Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prepucavanja na forumu

+7
sh1
Faul u napadu
x2ox2o
Black Adder
laki
VolimPFC
Svetinja
11 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Prepucavanja na forumu

Počalji od Svetinja Pon Sep 22, 2008 2:38 am

Momci, nisam bas pristalica strogih pravila na forumu ali...

U zadnje vreme je forum poceo malo da gubi na kvalitetu
Sve je vise postova na cisto sportskim temama koji se mogu okvalifikovati kao flood, trol, skretanje sa teme, navijacka prepucavanja ili pak podjebavanja
Imamo "teme van sprota" gde nikakve cenzure nema, cak i "politika"je tu iako se od pocetka zalaglo protiv te teme.
Neka, neka je, ali daj da malo vise obratimo paznju na cisto sportske diskusije ostanu razmena misljenja a ne da se pretvore u podjebavanje kao na serbiancafeu
Dobio sam dosta zalbi od zvezdasa ovde i mislim da su u pravu.
Mi grobari Smile smo poneseni njihovim neuspesima krenuli previse da brljamo po njihovom podforumu i to mora da prestane
Necu imenovati ko se sve zalio i na koga se sve zalilo, ali please manje provociranja, manje navijackih prepucavanja(na sportskim temama) i manje flood-a na sportskim temama
Dosta veoma kvalitetnih forumasa ovde ima i necu dozvoliti da napsute forum zbog nekih podjebavanja po ugledu na serbian cafe-navijaci
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od Gost Pon Sep 22, 2008 2:50 am

ništa nema boljeg od malo prepucavanja,sve dok se ne vređa,pominje familija ili preti nema problema sa sagovornicima.Ovde međutim vidim da pojedini moderatori ne trpe mišljenje različito od njihovog to stvara određene probleme ali valjda će biti tolerancije.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od VolimPFC Pon Sep 22, 2008 2:55 am

Pjer ::ništa nema boljeg od malo prepucavanja,sve dok se ne vređa,pominje familija ili preti nema problema sa sagovornicima.Ovde međutim vidim da pojedini moderatori ne trpe mišljenje različito od njihovog to stvara određene probleme ali valjda će biti tolerancije.


Upravo to sto si rekao nekome smeta.
Ja bih sada mogao da pisem o tome dosta,posto tacno znam i ko se zalio na mene, ali ostavimo ovo.


Sveto, nemas problema sto se mene tice.
VolimPFC
VolimPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15053
Godina : 29
Lokacija : Ulcinj
Datum Registracije : 25.06.2008

https://www.youtube.com/user/3pkovic#p/u

Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od Svetinja Pon Sep 22, 2008 2:57 am

Pjer
Dobijam previse zalbi
Iskreno se plasim da ce neki otici sa foruma zbog toga.
A ako neko hoce da provocira zvezdase neka to radi na partizanovom podforumu, i obrnuto
Meni licno nista ne smeta, bukvalno nista, ali nekima i smeta i to se mora postovati
uz to silna prebucavanja srozavaju nivo diskusije!
Primera radi na parizanovom podforumu imas fk i kk partizan
tu treba da ostane samo ozbiljna spika
A pfc kafe neka sluzi za prepucavanja kome je do toga
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od Svetinja Pon Sep 22, 2008 2:58 am

VolimPFC ::
Pjer ::ništa nema boljeg od malo prepucavanja,sve dok se ne vređa,pominje familija ili preti nema problema sa sagovornicima.Ovde međutim vidim da pojedini moderatori ne trpe mišljenje različito od njihovog to stvara određene probleme ali valjda će biti tolerancije.


Upravo to sto si rekao nekome smeta.
Ja bih sada mogao da pisem o tome dosta,posto tacno znam i ko se zalio na mene, ali ostavimo ovo.


Sveto, nemas problema sto se mene tice.
nisam tebe imenovao, ali hvala!
Znam da se na tebe moogu osloniti
Mozda je bolje da ne komentarisemo mnogo ovo, samo neka se zna da mnogima sve to smeta i da napravimo jasnu podelu na ozbiljne teme i teme gde je vise dozvoljeno
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od Gost Pon Sep 22, 2008 5:40 am

Pjer ::ništa nema boljeg od malo prepucavanja,sve dok se ne vređa,pominje familija ili preti nema problema sa sagovornicima.Ovde međutim vidim da pojedini moderatori ne trpe mišljenje različito od njihovog to stvara određene probleme ali valjda će biti tolerancije.

pjer posto me nesto stalno prozivas neko vrijeme a nemas pojma o cemu se radi da ti pojasnim nesto.valjda shvatis.imas dovoljno godina za tako nesto.

nije probelm u zajebavanju i provociranju,vec je problem sto se to radi na svakom mogucem topicu,te se sve manje moze procitat dobrih stvari.informativnih i onih koji mogu da podlegnu nekoj kvalitetnoj raspravi.
i jos nesto jer si mi se zakacio jos od onoga na hrvatskoj repki.ako nekog napadnes bez razloga,onda ocekuj i odgovor.
nadam se d ati je malo jasnije zasto je svetinja otvorio ovaj topic.
ja volim zajebnciju na forumu,ali ako nam se svaka tema pretvori u prepucavanje,stvarno ne znam dokle bi stigli.mozda ko na sportnetu gdje vise nema niti ejdan topic gdje s enormalno moze pricat o sportu i dogadjajima oko njega.
najbolji dokaz je ono laprdanje na topicu o f.k. zvezda danas o navijacima i policiji.
ima i kafana "zajebi komsiju2 za takve stvari i sva se rasprava moze prebacit tamo.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od laki Pon Sep 22, 2008 5:59 am

Toliko ste razvodnjili forum da je to neverovatno.
Postoje razni kafeji, uopstene varijante za navijace, desavanja u omiljenim klubovima, qrac palac....dojadili ste.
Jedan tim treba da ima samo jednu temu, za zajebanciju postoji kafana i svastara (mada i to treba spojiti)
Svako vredjanje i prozivke, odmah obrisati da ne bi bilo pandemije

Ajkula, Pjer je samo preneo iskustvo sa "onog" foruma kada je na iznosenje jedne cinjenice doziveo lavinu prozivki od strane nekolicine idiota.
laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od Gost Pon Sep 22, 2008 6:00 am

Sloboda govora ili palica

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od Gost Pon Sep 22, 2008 6:02 am

laki ::Toliko ste razvodnjili forum da je to neverovatno.
Postoje razni kafeji, uopstene varijante za navijace, desavanja u omiljenim klubovima, qrac palac....dojadili ste.
Jedan tim treba da ima samo jednu temu, za zajebanciju postoji kafana i svastara (mada i to treba spojiti)
Svako vredjanje i prozivke, odmah obrisati da ne bi bilo pandemije

Ajkula, Pjer je samo preneo iskustvo sa "onog" foruma kada je na iznosenje jedne cinjenice doziveo lavinu prozivki od strane nekolicine idiota.
pjer je emne prozvao par puta,i znam o cemu govorim.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od laki Pon Sep 22, 2008 6:22 am

Pa sta ako te je prozvao? Nisi se valjda uvredio kao onaj izopaceni kleronekrofilski peder?

Valjada si shvatio da je ovo forum i da svako ima pravo na svoje misljenje.

Mene zivcira nepreglednost i razvodnjavanje pa se ne bunim :fiju:
laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od Gost Pon Sep 22, 2008 6:27 am

uopste me ne nervira niti sam se uvredio.samo sam objasnio u cemu je stvar.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od Black Adder Pon Sep 22, 2008 7:12 am

"kleronekrofilski peder" - i ti bi bio da ti je zena ruzna ko Hajdukov grb
Black Adder
Black Adder
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 428
Lokacija : Beograd / Srbija
Datum Registracije : 31.08.2008

http://uk.youtube.com/user/CrniGuja

Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od laki Pon Sep 22, 2008 7:23 am

Black Adder ::"kleronekrofilski peder" - i ti bi bio da ti je zena ruzna ko Hajdukov grb
smile
laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od x2ox2o Pon Sep 22, 2008 7:55 am

A gde se moze za*ebavat Dinamo??? Na kojoj temi? :fiju:
Bili su gadni... kez
x2ox2o
x2ox2o
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3029
Godina : 114
Lokacija : tu negde tamo
Datum Registracije : 06.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od Faul u napadu Pon Sep 22, 2008 8:50 am

Dobro.Postovacu to.Ionako sam malo vremena na CZ podforumu,ovo ce me jos vise udaljit od njega.

Samo,ne znam da li bi se vi ugrozeni toliko zalili da je obrnuta situacija (lose stanje u klubu),nego dobro.
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 78
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od Gost Pon Sep 22, 2008 8:06 pm

ajkula ::
Pjer ::ništa nema boljeg od malo prepucavanja,sve dok se ne vređa,pominje familija ili preti nema problema sa sagovornicima.Ovde međutim vidim da pojedini moderatori ne trpe mišljenje različito od njihovog to stvara određene probleme ali valjda će biti tolerancije.

pjer posto me nesto stalno prozivas neko vrijeme a nemas pojma o cemu se radi da ti pojasnim nesto.valjda shvatis.imas dovoljno godina za tako nesto.

nije probelm u zajebavanju i provociranju,vec je problem sto se to radi na svakom mogucem topicu,te se sve manje moze procitat dobrih stvari.informativnih i onih koji mogu da podlegnu nekoj kvalitetnoj raspravi.
i jos nesto jer si mi se zakacio jos od onoga na hrvatskoj repki.ako nekog napadnes bez razloga,onda ocekuj i odgovor.
nadam se d ati je malo jasnije zasto je svetinja otvorio ovaj topic.
ja volim zajebnciju na forumu,ali ako nam se svaka tema pretvori u prepucavanje,stvarno ne znam dokle bi stigli.mozda ko na sportnetu gdje vise nema niti ejdan topic gdje s enormalno moze pricat o sportu i dogadjajima oko njega.
najbolji dokaz je ono laprdanje na topicu o f.k. zvezda danas o navijacima i policiji.
ima i kafana "zajebi komsiju2 za takve stvari i sva se rasprava moze prebacit tamo.

Sem na temi o hrvatskoj reprezentaciji nigde te nisam pomenuo ali ako se osećaš prozvanim kad pomenem moderatore onda je ipak problem kod tebe i moraš ga sam rešiti.Ja obično nemam većih problema ni sa moderatorima ni sa učesnicima po forumima na kojima učestvujem ali uvek reagujem kad vidim da neko zloupotrebljava svoju poziciju pa makar to bio moderator,administrator ili kako se već ko zove jer smatram da se polako prelaze granice noramalne komunikacije upotrebom reči tipa"slušaj ti mali" "ne seri" i slično.Ako je cilj i zamisao ovog foruma da svi moramo pisati po zamisli moderatora(makar to bio i ajkula)onda sve gubi svoju svrhu,stalno nešto potencirate da se ne provocira da se ne postavljaju neke teme a u suštini koliko ja vidim diskusija je većinom u granicama normale,doduše ima nas koji se znamo sa drugog foruma i koji imamo možda malo specifičan način komunikacije(laki,sh1,deda,dimitrije,deneb,atheist,crni guja,Beer)i znam da možda drugima to bode oči ali siguran sam da nikad tu neće doći do neke svađe i uvreda.
Da na kraju kažem da je ovo ipak forum koji su oformili neki momci i koji verovatno imaju pravo da ga uređuju kako oni hoće ali nemoj da nam to još i nameću kao"sveto pismo"neka pošteno kažu da nema kritike i zezanja na njihov račun i sve će biti OK.
Naravno za one koji prihvate ta pravila...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od Svetinja Pon Sep 22, 2008 8:28 pm

Da na kraju kažem da je ovo ipak forum koji su oformili neki momci i koji verovatno imaju pravo da ga uređuju kako oni hoće ali nemoj da nam to još i nameću kao"sveto pismo"neka pošteno kažu da nema kritike i zezanja na njihov račun i sve će biti OK.
Naravno za one koji prihvate ta pravila...

Kakvo sveto pismo?
Pa forum je otstupio od svoje zamisli poprilicno jer je dosta ljudi sa SN doslo i onda smo bili misljenja da treba saslusati sta ljudi hoce i u skladu se sa tim ponasati
Otuda i nesprotske teme i politika i "zajebi komsiju" itd itd itd

I uopste se niko ne ljuti za zajebavanje na njegov racun

Mozda sam subjektivan, ali mislim da na ovom forumu sve mzoe, da niko ne zloupotrebljava sto je admin/moderator i da vlada porpilicna "demokratija"
Ako ne mislis da je tako, imas temu oko prituzbi gde mzoes recis ta ti ne odgovara i to se odmah ispravi.
PS: Ima 3 admina na forumu
1. nebojsa, niakda nsita nije izbrisao, on samo dodje da tehnicki pomogne
2. Pufta, mozda nekada ensto izbrisao, ali u 99% slucajeva ljudi ni ne znaju da je admin
3. ja, ni jednom nsita nisam izbrisao niti nekome rpetio bakom itd itd itd

Lepo smo rekli da svaki pdoforum ima svoje moderatore i da se admini tu nsita ne pitaju...

Ne znam kako drugacije da napravis forum a da se svi soecaju prijatno i da nema nikakve represije...
Stvarno ne znam vise.....
Non stop se kuka a (mzoda subjektivno) tvrdim da nigde ovoliko dopsutanja nema i danigde forumasi ne kreiraju politiku foruma kao ovde
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od Gost Pon Sep 22, 2008 8:33 pm

pjer opet da ti ponovim.sto se mene tice,nije problem sta se pise,vec gdje se pise.ne znam zasto ti je to tesko shvatit.
i drugo,sto s etice -zloupotrebe. kad me neko napadne ja cu se branit,bio moderator ili ne(kome smeta neka komunicira sa mnom),a za tvoju informaciju,na forumu o hrvatskoj reprezentaciji ja sam moderator taman isto koliko i ti.
ja sam moderator za s.d. zvezda i svastaru,a na ostalim topicima imam poziciju taman koliko i ti.
onaj koji je bio moderator na tom forumu je potegao tu pricu,i nisma dzabe rekao sto sma rekao.
i zato batali molim te tu dramatizaciju oko toga da moderatori odredjuju sta ce se pisat.
na vecini foruma te odmah obrisu i banuju kad malo skrenes sa teme,a ovdje svako moze reci sta god zeli.samo to treba stavit na pravo mjesto.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od sh1 Pon Sep 22, 2008 8:37 pm

Prepucavanja na forumu Banhim
sh1
sh1
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 632
Godina : 48
Lokacija : Chicago - Serbland
Datum Registracije : 25.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od Gost Pon Sep 22, 2008 9:32 pm

Izgleda da se baš i ne razumemo ali nema veze neka ide kako se zamislilo
vrlo rado ću priznati da nisam bio u pravu ako vreme pokaže da je to OK
Ja samo i dalje tvrdim da moderatori imaju previše moći u svojim rukama i
da ostali sagovornici nisu u istom ravnopravni u diskusiji s'njima.
I naravno da ne smatram ovo nekom dramom već normalnom
komunikacijom gde svako može izneti svoje mišljenje.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od Svetinja Pon Sep 22, 2008 9:34 pm

Pjer, daj primer gde si se tako osetio(da moderatori imaju vise rpava u diskusiji)
koji podforum?
kada?
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od Gost Pon Sep 22, 2008 9:49 pm

Pjer ::Izgleda da se baš i ne razumemo ali nema veze neka ide kako se zamislilo
vrlo rado ću priznati da nisam bio u pravu ako vreme pokaže da je to OK
Ja samo i dalje tvrdim da moderatori imaju previše moći u svojim rukama i
da ostali sagovornici nisu u istom ravnopravni u diskusiji s'njima.

I naravno da ne smatram ovo nekom dramom već normalnom
komunikacijom gde svako može izneti svoje mišljenje.

ja mislim da e to tvoje subjektivno misljenje.

gdje je to gdje ti ja nisma dao,ili neko drugi d akazes svoje misljenje o bilo cemu?
moje molbe su samo da se ne spamuje svaki topic,i da svaka rasprava treba da ima svoje mjesto.

i nisam ja nista zamislio posebno,osim da se diskusije svedu u topice gdje treba da idu,da se forum ne bi pretvorio u hrpu nepreglednog teksta.
ne vidim sta je tu nejasno. ako ti,ili bilo ko ima neki predlog da se sve to poboljsa treba samo da ga iznesete.

a sto se mene licno tice,znas me sa drugog foruma,pa ti ade realno procjeni gdje sam bio ostriji.tamo ili ovdje.pogotovo na temama gdja sam moderator.

kao p0lastican primjer neka se neko prisjeti mojih rasprava o navijacima na sn-u,i ovdje.jasan primjer da ti da prica o "vlasti" modertora ,bar sto se mene tice ne stoji.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od Gost Pon Sep 22, 2008 10:02 pm

ajde svi skupa manje serite i postujte odluke i upute za ponasanje moderatora...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od *Nebojsa* Uto Sep 23, 2008 9:10 am

maestro ::ajde svi skupa manje serite i postujte odluke i upute za ponasanje moderatora...

Maestro care kez3
Kratko ali jebitacno hihihi
*Nebojsa*
*Nebojsa*
Admin
Admin

Broj poruka : 640
Godina : 41
Lokacija : Zvornik
Datum Registracije : 22.04.2008

https://sportski-forum.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od Gost Uto Sep 23, 2008 9:26 am

Znaci AKO pokusam da uguram zapaljenu baklju nekom igracu, osudite me na 6 meseci jer je to za njih pravedno...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Prepucavanja na forumu Empty Re: Prepucavanja na forumu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu