Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

+30
Denny_Crane
dejo94
ladja
sh1
gennius
Nebojsa
srdjan dimitric
Dejan NS
Losmi
Lexy
ramkens
Ian Ashbury
Dragutin
*Nebojsa*
Deneb
Labud
shorty
djemba djemba
deda
Dimitrije BP
BodiBond
Mickey
Svetinja
Faul u napadu
Patriots
laki
VolimPFC
NenadBG
Bokkie
Markisa
34 posters

Strana 4 od 33 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 33  Sledeći

Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Sre Feb 24, 2010 10:20 pm

ma sve mi jedno
neka se javi ko hoce i moze
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Mickey Sre Feb 24, 2010 10:43 pm

Svetinja ::ma sve mi jedno

Auuuu,ala je tebe izbedačilo učenje pale
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Sre Feb 24, 2010 11:41 pm

pizdim prijatelju
ucim na NL, sto ni malo nije lako
3 godine ce trajati
treba mi, ako zelim da imam 50% sanse da polozim, oko 8h sedmicno da ucim(za proslu lekciju doduse evo vec 10h i nisam jos zavrsio)
firma mi neda "vreme za vreme"
planirao sam(a i racunao da ce dati) da radim 4h manje sedmicno i da mi oni to plate, kako bih sve stigao. Odbili me. Kazu da je dosta sto su oni sve platili.
Uz kucne obaveze, ne stizem za socijalni zivot. Sinoc izasao na pice, da se osvezim, popio 3 viskija i stiglo me, zbog umora.
Holandska terminologija, odvikao se od ucenja...
i, najgore, kada ovo zavrsim(ako zavrsim) dobijam smao na 2 godine diplomu.
Kada prodju 2 godine i nisam odradio par kurseva/ispita...brise se...
mora da bude update
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Mickey Sre Feb 24, 2010 11:48 pm

Pretvoriše obrazovanje u mamiparu Shocked
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Markisa Sre Feb 24, 2010 11:52 pm

Miki,to je odavno uradjeno,sad se samo cijede pare,sa raznoraznim kursevima racunara engleskog i slicnim stvarima,da ne pominjem pola fakulteta koji nisu priznati
Markisa
Markisa
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 10369
Godina : 35
Datum Registracije : 02.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Čet Feb 25, 2010 12:03 am

Mickey ::Pretvoriše obrazovanje u mamiparu Shocked

Pa da
Ako bih za 3 godine dobio diplomu, upadam u registar menadzera.
pravo ime je( i ima ga u svim zemljama EU) Finansijski Menadzment Registar(FMR)
Onda u poslovnom svetu imas to FRM zvanje, kao doktor, doktorandus, magistar, sta vec sve ima.
Stim da, po dobijanju diplome FRM ti kazu da si upisan na 2 godine i automatski ti daju listu sa kursevima, ispitima itd i koliko koji kurs/ispit donosi poena.
Recimo 30
U naredne 2 godine moras da polozis ispite/kurseve za minimum tih 30 poena, da bi ti na jos 2 godine produzili registar.
Recimo, excel kurs ti donese 5 poena, i traje 2 sedmice, 2 puta sedmicno odes i polazes kurs. A nosi ispit o novim poreskim pravima donese 20 poena, ali traje 6 meseci. Na tebi je da se odlucis za 1 ispit +2 kursa, 6 kurseva, ili neki kurs recimo iz platnih sluzni koji traje 9 meseci i donosi 30 poena
Ako ne uzmes 30 poena brise ti se FRM, brisu te iz registra, i ostaje MBA diploma+ odradjeni kursevi, ali nema vise FMR-a
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Mickey Čet Feb 25, 2010 12:13 am

Da izvineš,sve to je bezobrazluk i sviranje ku..u povracanje
Znanje je bitno u meri koliko možeš da ga upotrebiš i koliko ga koristiš...ali da ne pišem dalje,van teme sam potpuno.

Od Ajkule izgleda slaba vajda,ne odgovara No
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Čet Feb 25, 2010 12:35 am

Mickey ::Pretvoriše obrazovanje u mamiparu Shocked

imas to i kod nas. u zdravstvu,u skolstvu treba da se uvede,itd.
samo to je kod nas vise pro forme.
recimo u zdravstveni radnici pohadjaju kurseve i tako sakupljaju bodove da bi bili na listi licenciranih(doktori,sestre,farmaceuti,itd)

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od djemba djemba Čet Feb 25, 2010 1:18 am

Brate, 8 sati sedmicno Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 370381
djemba djemba
djemba djemba
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3108
Godina : 39
Lokacija : debela ladovina
Datum Registracije : 05.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Čet Feb 25, 2010 1:20 am

jeste, uz 40h sedmicno rada, dvoje dece mladjih od 4 godine, brak...i sve sto uz to ide
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Čet Feb 25, 2010 1:25 am

I sto je najbitnije - godinama daleko od skolskog ucenja...Mislim da ti je to najteze

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Čet Feb 25, 2010 1:26 am

najteze pada ucenje na stranom jeziku
pa onda sto dugo nisam ucio
pa onda nedostatak vremena, strada mi socijalni zivot
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Čet Feb 25, 2010 1:30 am

jbga,takav posao.zamisli kako je farmaceutima,it specijalistima,hirurzima,i sl zanimanjima u kojima svaki dan imas nova saznanja,nacine rada,..u IT sektoru izgubis 2 meseca kao da si izgubio dve decenije.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Čet Feb 25, 2010 1:36 am

nemam plate hirurga pa da bih mogao da kazem da je i u mom poslu to OK
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od djemba djemba Čet Feb 25, 2010 1:37 am

Svetinja ::jeste, uz 40h sedmicno rada, dvoje dece mladjih od 4 godine, brak...i sve sto uz to ide
Znam i nisam imao nameru da potcenjujem tvoje ucenje i situaciju, nego vise sam instiktivno reagovao, jer meni se bez 9-10 sati dnevno i ne isplati da izlazim na malo jace ispite..
djemba djemba
djemba djemba
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3108
Godina : 39
Lokacija : debela ladovina
Datum Registracije : 05.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Čet Feb 25, 2010 1:41 am

djemba djemba ::
Svetinja ::jeste, uz 40h sedmicno rada, dvoje dece mladjih od 4 godine, brak...i sve sto uz to ide
Znam i nisam imao nameru da potcenjujem tvoje ucenje i situaciju, nego vise sam instiktivno reagovao, jer meni se bez 9-10 sati dnevno i ne isplati da izlazim na malo jace ispite..

razumeo sam
ali pazi, ja sam tih 8h na poslu
pola sata pauze, 1h u putu(po pola sata oba smera)
nocu bolje ucim, tada je mir, ali treba u 7h ustati
uz to deca traze paznju, dok ne odu na spavanje (20h) nema ucenja
I 8h dnevno, 4 meseca, za 1 ispit...

po procenama, 7 dana pred ispit treba jos dnevno po 7h da se uci(tada se uzima slobodno)

ja sam tvoju situaciju prosao. Bio sam, nisam radio...uzmem u 01h da uzim, do 06h i odem da spavam do 14h, pa se zajebavam po gradu ceo dan...pa u 00:30h dodjem kuci, istusiram se i opet isto...
mnogo je zanimljivije bilo, veruj
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Čet Feb 25, 2010 1:54 am

jel si ti sveto ovde zavrsio fax ili?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Čet Feb 25, 2010 2:11 am

nisam zavrsio fax
visu
ovde
da sam zavrsio fax ne bih isao na ove gluposti
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Čet Feb 25, 2010 2:19 am

sa njom imas MBA diplomu??Master of Business Administration?da li mislimo na isto?
u ns ima program za MBA,ali je skolarina za to skupa(preko 2000e semestar).
na to mozes ici samo sa diplomom faksa(bar ovde),uglavnom idu mladi japiji kojima firme placaju skolarinu..mada ima i starijih teta kez

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Čet Feb 25, 2010 3:21 am

I meni je firma platila. Ovde je dosta skupo, oko 7.000 za godinu dana.
Ali dobijas vrhunske profesore. Mozes i jevtnijje da prodjes, oko 2-3.000 godisnje, ali onda sma ucis, bez profesora
No, kako firma placa…
Imas 2 MBA, master biznis administracija i MBA, moderna biznis administracija.
Ja sam se odlucio za ovu drugu, laksu, moderna biznis adminsitracija. Sa njom ne dobijas master, ali posle nje uz davanje 2 ispita cobijas FMR, finansijski menadzment registrar.
Ako ides na MBA(master) posle toga das 1 ispit i imas A.R. (accounter registration) koji naravno i puno vise vredi.
Ja sam imao uslov za master biznis administraciju, ali mi je za nju, sa mojim sertifikatima, trebalo 14 ispita da dam. Za modernu mi treba 6 ispita.
Ako bih se odlucio da idem na master, onda bi mi se tih 6 priznalo i ostalo bi mi jos 8

Znam za MBA program u Srbiji, traje samo godinu dana i imas samo 2 ispita(ako se ne varam)
Skeptican sam kako ce se priznati kada covek ode napolje.

I da, da pojasnim jos malo. Ja idem ka specijalizaciji vise skole a ne specijalizaciji posle fakulteta.
Ja idem da budem menadzer firmi do 600 ljudi, a AR(posle mastera) je specijalziacija posle faxa i ona se odnosi na holdinge i multi firme.
Nemam ambiciju(a ni kapacitet) da budem top menadzer.
Danas sam imao rucan sa koleginicom koja je zavrsila master biznis administraciju. Pre 2 sedmice prekuna za titulu AR…njoj to ide, a to i zeli. Udata za Holandjanina, zeli karijeru da juri..skidam kapu…
Ja nisam taj tip

I da, kad sm se vec dohvatili cele teme…
FRM trazi obnavljanje u dve godine(update) a AC trazi godisnje 30 poena.(koliko ce meni trebati u roku od 2 godine)
Oni ce dakle non stop morati ici na usavrsavanja da bi zadrzali AC titulu(koja doduse I donosi oko 7-8.000 neto platu bez problema)
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Sub Feb 27, 2010 10:51 am

posto vidim da su markisa i laki editovali i brisali na kkcz temi,tj podforumu cz zamolio bih kao moderator tog foruma da ovo bude zadnji put da se to desava.makar bili u pravu i bilo to za brisanje.taj podforum mislim da treba da preskocite.ako neko vec osim moderatora tog podfroruma treba da dira nek to bude admin,a verujem da sveta nece tu apsolutno nista dirati...

ne zelim sada da dizem frku zbog ovoga jer ste donekle verovatno i bili u pravu.ali nema veze mislim da to ne bi smeli da radite...posebno sto ce mnogi zvezdasi sa punim pravom docekati na noz tako nesto.i samo moze da se desi da neko napusti forum...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od laki Sub Feb 27, 2010 10:59 am

Bravo, otkrio si toplu vodu!

Tu nije bilo navijackog prepucavanja, nego krajnje prostackog vredjanja. To sto je Markisa brisao postove, i ja bi isto uradio da sam video. Editovao sam post u kojem se spominjala majka i dukljanska akademija nauka i umetnosti.
laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Sub Feb 27, 2010 11:02 am

laki,nema veze.ja kazem da ste sa te strane u pravu,ali mislim da zbog pravila foruma i nacina funkcionisanja grobari nema sta da se mesaju u podforum sdcz bez obzira sta je u pitanju.kako navijacke stvari tako i licna prepucavanja.ako neko treba van moderatora tog podforuma da se mesa onda je to admin(i) i to upravu u ovakvim situacijama gde je rec o licnom,a ne navijackom prepucavanju...a cak ni admini nemaju prava da se mesaju u slucaju navijackih prepucavanja,upravo zbog navijacke opredeljenosti,a taj podforum je i zamisljen da bude mesto na kome su zasticeni navijaci tog kluba...i na podforumu sdcz i sdpar nisu svi diskutantni ravnopravni...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Markisa Sub Feb 27, 2010 11:08 am

Neso ,sto sam ja trebao da uradim???da cekam da neko od vas dodje,a on da nastavi da psuje i da vrijedja???Mislim da ovo nema nikakve veze sa naviajckim prepucavanjima i da ce vecina forumasa shvatiti ovo,svarno nemam ni namjeru a ni zelju da upravljam vasim podforumom,ali sam morao da odreaguejm u ovakvoj situaciji
Markisa
Markisa
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 10369
Godina : 35
Datum Registracije : 02.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Sub Feb 27, 2010 11:25 am

markisa,ja kazem svoje misljenje,da se nadam da se ovo vise nece desavati,makar bilo ponovo ovakvih situacija.jer da dodje i do "rata" na tom podforumu,to nije vasa stvar.prosto stvar je u tome da je to osnovni postulat opastanka ovog foruma ovakvog kakav jeste.ne tice vas se i to je to...kao sto rekoh u ovakvim situacijama po meni ima prava admin da reagje,modovi podforuma i kraj price...
modovima su pre mozda mesec-dva povecana ovlascenja.sta bi bilo da se to nije desilo,samo bi adim i nas dvojica i mogli to da obrisemo,forum je tako funkcionisao do sada ne vidim zasto ne bi nastavio.posebno na ta dva podforuma.ostali podforumi su druga prica...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 4 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 33 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu