Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

+30
Denny_Crane
dejo94
ladja
sh1
gennius
Nebojsa
srdjan dimitric
Dejan NS
Losmi
Lexy
ramkens
Ian Ashbury
Dragutin
*Nebojsa*
Deneb
Labud
shorty
djemba djemba
deda
Dimitrije BP
BodiBond
Mickey
Svetinja
Faul u napadu
Patriots
laki
VolimPFC
NenadBG
Bokkie
Markisa
34 posters

Strana 16 od 33 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 33  Sledeći

Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Uto Jul 06, 2010 4:08 am

deda i patriota, da vas podsetim da mozete i na pm da se razjasnite(cini mi se da ljudi tako nadju lakse zajednicki jezik)... wink

i deda,samo jedna napomena(ne zamerka) nije isto kad javno nekom zameris,i kad neku zamerku napises sveti,da ostali,pa ni onaj na koga je zamerka,ne vidi wink

ramkens ::I onda ti opleteš pa Partizanu u istom stilu, umesto da obriseš taj post ili samo napišeš da takvim stvarima nema mesta tamo?

pazi da si ti umeren u svojim komentarima pa da ti se ja tu i nesto pravdam.ovako ne vidim neki smisao.a ima objasnjeno sve na temi o prelaznom roku kk partizana,prvo sam bodiju napisao,a onda i losmiju...i da mnogi su se i bunili da se brise i kad ne treba i sl,tako da ovog puta nisam brisao,nego odgovorio...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Uto Jul 06, 2010 4:11 am

Предлажем да се отвори једна тема где би се клали међусобно.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Uto Jul 06, 2010 4:16 am

Nenade,jedini razlog zbog koga sam se Patrioti obratio oko ovoga javno je sto uz njegovo ime stoji moderator i nista vise.
Da obrazlazem dalje nemam sta.Rekoh u prethodnim postovima da zavrsavam na tu temu.
Boki,ne mozemo da se koljemo.Jos nisu izmislili virtuelne nozeve kez

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Uto Jul 06, 2010 4:18 am

I jos jednom da pitam,sta je zvanican razlog banovanja TPM-a?
Interesuje me informativno...

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Uto Jul 06, 2010 4:19 am

Мислио сам на случајеве кад крене ова "вечита" тема. Значи, чим то неко покрене само се преусмери у ту тему и решен проблем.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Uto Jul 06, 2010 4:19 am

deda ::I jos jednom da pitam,sta je zvanican razlog banovanja TPM-a?
Interesuje me informativno...

Ако се добро сећам вређао је неке кориснике.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Uto Jul 06, 2010 4:23 am

Bokkie ::Мислио сам на случајеве кад крене ова "вечита" тема. Значи, чим то неко покрене само се преусмери у ту тему и решен проблем.
mogu ti reci da i nije tako losa ideja...

deda,ma sve je ok.nego bolje ako je moguce da to raspravite ako treba i na pm,da ne bi se ponovo pokrenulo na nekoj novoj temi wink

sto se tice tpm-a,ja sam bio najdirektnije moguce ukljucen u njegov ban,ali iskreno ne secam se na kraju zbog cega je banovan,tj sta je kap koja je prelila casu...a bilo je puno licnog vredjanja,pa cini mi se i pretnji,i nekih stvari i preko pm-a.tako da sa te strane moram da stanem u patriotovu zastitu,apsolutno ne mogu da se porede.to sto patriot podjebava,nije ni deseti deo tpm-ovog repertoara...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Uto Jul 06, 2010 4:37 am

Taman posla da trazim za ikoga ban(sem sto sam i ja trazio za TPM-a).Nego nesto kontam sam sa sobom.Pravim neke analize kez

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Uto Jul 06, 2010 5:36 am

Ако неко не обрише налог после овог препуцавања,ништа нисте направили hihihi
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 79
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Mickey Uto Jul 06, 2010 5:41 am

Što se svako leto neko raspravlja...dosta je bilo,sad baš nema nikakvog povoda za prepucavanja na relaciji PAR-CZV.
Moj predlog je da se vrate stvari u normalu i da komentarišemo bar do početka sezone bez nekih međusobnih prozivanja.
Ovo je moja molba i želja,naravno nije obavezno ako ste toliko baš navalili wink
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Uto Jul 06, 2010 6:03 am

Faul u napadu ::Ако неко не обрише налог после овог препуцавања,ништа нисте направили hihihi

aplauz hihihi
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Lexy Uto Jul 06, 2010 10:36 am

Kada citam ove gluposti mogu da kazem samo jedno MRS Cigani
Lexy
Lexy
BANOVAN!!!
BANOVAN!!!

Broj poruka : 8
Godina : 35
Datum Registracije : 11.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Uto Jul 06, 2010 12:17 pm

Lexy ::Kada citam ove gluposti mogu da kazem samo jedno MRS Cigani
e ovo je najklasicniji primer zasto neko treba da popije ban...kad je nekom osma poruka na forumu ovo ja ne vidim razlog za dalju pricu...i jedini razlog zasto nisam odmah izbrisao poruku sto treba i drugi da je vide...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od BodiBond Uto Jul 06, 2010 12:32 pm

Ja mislim da treba da se oduzmu moderatorska ovlašćenja svima i da se lepo dogovorite između sebe i da postavite 2 moderatora, jedan zvezdaš i jedan partizanovac i da u njih imate poverenje.
Ovakve stvari ne treba da se svide na forumu, moderator čim vidi treba da doeli kaznu i obriše glupost.
Ovako ima 20 članova foruma, a od toga 30 moderatora koji se međusobno ne slažu oko toga kako bi trebalo da izgleda forum.


Poslednji put izmenio BodiBond dana Uto Jul 06, 2010 6:00 pm, izmenio ukupno 2 puta
BodiBond
BodiBond
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3638
Godina : 38
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 08.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Dimitrije BP Uto Jul 06, 2010 1:37 pm

NenadBG ::
Lexy ::Kada citam ove gluposti mogu da kazem samo jedno MRS Cigani
e ovo je najklasicniji primer zasto neko treba da popije ban...kad je nekom osma poruka na forumu ovo ja ne vidim razlog za dalju pricu...i jedini razlog zasto nisam odmah izbrisao poruku sto treba i drugi da je vide...
+1
Dimitrije BP
Dimitrije BP
VIP clan
VIP clan

Broj poruka : 12185
Datum Registracije : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Uto Jul 06, 2010 9:34 pm

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 27107_ban_him



kez

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Uto Jul 06, 2010 10:57 pm

ja ne stizem sve da procitam
prosledite mi na pm kada je nesto uvredljivo...i onda ce se reagovati
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Čet Jul 08, 2010 3:38 am

sta je sa nolletom?
treba da ga okitim,a nema ga..
pih..kakvi su ljudi ovi cigani...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od BodiBond Čet Jul 08, 2010 3:44 am

Nolle je na selu.
BodiBond
BodiBond
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3638
Godina : 38
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 08.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Labud Čet Jul 08, 2010 10:11 am

BodiBond ::Ja mislim da treba da se oduzmu moderatorska ovlašćenja svima i da se lepo dogovorite između sebe i da postavite 2 moderatora, jedan zvezdaš i jedan partizanovac i da u njih imate poverenje.
Ovakve stvari ne treba da se svide na forumu, moderator čim vidi treba da doeli kaznu i obriše glupost.
Ovako ima 20 članova foruma, a od toga 30 moderatora koji se međusobno ne slažu oko toga kako bi trebalo da izgleda forum.

slazem se.
vlast treba d abudemo ja i svetinja.
svetinja jer je osnivac i ja jer sam najobjektivniji.
Labud
Labud
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2793
Datum Registracije : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Čet Jul 08, 2010 10:12 am

Labud ::
BodiBond ::Ja mislim da treba da se oduzmu moderatorska ovlašćenja svima i da se lepo dogovorite između sebe i da postavite 2 moderatora, jedan zvezdaš i jedan partizanovac i da u njih imate poverenje.
Ovakve stvari ne treba da se svide na forumu, moderator čim vidi treba da doeli kaznu i obriše glupost.
Ovako ima 20 članova foruma, a od toga 30 moderatora koji se međusobno ne slažu oko toga kako bi trebalo da izgleda forum.

slazem se.
vlast treba d abudemo ja i svetinja.
svetinja jer je osnivac i ja jer sam najobjektivniji.
moram...
hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi
skromnost ti je uvek bila jaca strana...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Čet Jul 08, 2010 10:31 am

Dajte Ajkuli ovlascenja...Ima da lete banovi dok si reko keks kez
A na kraju ce i on da se pokupi kez

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Čet Jul 08, 2010 10:35 am

pa ako se ne varam ajkula je i bio ranije mod na podforumu crvena zvezda,i valjda se sam povukao.a ako zeli moze umesto mene ili patriote sve jedno...
iako se slazem da mozda preveliki broj modova stvara u neku ruku haos.ali ipak ne mislim da je stanje na forumu ne znam kako lose.ali stoji da svako ima svoj kriterijum.ali tako je i ako ih ima 2,nikad ne mogu potpuno isto da misle,a kamoli kad ih ima 10 i vise...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od *Nebojsa* Pet Jul 09, 2010 10:32 am

Clan Lexy je trajno banovan!!!
Takodje,Clan gennius pise sa istog ip-a kao i gore navedeni sad vec bivsi Clan Lexy te ne bi bilo lose da se pripazi jer ce biti kaznjen za svaki i najmanji moguci ispad u buducnosti jer je 99% u pitanju ista osoba!!!
*Nebojsa*
*Nebojsa*
Admin
Admin

Broj poruka : 640
Godina : 41
Lokacija : Zvornik
Datum Registracije : 22.04.2008

https://sportski-forum.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pet Jul 09, 2010 10:40 am

taj nikad nije isti,ima ga bar u jedno 5-6 izdanja schlider
salim se malo kez3 Milivoje je nas stari pajto ne bi on nekog uvredio namerno ali ima kratak fitilj ponekad

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 16 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 33 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu