Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

+30
Denny_Crane
dejo94
ladja
sh1
gennius
Nebojsa
srdjan dimitric
Dejan NS
Losmi
Lexy
ramkens
Ian Ashbury
Dragutin
*Nebojsa*
Deneb
Labud
shorty
djemba djemba
deda
Dimitrije BP
BodiBond
Mickey
Svetinja
Faul u napadu
Patriots
laki
VolimPFC
NenadBG
Bokkie
Markisa
34 posters

Strana 29 od 33 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Sledeći

Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Dimitrije BP Uto Maj 03, 2011 4:04 am

Šta mu fali, vidiš da ima x na kvadrat i x sa 2 u indeksu.


Možemo i matematički podforum da napravimo, ja ću biti moderator.
Dimitrije BP
Dimitrije BP
VIP clan
VIP clan

Broj poruka : 12185
Datum Registracije : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Nebojsa Sub Maj 14, 2011 12:44 pm

Мало ћу да скренем са теме, али интересантно како направише јачи форум о спорту док си трепнуо. Зашто ми нисмо могли бар део тих људи да покупимо?!

Bokkie da ti ovde odgovorim.

Njima je bilo lako da pokupe ljude. Oni su bili na B92, a taj forum je jedan od najposecenijih foruma u Srbiji. I onda su par popularnih forumasa napustili forum. I kada udjes na profil jednog od njih, automatski dobijes poruku gde ti pise gde su. I onda se taj forum sirio. Vecina su sa B92, ima i onih koji su novi ( ja, a i Bodi koji i tamo brani V. Jovanovica kez ). A i imaju par insajdera i tamo imas ekskluzivne vesti. To isto privuce ljude.
Nebojsa
Nebojsa
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2814
Godina : 30
Datum Registracije : 11.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Sub Maj 14, 2011 12:46 pm

Ма јасно ми је, али пар њих смо сигурно могли да врбујемо, само да смо понудили квалитетан форум. А где је пар њих ту су и десетине других. Но, ко мене шта пита...

Али добро, сад ћемо да им се убацимо у форум, изазовемо хаос и онда их навучемо све овде. kez
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Nebojsa Sub Maj 14, 2011 12:50 pm

Ali kako da ih dovedemo ovde? Oni ni ne mogu da nas nadju, mi skoro da ne postojimo.
Mozemo da upotrebimo njihovu metodu. Udjemo. postanemo popularni, povucemo ali kazemo gde smo i dovedemo ljude ovde! kez Proces ce trajati par godina, ali imamo vremena. cigara
Nebojsa
Nebojsa
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2814
Godina : 30
Datum Registracije : 11.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Sub Maj 14, 2011 12:52 pm

Nebojsa ::Ali kako da ih dovedemo ovde? Oni ni ne mogu da nas nadju, mi skoro da ne postojimo.
Добар глас се далеко чује. wink

Ајде да не смарамо више. Ваљда ће се ускоро нешто променити на боље.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Denny_Crane Ned Maj 15, 2011 2:06 am

Vaš glavni problem je što skoro svaku temu pretvorite u raspravu na relaciji Zvezda - Partizan. I onda na vašem forumu mogu da se pročitaju samo prepucavanja izmedju navijača ta dva kluba koji brane " poštenje" svog kluba.

To je moje vidjenje vašeg foruma, a i razlog zašto sam za više od godinu dana napisao manje od 20 postova.
Denny_Crane
Denny_Crane
U prolazu
U prolazu

Broj poruka : 26
Datum Registracije : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Labud Ned Maj 15, 2011 2:55 am

ziva istina.
Labud
Labud
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2793
Datum Registracije : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Ned Maj 15, 2011 3:01 am

Pa to smo davno definisali kao problem.

Ali kako ga rijesiti kad su svi aktivniji clanovi foruma navijaci ta dva kluba? Privuci nove clanove.
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 78
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Ned Maj 15, 2011 3:55 am

Ne samo to...Nego bi mogli svi mi,pogotovu ovi(i sebe da uvrstim u tu gardu) stariji(pre svega gledajuci forumaski staz), poceti da se ponasamo u skladu sa godinama...

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od laki Ned Maj 15, 2011 7:28 am

Denny_Crane ::Vaš glavni problem je što skoro svaku temu pretvorite u raspravu na relaciji Zvezda - Partizan. I onda na vašem forumu mogu da se pročitaju samo prepucavanja izmedju navijača ta dva kluba koji brane " poštenje" svog kluba.

To je moje vidjenje vašeg foruma, a i razlog zašto sam za više od godinu dana napisao manje od 20 postova.


Ovaj Gospodin je moj novi najbolji prijatelj. Svaka čast Gospodine Crane, dali ste savršenu završnu reč. Poroti ne ostaje ništa drugo sem da kaže "kriv je"!


Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Dennyandalan

laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Ned Maj 15, 2011 9:49 pm

Slazem se
Sve se svodi na prepucavanja na relaciji partizan-zvezda
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Uto Maj 17, 2011 8:07 pm

deda ::Ne samo to...Nego bi mogli svi mi,pogotovu ovi(i sebe da uvrstim u tu gardu) stariji(pre svega gledajuci forumaski staz), poceti da se ponasamo u skladu sa godinama...
mislim da nije problem sto se ovaj ili onaj ponasa ovako ili onako,mislim da je prosto rec o malom broju ljudi koji se dugo znaju(dosta nas i licno),tj maloj zatvorenoj sredini,i da sve proizilazi iz toga...sa vise ljudi(a da i dalje ne moramo da budemo preglomazni) se ta kolotecina razbija,makar i dalje ostalo da 98% foruma budu zvezdasi i partizanovci(pa ni u drzavi nam nije mnogo razlicita zastupljenost te dve skupine).prosto svi su usli na forumu u kolotecinu...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Uto Maj 17, 2011 8:50 pm

naravno da je dobro da se poboljša brojnost forumaša li to se neće desiti sve dok traje "rat"na forumu u ovom obliku, dovoljno je pogledati od juče temu "fk vojvodina"i jasno je zašto na ovom forumu nema novih učesnika

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od ramkens Uto Maj 17, 2011 8:58 pm

Naravno dogod se budu potencirale priče osuđenju, krađama, Toletu, gepekovanjima ,državnom klubu, normalne rasrpave ne može biti. Doduše tako je danas na svim forumima, dok na ovom forumu traje od njegovog nastanka....
ramkens
ramkens
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3571
Datum Registracije : 26.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Labud Uto Maj 17, 2011 10:04 pm

ma za sve su krivi lukic,vesic i kapicic.
Labud
Labud
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2793
Datum Registracije : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Sre Maj 18, 2011 12:00 am

Pjer :: dovoljno je pogledati od juče temu "fk vojvodina"i jasno je zašto na ovom forumu nema novih učesnika

Sta se desava na toj temi? :nezna
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 78
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od ramkens Sre Maj 18, 2011 12:04 am

Labud ::ma za sve su krivi lukic,vesic i kapicic.


Ne, već bi moglo više da se priča o sportu. Dobro, bude toga kada budu reprezentativne akcije, ali ovako što se tiče domaćeg sporta, ni jedna utakmica se ne može normalno izkomentarisati, a da se ne pomenu više sile. Pa onda kad dođe neki meč gde stvarno treba izkomentarisati takve situacije, kao što je finale kupa, to više nije moguće, jer svi naviknuti na starije rasprave i način kako to ovde funkcioniše zauzimamo odbranbene stavove i to ne ide nigde, i ostanemo bez ikakve konstruktivne rasprave, zar ne? Mislim dobro je kada ima malo zezanja i sprdanja, što možda novopridošli ne razumeju, ali nekad se pretera, a tu uključujem i sebe.

Recimo ja sam voleo čitati tvoje komentare što se tiče basketa na sn-u, a ovde ime malo toga.
ramkens
ramkens
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3571
Datum Registracije : 26.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Labud Sre Maj 18, 2011 1:07 am

pa da ima vise pravog sporta ,vise bi se pricalo o istom.

od svih velikih utakmica kod nas jedino se u zadnjem derbiju igrao pravi,evropski fudbal.

a kosarku nazalost manje pratim jer nemam vremena ,pa slabije komentarisem.

jebiga. zena,klinac,komsinica,nema dreambox-a Smile
Labud
Labud
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2793
Datum Registracije : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Dimitrije BP Sub Maj 28, 2011 2:43 am

Šta je uvreda, musavi, Kurdi, Topalovići i sl? Dajte, šta vam je, je l' treba da pišem poruke u odelu? Ko se uvredi na to?
Dimitrije BP
Dimitrije BP
VIP clan
VIP clan

Broj poruka : 12185
Datum Registracije : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Sub Maj 28, 2011 2:49 am

С обзиром да се солидан број њих вређа и на "цигани" (што ја лично мислим да није увреда, јер су они прихватили тај атрибут), мислим да "мусави" ипак јесте. Ово није форум навијача искључиво једног клуба и стога мислим да би ипак морали бар мало више да водимо рачуна како се изражавамо. Уосталом, мислим да добар део и води рачуна о томе.

Још нешто, нема овде "ми" и "ви". Бар ја тако не капирам и свакако ми такав однос оних који немају модераторске функције (а практично свако може то да постане ако жели) не прија. Испада као да смо супрострављене стране. Глупост.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Sub Maj 28, 2011 2:49 am

ja se generalno slazem sa tim sto je napisao dimitrije...mane to ne uzbidjuje previse.ja licno nikada nisam napisao za grobare groblje,za vujosevica svinja i sl,i nekada mi ovakvo nazivanje zvezdasa mozda zasmeta(kada se pretera sa tim),ali to jesu nazivi koji se normalno koriste kod nas u razgovoru,i ne mislim da imam pravo da se bunim.a ako mi smeta to je moja licna stvar...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od srdjan dimitric Sub Maj 28, 2011 2:51 am

Bokkie ::С обзиром да се солидан број њих вређа и на "цигани" (што ја лично мислим да није увреда, јер су они прихватили тај атрибут), мислим да "мусави" ипак јесте. Ово није форум навијача искључиво једног клуба и стога мислим да би ипак морали бар мало више да водимо рачуна како се изражавамо. Уосталом, мислим да добар део и води рачуна о томе.

Још нешто, нема овде "ми" и "ви". Бар ја тако не капирам и свакако ми такав однос оних који немају модераторске функције (а практично свако може то да постане ако жели) не прија. Испада као да смо супрострављене стране. Глупост.

ua guzicari hihihi
srdjan dimitric
srdjan dimitric
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2723
Godina : 41
Lokacija : Backa Palanka
Datum Registracije : 18.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od luidjilamonika Sub Maj 28, 2011 2:52 am

sto je doslo do brisanja postova sa politike tek kad sam somu odgovorio?

luidjilamonika
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 947
Datum Registracije : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Sub Maj 28, 2011 2:53 am

I ja mislim da to nije uvreda.

Ja se ne osjecam uvrijedjenim ni dok citam DEZ-a,meni je to ok...eto recimo,vas gane nikako ne mogu zvati delije...vi ste cigani i ja cu vas zauvijek zvati cigani...

Musavi,kurdi,egipcani,askalije,oni iz rupe,manjina,to sve moze da se koristi zavisno od situacije,sto se mene tice.Sa druge strane,ne smeta mi ni groblje,franjevci,tudjmanovci,jugosloveni,kompleksasi,misevi,glodari...

Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 78
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Sub Maj 28, 2011 2:54 am

istina je i ovo sto pise boki,tj da je bilo uvredjenih zbog izraza cigani.ali nisam siguran u kakvom kontekstu.tj zasmetalo je peri ipak u nekom drugom kontekstu,kad je deda napisao za vojvodinu,i sam rekao da nije ni mislio cak na cigane kao navijace zvezde...znaci malo je drugaciji slucaj.i cini mi se da se i ajkula nesto slicno ljutio,ali ne secam se tacno za sta...

evo ja kao zvezdas pozivam sve zvezdase da kazu sta im smeta i sta misle da li bi ovakvi izrazi trebalo da budu zabranjeni na forumu...naravno onda je i groblje,topalovici i sl zabranjeno...ako vecina na forumu misli da ovo treba da bude zabranjeno i da ce to na neki nacin popraviti stanje na forumu(mada ja ne smatram da je tako) onda ok i da se zabrani...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 29 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 33 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu