Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

+30
Denny_Crane
dejo94
ladja
sh1
gennius
Nebojsa
srdjan dimitric
Dejan NS
Losmi
Lexy
ramkens
Ian Ashbury
Dragutin
*Nebojsa*
Deneb
Labud
shorty
djemba djemba
deda
Dimitrije BP
BodiBond
Mickey
Svetinja
Faul u napadu
Patriots
laki
VolimPFC
NenadBG
Bokkie
Markisa
34 posters

Strana 32 od 33 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Sledeći

Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od gennius Ned Jun 12, 2011 12:40 pm

Hello,
pošto mi je istekao Ban (ne onaj na konju), da krenem iz početka. Ja sam jedna jako fina i kulturna i nadasve tolerantna osoba do momenta kad procitam tekst koji vredja mene kao osobu, navijaca Partizana i pripadnika srpskog naroda i moju zemlju uopste... Svojom zemljom smatram Republiku Srbiju zajedno sa Republikom Srpskom, Kosovom i delovima Crne Gore, Makedonije, Hrvatske i Rumunije. Ja najiskrenije verujem u ujedinjenje svih pomenutih srpskih zemalja i ne ne zelim da polimisem o tome! Necu pasti u depresiju ako i kada shvatim da su to iluzije i snovi ali neću dozvoliti da mi klinci od 15-ak godina razbijaju iste.
Dobio sam pretnju "Trajni Ban"... OK. Ne trazim alibi za grube reci koje sam napisao ali sam pročitao mnogo gorih stvari koje nisu sankcionisane. Ne zelim sada da imenujem nikoga niti odredjenu temu ali načitao sam se svakakvih vulgarnosti a mene banujete, baš ste mudonje! Neka Vam je na čast!
Čitam vas i čitaću vas... Postoji milion načina da se registruje nanovo ali čemu to! Meni je ok ovaj forum jer pokupim vesti koje su vezane za JSD Partizan i ponekad se nasmejem na sprdačinu od predsednika još uvek najtrofejnijeg FK u Srbiji. Navijački sam maksimalno korektan i ne upuštam se u rasprave kada pređu granicu pristojnog ponašanja!
Opet sam obeležen od strane moderatora kao problematičan pa ga ovim putem molim da mi pojasni i citira moje reči kojima sam dobio 20-o dnevni BAN.
U redu, ako je problem u materijalnim sredstvima koje određeni ljudi izdvajaju za održavanje sajta, ajde da poguramo i tu stvar... Koliko to kosta godisnje? Koliko je sajt, ja sam zainteresovan da ga otkupim u potpunosti i garantujem da nikada niko nece dobiti ban! Najveca kazna bi bila da ceka pregled posta pre objavljivanja! Jedina radikalna promena bi bila da niko od sadasnjih moderatora i administratora nikada ne bi imao mogucnost da napreduje dalje od obinog komentatora jer su se pokazali kao nesposobni.
Dakle, ne mogu promeniti način komunikacije i nacin razmišljanja. Ako hocete, odmah me brišite ali dajte neko smisleno objašnjenje a ne samo pretnje! Pun mi kufer pretnji.
Nek ste mi živi i zdravi
gennius
gennius
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 312
Godina : 47
Datum Registracije : 29.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Pon Jun 13, 2011 4:56 am

genius,evo ja cu ti odgovoriti....posto kazes da ti sveta nije poslao razlog za ban,evo zbog ovoga si dobio ban...
gennius ::Boze budala... Dosao iz Brusa, Babusnice i zivi u BG a naziva Novi Sad provincijom... Ej, Rope sa KiM-a prica socijalnu pricu a ima korist i tamo i vamo... Za njega su NS-adjani provincijalci!!!! Mrs stoko nezasita!
znaci zbog vredjanja drugih forumasa,tj pere u ovom slucaju.pri cemu ti to nije prvi put...
slazem se da ne ulazis u navijacka prepucavanja,ali puno puta si vredjao druge forumase...
pozdrav
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Nebojsa Ned Jul 03, 2011 7:07 am

Da li je opcija pretrage krs ili samo meni ne radi?
Nebojsa
Nebojsa
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2814
Godina : 30
Datum Registracije : 11.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od VolimPFC Ned Jul 03, 2011 7:12 am

ovo prvo...
VolimPFC
VolimPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15053
Godina : 29
Lokacija : Ulcinj
Datum Registracije : 25.06.2008

https://www.youtube.com/user/3pkovic#p/u

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Nebojsa Ned Jul 03, 2011 7:40 am

Ok, hvala. wink

Jos jedna stvar. Pre se to nije desavalo, ali se sada sve cesce desava. Ja procitam poruku, napustim sajt i kada se vratim vidim da je poruka i dalje neprocitana. Cak i oznacim poruku kao procitanu ali ne pomaze. Da li je to do mene ili do foruma?
Nebojsa
Nebojsa
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2814
Godina : 30
Datum Registracije : 11.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od srdjan dimitric Ned Jul 03, 2011 7:47 am





cigara cigara cigara cigara
srdjan dimitric
srdjan dimitric
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2723
Godina : 41
Lokacija : Backa Palanka
Datum Registracije : 18.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Nebojsa Ned Jul 03, 2011 7:50 am

Ja imam ozbiljan problem a tebi je do pevanja. kez
Nebojsa
Nebojsa
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2814
Godina : 30
Datum Registracije : 11.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Dimitrije BP Ned Jul 03, 2011 8:10 am

Isto sranje i mene mori.
Dimitrije BP
Dimitrije BP
VIP clan
VIP clan

Broj poruka : 12185
Datum Registracije : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Ned Jul 03, 2011 11:14 am

To se meni desava vec par godina,ali nisam obracao paznju kez

Nego,ja imam drugi problem sa forumom...nema Noleta u hederu? Kako majku mu?!? udri glavom hihihi
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 78
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od RonaldoBrasil Uto Jul 05, 2011 10:16 am

Znaci smorili ste s Noletom jeste lik pobedio na Wimbldonu sve to al jebote !! Gde god pogledam Djokovic bolje zemlju da prekrstimo Djokovic i Co !A imam 1 predlog da predjete na vBulletin znaci cool je pogledajte pes serbiu tako ness bannere mogu ja da probam da odradim wink cigara
RonaldoBrasil
RonaldoBrasil
U prolazu
U prolazu

Broj poruka : 33
Datum Registracije : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Nebojsa Uto Jul 05, 2011 10:22 am

RonaldoBrasil ::Znaci smorili ste s Noletom jeste lik pobedio na Wimbldonu sve to al jebote !! Gde god pogledam Djokovic bolje zemlju da prekrstimo Djokovic i Co !

Moj si saborac kez , ali pusti ljude. Oni vole da ga gledaju, mi ne. Ignorisi temu, kao ja. wink
Nebojsa
Nebojsa
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2814
Godina : 30
Datum Registracije : 11.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sre Jul 06, 2011 10:36 am

steta samo sto nije partizanovac otvorili bi jos sto tema na forumu

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Nebojsa Sre Jul 06, 2011 10:37 am

Nema to veze sa tim.
Nebojsa
Nebojsa
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2814
Godina : 30
Datum Registracije : 11.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sre Jul 06, 2011 10:38 am

ma jok uopste se ne vidi kez3

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Nebojsa Sre Jul 06, 2011 10:44 am

Pjer :: ma jok uopste se ne vidi kez3

Mene njegova navijacka pripadnost ne zanima. I da je Grobar 100000 puta ne bi nista promenilo. Primer, Tipsarevic i Higl me ne nerviraju.
Nebojsa
Nebojsa
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2814
Godina : 30
Datum Registracije : 11.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Sre Jul 06, 2011 11:06 am

Ноле је играч тениског клуба Партизан! И сви Гробари навијају за НОЛЕТА!
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od ramkens Sre Jul 06, 2011 11:09 am

Bokkie ::Ноле је играч тениског клуба Партизан! И сви Гробари навијају за НОЛЕТА!

Naravno Smile

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Tkpartizan2013
ramkens
ramkens
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3571
Datum Registracije : 26.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Sre Jul 06, 2011 11:13 am

nole je bio,a nije sada igrac tk partizan...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Sre Jul 06, 2011 11:13 am

ramkens ::
Bokkie ::Ноле је играч тениског клуба Партизан! И сви Гробари навијају за НОЛЕТА!

Naravno Smile

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Tkpartizan2013
Најлепша тенисерка и најбољи тенисер света у Партизану. cheers
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od ramkens Sre Jul 06, 2011 11:15 am

NenadBG ::nole je bio,a nije sada igrac tk partizan...

Ne znam da li je još uvek, 2008 je još bio, tada je dobio nagradu za najboljeg sportistu SD Partizan za tu godine. Bitno je da nam je doneo dosta titula kad je bio mlađi, krenuo da dere sve ostale seniore sa 14/15 i donosi titule Very Happy
ramkens
ramkens
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3571
Datum Registracije : 26.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Dimitrije BP Sre Jul 06, 2011 4:49 pm

hihihi Blago vama.
Meni je Tipsa bolji, samo da se posveti treninzima. Laku noć.
Dimitrije BP
Dimitrije BP
VIP clan
VIP clan

Broj poruka : 12185
Datum Registracije : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od ramkens Sre Jul 06, 2011 8:19 pm

Evo onda Tipse samo za tebe Very Happy


Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 357k960
ramkens
ramkens
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3571
Datum Registracije : 26.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Labud Sre Jul 06, 2011 8:33 pm

ovo sa novakom u poslednje vrijeme prelazi granice dobrog ukusa.
tu se i vidi koliko smo jadna zemlja.
Labud
Labud
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2793
Datum Registracije : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od ramkens Sre Jul 06, 2011 8:45 pm

Slažem se da se malo preteralo u "slavlju", ali po meni to nikako ne može biti loše. Klinci barem imaju jednog pozitivnog idola i dokaz se da vrednim radom može puno postići.
ramkens
ramkens
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3571
Datum Registracije : 26.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Labud Sre Jul 06, 2011 8:49 pm

ma ok je taj deo,ali citam izjave nasih pisaca,intelektualaca.. te srpski soko,orao.te srpska sablja. srpski odgovor na milosrdni andjeo... povracanje
Labud
Labud
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2793
Datum Registracije : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 32 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 33 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu