Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuda dalje?

+14
ramkens
Markisa
Nebojsa
ladja
VolimPFC
Dimitrije BP
laki
Patriots
*Nebojsa*
NenadBG
Faul u napadu
Labud
Svetinja
Bokkie
18 posters

Strana 9 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Ići dole

Da li ste za omasovljenje foruma? (ono podrazumeva niz akcija, pa čak i prikupljanje donacija, jer bolji forum, hosting i ostalo koštaju)

Kuda dalje? - Page 9 Vote_lcap82%Kuda dalje? - Page 9 Vote_rcap 82% 
[ 14 ]
Kuda dalje? - Page 9 Vote_lcap18%Kuda dalje? - Page 9 Vote_rcap 18% 
[ 3 ]
 
Ukupno Glasova : 17
 
 
Zatvoreno sondiranje

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od Deneb Čet Sep 29, 2011 5:45 am

menjam forum, ovaj je ruzan, a i ruzni su ljudi koji pisu, da nema zabune ruzni kao fizicka osobina
Deneb
Deneb
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 1098
Godina : 48
Lokacija : Struga,Makedonija
Datum Registracije : 09.07.2008

http://www.save70.mk/

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od Bokkie Čet Sep 29, 2011 6:20 am

Има милион разлога зашто би требали да идемо одавде, а само један да останемо. Да ли је тај један битнији од ових милион на другој страни? Што се мене тиче, апсолутно не. Уосталом, тако је и већина гласала (85%).

Него, ја уопште не видим сврху дискусије о овоме. Ова тема све више подсећа на ону са Skyscrapercity форума о метроу у Београду. Исписали људи на стотине страница, а метроа нигде. hihihi
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od Faul u napadu Čet Sep 29, 2011 6:26 am

Mogu li da dam jos jedan primjer? kez

Crnogorski autoput! Postavljen kamen temeljac prije 2 godine,a sad rekose da se nece ni pravit hihihi

U decembru prosle godine je ova prica vec bila jednom...pa u maju ove opet...pa posle jos jednom...ne znam sta sad diskutujemo opet?



Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 78
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od Bokkie Čet Sep 29, 2011 6:30 am

Faul u napadu ::U decembru prosle godine je ova prica vec bila jednom...pa u maju ove opet...pa posle jos jednom...ne znam sta sad diskutujemo opet?
Ваља обновити градиво на сваких пола године. kez
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od Svetinja Čet Sep 29, 2011 9:49 am

Da napravimo glasanje sa 3 izbora

1. Ostajemo ovde i ne menjamo izgled vwc samo pravila
2. Ostajemo ovde ali drugaciji izgled
3. Idemo na drugi forum, bokkie ga pravi


Opciha 1, sama sve kaze
Opcija 2 da se dogovorimo kako i odradicemo bokkie i ja
Opcija 3, nemam predlige niti ideje. Ako hocete da i tamo budem admin, recite. Ako ne, bicu obican forumas


Da uradimo glasanje?
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od Losmi Čet Sep 29, 2011 10:18 am

glavni problem ovog foruma je sto se 70% ljudi na njemu zna, a od toga jedno 50% nemaju zivaca jedni za druge, pa oni koji mogu brisu sve sto im se ne svidja, a sto su postovali oni koji ih nerviraju, tumaceci to svojim nedodirljivim moderatorskim pravima.

forum pre svega treba da se omasovi jer ovo vise nije forum, ovde nema kvalitetne rasprave, a i ako krene neka rasprava, sve se zavrsi ili svede na navijacko prepucavanje cigana i grobara. Ni tu ne bi bio problem, nego se onda na kraju nadje jedan "mudri" moderator koji sve to obrise i vrati na pocetak
Losmi
Losmi
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2552
Lokacija : Sirbistan
Datum Registracije : 08.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od Bokkie Čet Sep 29, 2011 11:16 am

Хм. Нешто сада размишљам. Имамо доста чланова који не пишу, а посећују форум (неки су нажалост и то престали). Е сад, кад би некако успели да извучемо целу базу података одавде и пребацимо на нов форум, који би наравно изгледао профи и све то, онда би могли свим члановима да пошаљемо мејл као обавештење да смо прешли на нов форум, да ћемо се трудити да будемо бољи, бла бла бла, тако да би то можда могло многе да привуче да поново пишу на форуму. Онда би само остало да баш на том почетку докажемо да ће то стварно бити једна друга прича, како они опет не би отишли. Можда је мало идеалистички, али ето, ко зна, можда би вратили одређен број корисника.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od Faul u napadu Čet Sep 29, 2011 11:26 am

Pa obavjestenje da se preslo na novi forum se svakako mora poslati.Imamo preko 600 clanova,bar njih 200 ce da dodje na taj novi da vidi sta je to...na nama je da zadrzimo bar njih 5 kez

Uostalom,adresa bi bila ista sportski-forum.net a sam forum bi zivnuo za nedelju dana,cak i da skroz prazan bude...jer ce svi imati onaj pocetnicki elan,treba to iskoristit...
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 78
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od Bokkie Čet Sep 29, 2011 12:04 pm

Ма треба на све могуће начине активирати кориснике. Ево ја сам малопре добио мејл од једног сајта где сам се регистровао, али никада користио услуге који они пружају. Питају ме људи да ли је све ОК, треба ли ми каква помоћ и слично. Тако нешто би и ми могли. Пошаљеш свим корисницима који нису оставили ни једну поруку мејл да са питањем зашто нису активни, да ли им се нешто не допада на форуму, да ли се можда не сналазе па зато не пишу. Ма те мејлинг листе су чудо, а чисто сумњам да можемо то на овом форуму да одрадимо, тако да ето још један разлог за нов форум. kez
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od luidjilamonika Čet Sep 29, 2011 12:59 pm

Bokkie ::Ма треба на све могуће начине активирати кориснике. Ево ја сам малопре добио мејл од једног сајта где сам се регистровао, али никада користио услуге који они пружају. Питају ме људи да ли је све ОК, треба ли ми каква помоћ и слично. Тако нешто би и ми могли. Пошаљеш свим корисницима који нису оставили ни једну поруку мејл да са питањем зашто нису активни, да ли им се нешто не допада на форуму, да ли се можда не сналазе па зато не пишу. Ма те мејлинг листе су чудо, а чисто сумњам да можемо то на овом форуму да одрадимо, тако да ето још један разлог за нов форум. kez

jel si ih pitao za ves masinu? kez

luidjilamonika
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 947
Datum Registracije : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od Bokkie Čet Sep 29, 2011 1:02 pm

Добра идеја! cheers
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od NenadBG Čet Sep 29, 2011 8:58 pm

sto se mene tice,ako dodje do trece opcije,mislim dati i nebojsa treba da ostanete admini(naravno ako zelite,a pretpostavljam da zelite),jer niko ne zeli da pravi totalno nov forum,nego upravo nadogradnju ovog,koji ce se i dalje zvati sportski forum,i dalje imati istu adresu i sl...i mislim da je pre svega posteno da vi i dalje budete tu,jer ste vi taj forum osnovali.e sada najsrecnije resenje je da se i jedan i drugi aktivirate malo vise,ali ne znam koliko je to realno,zbog vasih obaveza...
sveto ne postoji ovde mogucnost za glasanje...

NI NE TREBA DA SE GLASA TAJNO VEC JAVNO. I OVDE SMAO DA GLASAMO, O TOME KO CE BITI ADMIN CEMO PRICATI AKO SE IZABERE OPCIJA 3. (u svakom slucaju, imacu dovoljno vremena ako ostanem admin, zbog bolesti sam zadnje vreme bio veoma malo prisutan)
Edit, Svetinja

NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od NenadBG Čet Sep 29, 2011 10:37 pm

da ne kvarimo sveti temu...
VolimPFC ::
pfc malo mi je cudno da si za opciju 2,jer koliko se secam ti si uz bokija bio jedan od zagovornika opcije 3.ne zelim da lobiram nesto,samo iznosim misljenje


koliko razglabamo o njoj, smorila me više... cigara

šalu na stranu... razlog zbog koga sam glasao za opciju 2 je pre svega taj što mislim da je forumu potrebna rekonstrukcija i rešavanje nekih pitanja između nas(pre svega nivo tolerancije na zajebanciju, zbog čega je ovde bilo dosta svađa, totalno nepotrebnih...) pa tek onda prelazak na neke druge hostinge(ili šta već) i omasovljavanje foruma...

i složio bih se sa Bokijevim postom na temi "kuda dalje", nama nije toliko poblem brojnost već neaktivnost članova...

što se tiče toga, više puta sam naglašavao, ne može da očekujemo od nekog novog da se odmah uklopi u način pisanja na ovom forumu, i zato mislim da je skroz nepotrebno napušavanje i kritikovanje načina pisanja novajlija, to su stvari koje tjeraju i ostale potencijalne diskutante registrovane na forumu...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od NenadBG Čet Sep 29, 2011 10:42 pm

nekada treba vise razumevanja prema novajlijama,ali ako novajlija dodje na novi forum,i umesto da kaze dobar dan,zdravo,ja sam taj i taj,napise neko svoje misljenje o necemu,on pocne da podjebava.e pa tesko i nerealno je ocekivati da ces ga docekati sa odobravanjem...ne mislim da je tu neka velika razlika ni na drugim forumima...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od Svetinja Čet Sep 29, 2011 11:01 pm

samo da naglasim, meni je sve jedno!
Izabrao sma opciju 2 jer sam misljenja da je ovo sto imamo OK
Apsolutno cu podrzati i opciju 3
Ali ako ostajem admin, onda se neke "moje"stvari moraju postovati.
Tj ne neke, vec jedna.
Nema apsolutne vlasti nikome, ni adminu ni moderatoru. Isto da odredjeni ljudi budu glavni na odredjenim podforumima
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od VolimPFC Čet Sep 29, 2011 11:18 pm

NenadBG ::nekada treba vise razumevanja prema novajlijama,ali ako novajlija dodje na novi forum,i umesto da kaze dobar dan,zdravo,ja sam taj i taj,napise neko svoje misljenje o necemu,on pocne da podjebava.e pa tesko i nerealno je ocekivati da ces ga docekati sa odobravanjem...ne mislim da je tu neka velika razlika ni na drugim forumima...

ne kažem ja da se treba praviti naivan i dopuštati novajlijama bilo šta... ali nije teško upozoriti ga i reći npr...ovaj forum ne funkcioniše tako, ova tema nije za to, podjebavaj na toj i toj temi itd...

po meni bolje rešenje, nego odmah odjebi i slično... čime se 99% gubi potencijalni diskutant...

VolimPFC
VolimPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15053
Godina : 29
Lokacija : Ulcinj
Datum Registracije : 25.06.2008

https://www.youtube.com/user/3pkovic#p/u

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od NenadBG Čet Sep 29, 2011 11:19 pm

sveto osto pises ako ostanes admin i sl,faul je to jako lepo objasnio sta bi ta promena i "novi" forum znacili,tj u stvari isti forum sa promenjenim odelom i lepse usminkan,isto ime foruma bi ostalo,ista adresa...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od Patriots Čet Sep 29, 2011 11:52 pm

Svetinja ::
Nema apsolutne vlasti nikome, ni adminu ni moderatoru. Isto da odredjeni ljudi budu glavni na odredjenim podforumima

ovo je najveci problem ovog foruma... uvek se o svemu previse polemise i oko svega nastane bespotrebna rasprava koja nikuda ne vodi... ovaj forum mora da ima administratora koji ce u tim trenutcima odluciti sta i kako dalje i prekinuti raspravu kojoj nema kraja.... narodu nikada ne mozes udovoljiti ... tj nikada ne mozes postici da svakom odlukom svi clanovi foruma budu zadovoljni ali se te odluke moraju postovati... to je jedini nacin da se zavede red na forumu i da ide napred tj da podignete forum na visi nivo sa vise clanova...
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od Bokkie Čet Sep 29, 2011 11:56 pm

Лако ћемо за то, само да одлучимо прво у ком смеру са техничке стране ћемо ићи.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od Faul u napadu Pet Sep 30, 2011 2:31 am


VolimPFC ::


šalu na stranu... razlog zbog koga sam glasao za opciju 2 je pre svega taj što mislim da je forumu potrebna rekonstrukcija i rešavanje nekih pitanja između nas(pre svega nivo tolerancije na zajebanciju, zbog čega je ovde bilo dosta svađa, totalno nepotrebnih...) pa tek onda prelazak na neke druge hostinge(ili šta već) i omasovljavanje foruma...

Ovo je naravno kljuc.Dje celjad nisu bijesna,ni kuca nije tijesna.Sve zavisi od nas normalno,ako cemo da seremo i B92 forum bi sveli na 30 clanova za pola godine kez

Ali kad vec krecimo,daj da okrecimo cijelu kucu a ne samo hodnik.Kad smo vec zaglibali,daj da sve odradimo.
Uz jedan dogovor kojeg bi se svi pridrzavali,sa novim forumom,mogli bi stvarno da okrenemo list i bar djelujemo ozbiljnije.A i nama bi bilo interesantnije...definitivno nam treba promjena jer nas je uvatio zestoki smor.S obzirom da nove ljude sigurno necemo dobiti uskoro,tehnicka promjena bi nam dosla idealno.Dakle,ocu da kazem da bi pomoglo pri rukovodjenju foruma,da bi se ljudi prije trudili da budu korektni prema moderatorima.O tehnickim prednostima je Boki sve rekao,tu je bilo kakva prica bespotrebna.
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 78
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od laki Pet Sep 30, 2011 4:48 am

Vi ste se izgleda opasno naložili na renoviranje gajbe? kez

laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od luidjilamonika Pet Sep 30, 2011 6:22 am

fali vam posrednik u pregovorima



kez3

luidjilamonika
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 947
Datum Registracije : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od dejo94 Pet Sep 30, 2011 6:54 am

Šta odluči večina ja ću se složiti. Da se nešto mijenja, trebalo bi malo dotjerati izgled foruma i malo smanjiti podjebavanja. A to što neko kaže ako dođu novi i odmah počnu podjebavati to bi trebalo odmah sankcionisati...
dejo94
dejo94
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 727
Godina : 30
Lokacija : Višegrad (BiH)
Datum Registracije : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kuda dalje? - Page 9 Empty Re: Kuda dalje?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu