Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1

+6
sh1
Faul u napadu
VolimPFC
deda
Mickey
Svetinja
10 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1 - Page 4 Empty Re: Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1

Počalji od Gost Sre Avg 27, 2008 7:29 pm

ovdje moram da se zalim...ko je jeboite sh1??????/

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1 - Page 4 Empty Re: Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1

Počalji od Gost Sre Avg 27, 2008 7:32 pm

17 poruka ukupno+grb Zemuna u potpisu...zao mi je ali ne zelim da mi takav bude moderator... ne bre uaaa

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1 - Page 4 Empty Re: Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1

Počalji od Mickey Sre Avg 27, 2008 7:36 pm

Što se tiče poruka to nema veze ako ima čovek kvalitet i iskustvo.
Ali definitivno se slažem sa Maestrom da moderator Zvezdinog foruma mora biti čist Zvezdaš.
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1 - Page 4 Empty Re: Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1

Počalji od sh1 Sre Avg 27, 2008 7:43 pm

Mickey ::Što se tiče poruka to nema veze ako ima čovek kvalitet i iskustvo.
Ali definitivno se slažem sa Maestrom da moderator Zvezdinog foruma mora biti čist Zvezdaš.


Zemun je cisto iz lokal patriotizma. A sto se tice Zvezde navijam za nju jos pre nego sto sam cuo za Galeniku (FK Zemun).
Pokojni deda mi je igrao za FK Jugoslaviju (preteca FK CZ) i navijam za Zvedu jos od malena.
Samo da dodam da ja ne insistiram da budem moderator nego samo se samo ponudio, rekoh ajde da pomognem ako je problem naci moderatora.
sh1
sh1
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 632
Godina : 48
Lokacija : Chicago - Serbland
Datum Registracije : 25.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1 - Page 4 Empty Re: Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1

Počalji od Gost Sre Avg 27, 2008 7:47 pm

sta je ova druga zastava sa lavom u potpisu...n emam nista protiv sh1 licno,ni ne znam ga ali ovaj grb Zemuna ga je po mene vec u startu diskvalifikovao

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1 - Page 4 Empty Re: Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1

Počalji od Mickey Sre Avg 27, 2008 7:50 pm

Svaka čast na stažu i na dobroj volji.Ali rekao bih da ti je lokal patriotizam važniji od Zvezde.
Mene što se tiče prihvatam sve što se složi većina.I što je još bitnije nadam se da nov moderator bolje radi posao od mene.
Lično mislim da su novog moderatora mogli da odrede administratori kao što su to i uradili na početku foruma bez ikakvih konsultacija.
Ovu temu treba što pre zatvoriti i baciti u đubre.
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1 - Page 4 Empty Re: Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1

Počalji od sh1 Sre Avg 27, 2008 7:53 pm

Mickey ::Svaka čast na stažu i na dobroj volji.Ali rekao bih da ti je lokal patriotizam važniji od Zvezde.
Mene što se tiče prihvatam sve što se složi većina.I što je još bitnije nadam se da nov moderator bolje radi posao od mene.
Lično mislim da su novog moderatora mogli da odrede administratori kao što su to i uradili na početku foruma bez ikakvih konsultacija.
Ovu temu treba što pre zatvoriti i baciti u đubre.


To sto bi ti "rekao" ne mora da znaci da je tako.
Sta ja sad treba da dokazem koliko volim Zvezdu? Ma idi begaj. wink
Kao sto rekoh ja sam se ponudio vi odlucite. Ako ne budem moderator necu plakati sigurno.


Poslednji izmenio sh1 dana Sre Avg 27, 2008 8:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
sh1
sh1
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 632
Godina : 48
Lokacija : Chicago - Serbland
Datum Registracije : 25.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1 - Page 4 Empty Re: Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1

Počalji od Gost Sre Avg 27, 2008 8:09 pm

brate miki ti si nekad ekstreman ko da si grobar:).

ajd da istetoviramo zvezdin grb svi da dokazemo da navijamo za zvezdu.

covek je zvezdas,posao mu je vezan za internet,razumije se odlicno u sve to.

bas napraviste kasandru od ovoga.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1 - Page 4 Empty Re: Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1

Počalji od Svetinja Sre Avg 27, 2008 8:16 pm

Novi moderatori zvezdinog podforuma su Sh1 i Ajkula
Dalje je na vama kako cete voditi taj podforum
Dogovorite se sa ostalim zvezdasima

Srecno



PS: Sh1 je poznat u virtualnom svetu kao OK diskutant. Da se javio neko drugi da pomogne, neko ko je duze ovde sigurno bi imao prednsot. No Srle rece NE, Bodiroga rece NE, maestro se ni ne prijavi, Mickey je radio to dosta dugo...ostali su poznati Ajkula i manje poznati Sh1 wink

Tema se zakljucava
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1 - Page 4 Empty Re: Moderatori zvezdinog podforuma Ajkula i Sh1

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu