Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

+25
Black Adder
*Nebojsa*
NenadBG
Markisa
x2ox2o
Patriots
Deneb
DzoniPFC
djemba djemba
Bokkie
Žilijen duke of Leskovac
stef_mrcina
Brada-BL
PS
Pufta
shorty
Faul u napadu
Mickey
Srle
sh1
deda
laki
Dimitrije BP
VolimPFC
Svetinja
29 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Ned Jun 28, 2009 12:18 am

sta je problem sa cirilicom,i zar ne moze da bude resen?
hiljadu puta kad hocu da postavim tekst na cirilici forum to prepoznaje ko neke hijeroglife,a onda svako slovo pretvara u veliki broj znaka,i onda mi javlja da je post predugacak(zato sto svako slovo protumaci kao 100znakova)
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Ned Jun 28, 2009 12:31 am

па нема проблема са ћирилицом kez3 то нешто код тебе не ваља :zubo
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Ned Jun 28, 2009 12:46 am

Patriots ::па нема проблема са ћирилицом kez3 то нешто код тебе не ваља :zubo

па проблем је кад цитирам текст изнеких новина,или било ког извора. не причам о писању
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Ned Jun 28, 2009 1:03 am

Ненаде, тај проблем је на већини форума (односно на свим које ја користим) и не верујем да би наши администратори то могли да реше.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Ned Jun 28, 2009 1:05 am

scratch pa meni to radi... obelezim sve i idem samo copy, paste i sve radi Smile vidis....


Лукић: „Уштедели смо шест милиона евра”
Звездин председник каже да је за сва појачања, тренере и спортског директора издвојено 1. 357.000 евра и тврди да ће клуб имати боље резултате у новој сезони
Зашто је Звезда преплаћивала играче: Владан Лукић Фото Ж. Јовановић

Фудбалери Звезде од јуче су у Ивањици на главном делу летњих припрема, а након што је испратио екипу председник Црвене звезде Владан Лукић се осврнуо на претходних месец дана, од како је на челу клуба. Лукић је за првог човека „црвено-белих” изабран 27. маја и од тада је начинио неколико добрих потеза на побољшању затеченог, тешког стања у клубу.

– Довели смо седморицу нових играча, а са шесторицом омладинаца смо потписали професионалне уговоре. Са позајмица смо вратили Бурзановића, Перовића, Савића, Срећковића и голмана Павловића, а повратак Оумаруа и Исаха је раван доласку нових играча. Највеће заслуге што ће и даље носити Звездин дрес припадају нашем генералном секретару Андрији Клеуту и његовим сарадницима. Прелазни рок за нас је скоро завршен, мада смо на добром путу да ангажујемо и штопера Чукаричког Вилотића, а покушаћемо да доведемо и још једног бека. Вредност свих појачања, тренера и спортског директора износи 1.357.000 евра. Претходна управа је у овом делу потрошила 7.510.000 евра. Дакле, направили смо уштеду већу од шест милиона евра, а тврдим да ћемо имати боље резултате у новој сезони – нагласио је Лукић.

Председник Звезде је прокоментарисао и одлазак Бразилца Клеа у Партизан:

– Око његовог одласка се дигла велика прашина. Нова управа није имала никакве могућности да га задржи, пошто је он већ био слободан играч када смо преузели клуб. За њега није плаћено тражених 800.000 евра. Међутим, и да смо имали толико новца, не би смо га дали за Клеов останак. Чујем да су га комшије довеле за мање новца, али то већ није наш проблем. Ипак, кључно питање је зашто је Звезда прошле сезоне преплаћивала играче, што се односи и на случај Клеа.

Владан Лукић је изјавио да Звезда више не рачуна на Шишића, Џефа Силву, Сомеа, Фереиру, Пекарића, Вукобратовића, Максимовића и Мијаиловића, подсетивши да је вредност Шишићевог уговора 750.000 евра, Џефа Силве 600.000 а Фереире 460.000 евра, а сва тројица су имали само епизодне улоге у Звезди. Лукић је додао и да Црвена звезда наставља борбу за јужноафричког репрезентативца Паркера, који је против клуба покренуо спор у Фифи, као и да је са искусним везистом Короманом, који ће наставити каријеру и корејском Инчону, постигнуг договор о споразумном раскиду сарадње.

Л. Делић

[објављено: 28/06/2009]

:nezna
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Ned Jun 28, 2009 2:08 am

ne znam vidis da i boki prica o tome.ne znam sta je problem.ali izgleda da si ti u manjini kojoj to funkcionise.
ni ja nisam siguran dal sam nekad uspeo mozda i da iskopiram i citiram nesto na cirilici,ali znam da mi se dosta puta desavalo da ne moze...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Ned Jun 28, 2009 2:11 am

Ја када испишем "брзу поруку" и одем на преглед исте, онда ми показује хироглифе (тј. један ћирилични знак представљен као 100 карактера, или колико већ). Исти случај је и када покушам да поставим наслов теме у ћирилици.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Ned Jun 28, 2009 2:42 am

i da da dodam,mislim da je tantuz iznosnenjem nekih licnih podataka,pre svega vezzano za pericu i lakija,zasluzio bar opomenu pred ban,ako ne i sam ban.ali bi pufti kao adminu koji je na sebe preuzeo taj deo posla,eventualno mogao da kazem da oko toga vidi sa lakijem,jer se njega najdirektnije ticalo.ali takve stvari bi trebale da budu najstroze zabranjene na forumu...
PS.iako nisam glavni post procitao,ali me je ajkula zvao jer je mislio da sam tamo moderator,a miki je procitao,pa mi je sturo objasnio o cemu se radi,juce u hali sportova
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Pufta Ned Jun 28, 2009 2:46 am

Nenade,uprava foruma radi bas kako treba,ne brini.
Pufta
Pufta
Admin
Admin

Broj poruka : 9920
Lokacija : Republika Srpska
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Ned Jun 28, 2009 3:14 am

Pufta ::Nenade,uprava foruma radi bas kako treba,ne brini.

a uprava bi isto tako mogla i da mi objasni ovo vezano za cirilicu,u cemu je problem,i postoji li nacin da to promeni ili ona ili ja nekim podesavanjima na kompu(posto patrioti ocigledno funkcionise) wink
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Pufta Ned Jun 28, 2009 3:20 am

Nebojsa ti sa cirilicom moze pomoci,ja sam duduk za to.
Pufta
Pufta
Admin
Admin

Broj poruka : 9920
Lokacija : Republika Srpska
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Ned Jun 28, 2009 3:27 am

Pufta ::Nebojsa ti sa cirilicom moze pomoci,ja sam duduk za to.

pa on bas i ne dolazi cesto,evo poziv kad se pojavi da napise nesto o tome...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Pufta Sre Jul 01, 2009 12:19 am

Tema Univerzijada je prebacena u Ostali sportovi/Olimpijske igre!!!
Pufta
Pufta
Admin
Admin

Broj poruka : 9920
Lokacija : Republika Srpska
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Sre Jul 01, 2009 1:36 am

Pufta ::Tema Univerzijada je prebacena u Ostali sportovi/Olimpijske igre!!!

odkljucaj podforum da bi moglo da se pise i postuje tamo...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Dimitrije BP Sre Jul 01, 2009 1:38 am

Otvorite i "Mediteranske igre", jest' da su već odmakle, ali biće još medalja.
Dimitrije BP
Dimitrije BP
VIP clan
VIP clan

Broj poruka : 12185
Datum Registracije : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Markisa Sre Jul 01, 2009 2:15 am

Pufta,otkljucaj temu Univerzijada
Markisa
Markisa
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 10369
Godina : 35
Datum Registracije : 02.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Sre Jul 01, 2009 2:17 am

otkljucao sam sada
sorry nisam do sada video da trazite otkljucavanje
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Čet Jul 02, 2009 10:27 pm

Posto je razreseno ko je tantuz interesuje me da li ce administracija sajta ostati dosledna odluci koja je donesena povodom tog clana?
Apsolutno je svejedno sto je on sada za nijansu pristojniji kad je jasna namera njegovog pisanja na ovom forumu...
Dovoljno je pogledati teme na kojima pise i ono o cemu pise i sve je jasno.
Administratori su sad na potezu...


p.s. kad ja kao navijac Partizana ovo vidim mogu da zamislim sta misle navijaci Zvezde...
Taman se Miki vratio a vi opet rizikujete da izgubimo tako kvalitetnog ucesnika u diskusijama zarad nekog ko se vec pokazao..
I te price da ne mora da znaci da je u pitanju TPM ne drze vodu jer je apsolutno sve jeasno ko dan svakome ko zeli malo da razmislja

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Čet Jul 02, 2009 10:41 pm

deda ::Posto je razreseno ko je tantuz interesuje me da li ce administracija sajta ostati dosledna odluci koja je donesena povodom tog clana?
Apsolutno je svejedno sto je on sada za nijansu pristojniji kad je jasna namera njegovog pisanja na ovom forumu...
Dovoljno je pogledati teme na kojima pise i ono o cemu pise i sve je jasno.
Administratori su sad na potezu...


p.s. kad ja kao navijac Partizana ovo vidim mogu da zamislim sta misle navijaci Zvezde...
Taman se Miki vratio a vi opet rizikujete da izgubimo tako kvalitetnog ucesnika u diskusijama zarad nekog ko se vec pokazao..
I te price da ne mora da znaci da je u pitanju TPM ne drze vodu jer je apsolutno sve jeasno ko dan svakome ko zeli malo da razmislja

potpuno se slazem sa dedom(iako me juce nagrdi kez3 )
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Čet Jul 02, 2009 10:43 pm

Ovo je otvoren forum
Postuje se volja vecine
Po meni tantuz pise sasvim pristojno(u granicama)
nema jasnih naznaka da se radi o istoj osovi kao TPM. Verovatno da ali ne 100%
No ako vecina stalnih forumasa(nas 15ak) misli da treba da dobije ban, dace mu Pufta

Meni je ovo pickasto i ja glasam protiv bana
Ali moj glas vredi koliko i tvoj
dakle za sada 1-1
wink
U medjuvremenu i nenad
2-1 za ban
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Čet Jul 02, 2009 10:46 pm

Sveto,ako je neko dobio trajni ban ne vidim razlog da se tolerise prisustvo te osobe na forumu zbog koje su forum napustili odredjeni forumasi...
ne razumem sto bi taj koji je uzrokovao odlazak stalnih forumasa bio nagradjen?
jedino zelim da se 100% utvrdi da li je ista osoba u pitanju...Sve ukazuje na to ali trebalo bi da imamo potvrdu...
i jos nesto,pickasto je to sto se neko predstavlja kao trener a meni je u vreme prethodnog nika receno da je student na jednom od BG fakulteta(necu reci koji jer ipak postujem privatnost)

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Čet Jul 02, 2009 10:48 pm

I jos nesto,nisam ja neka drukara i neko ko zeli da vodi hajku protiv bilo koga ali ako bilo cije pisanje ili prisustvo preti da ugrozi poprilicno dobro funkcionisanje na forumu onda sam apsolutno na strani odrzavanja dobrih odnosa...

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Čet Jul 02, 2009 10:48 pm

Deda, mene to ne zanima
Ne zanimaju me teme na kojima on pise(u16, U18 itd)
ono sto me zanima to procitam
ne vidim da negde vredja
rekoh, ako vredja, onda nema glasanja nikakvog, dobija ban odmah
ali ja to ne videh nigde
no posto je to tako "osetljiv" forumas, evo, neka odluci vecina
moj glas vazi koliko i svaki drugi
dakle dao sam glas protiv, ti za, pa cemo se zbrojati za 2-3h
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Čet Jul 02, 2009 10:50 pm

deda ::I jos nesto,nisam ja neka drukara i neko ko zeli da vodi hajku protiv bilo koga ali ako bilo cije pisanje ili prisustvo preti da ugrozi poprilicno dobro funkcionisanje na forumu onda sam apsolutno na strani odrzavanja dobrih odnosa...

tu se 100% slazem sa tobom
bilo ko da je opasnost po dobro funkcionisanje foruma treba da dobije ban
za sada je po meni ajkula sa njegovim podrivanjem veca opasnost ali mi takodje ne apda na pamet da mu dam ban

Dakle neka se izjasne i ostali za tuntuza
i na kraju neka preseca Pufta
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Čet Jul 02, 2009 10:52 pm

Svetinja ::Deda, mene to ne zanima
Ne zanimaju me teme na kojima on pise(u16, U18 itd)
ono sto me zanima to procitam
ne vidim da negde vredja
rekoh, ako vredja, onda nema glasanja nikakvog, dobija ban odmah
ali ja to ne videh nigde
no posto je to tako "osetljiv" forumas, evo, neka odluci vecina
moj glas vazi koliko i svaki drugi
dakle dao sam glas protiv, ti za, pa cemo se zbrojati za 2-3h
Pa kolko se secam nije bio bas prijatan i pristojan razgovor sa Lakijem tj. njegovo obracanje Lakiju u par navrata...

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 23 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu