Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

+30
Denny_Crane
dejo94
ladja
sh1
gennius
Nebojsa
srdjan dimitric
Dejan NS
Losmi
Lexy
ramkens
Ian Ashbury
Dragutin
*Nebojsa*
Deneb
Labud
shorty
djemba djemba
deda
Dimitrije BP
BodiBond
Mickey
Svetinja
Faul u napadu
Patriots
laki
VolimPFC
NenadBG
Bokkie
Markisa
34 posters

Strana 15 od 33 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 33  Sledeći

Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Sre Jun 02, 2010 10:28 am

ФИН?! affraid

Зар не може ништа боље да се стави?
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Sre Jun 02, 2010 10:30 am

konjsku glavu?
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 79
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Čet Jun 03, 2010 6:23 am

ma svu skolu su uplatili
imam sigurnost, imam primanja
ali se po prvi put osecam totalno nesigurno. Bez sigurnosti u buducnosti
Sta ako se ovo desi coveku sa 45 godina?
A takvih je bilo kao u prici!
Ne znam...jebeno se osecam...zapravo cas dobro cas sjebano
najbitnije da 3-4 godine imam primanja
a nadam se da cu naci uskoro drugi posao
PS: Neki kurcevit menadzer me zvao na razgovor. Menadzer finansija u firmi od 70 ljudi. Kurac od ovce. I drzi meni pridike...mamu ti jebem do juce sam radio u multi holdingu i sada on nesto sere, on kao pametan.

Nije da se hvalim al sam ga u sred razgovora za posao napusio. I koja je to budala, zove me na jos jedan razgovor
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od laki Pet Jun 18, 2010 6:03 am

U DUHU SVETSKOG PRVENSTVA. NEBOJSA, DEDER METNI OVO NA HOME STRANU kez

http://www.vuvuzela-time.co.uk/www.sportski-forum.net
laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od shorty Pet Jun 18, 2010 6:03 am

hahahahahahahahaha kez molitva
shorty
shorty
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2468
Datum Registracije : 28.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od BodiBond Pet Jun 18, 2010 8:05 am

Prvo, na temi u Superligi u košarci sam zamolio moderatore ili administratore da omoguće normalnu komunikaciju, ali me niko od istih ne jebe ni 2%. kez
Pa da ponovim, postoje ljudi koji provociraju, vređaju i omalovažavaju druge forumaše i dobar deo postova na svim temama vezanim za Zvezdu i Partizan je u tom fazonu. Iskreno se nadam da smo ovde zbog sporta i da treba o tome da pišemo, a ne da se posle svake utakmice u kojoj su forumaši podeljeni priča svede na Toleta, trojku iz auta, faul na Tripkoviću, gepekovanju i ostalim sranjima koja ne vode ničemu.
Takođe, određenom broju forumaša je dozvoljeno da vređaju koga stignu, a onda se nađu neki sa suprotne strane koji bez potrebe padaju u vatru i vraćaju istom merom. Primetio sam i da se neke zdrave diskusije prekidaju zaključavanjem tema, što je besmisleno.
Još jedna stvar, pod pretpostavkom da sam ja sujeveran čovek i da volim da širim pesimizam pred neke važne mečeve voljenog mi kluba ili reprezentacije jer mislim da će širenjem pesimizma moj klub/reprezentacija postići dobar rezltat, meni je na ovom forumu uskraćeno ljudsko pravo da se slobodno izrazim. Znači zabranjeno mi je da pred meč sa Ganom okačim gubitničku pesmu o reprezentaciji, a ja možda smatram da ako tačno to uradim Srbija će pobediti Ganu. Možda je razmišljanje čudno, ali svako ima pravo da tako razmišlja, a meni je to pravo ukinuto i mi smo izgubili od Gane. plazi se Sa druge strane imamo uvrede koje niko ne sankcioniše a upućuju ih forumaši jedni drugima direktno.
Ja kao fino vaspitano dete prolazim kroz pakao kada čitam takve gluposti. kez3
Na kraju, zabranjeno mi je da budem pesimista, čitam svakakve nebuloze, o duševnom bolu da ne govorim. povracanje
Da zaključim, dovedite ovaj forum u red!
BodiBond
BodiBond
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3638
Godina : 38
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 08.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Labud Pet Jun 18, 2010 8:09 am

nekoliko navijaca zvezde cestitalo titulu a oni umjesto da zahvale zakljucaju ga.
Labud
Labud
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2793
Datum Registracije : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Pet Jun 18, 2010 8:12 am

BodiBond ::Da zaključim, dovedite ovaj forum u red!

hihihi


Навићи ћеш се. wink
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od laki Pet Jun 18, 2010 8:27 am

Ja sam zakljucao topic o Super ligi, jer je ista zavrsena. Utakmica nije odigrana i nema tu sta da se komentarise.
Sve je vec receno, po hiljadu i jedan put se ponavlja ista prica i isti argumenti koji se na kraju zavrse pljuvanjem i vredjanjem.
Ovo nije navijacki forum i na njemu nema jednostranog misljenja, ali takodje nismo ni serbiancaffe pa da se pljuje po svemu i svacemu.

Ako hocete da se pljujete na toj temi, Sveta ili Nenad mogu istu da otkljucaju, pa izvolite...
Sto se mene tice, tema treba da bude zakljucana
laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Pet Jun 18, 2010 9:55 am

nisam ja odgovoran za tu temu
zna se ko je moderator pa neka on i odluci
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Pet Jun 18, 2010 12:36 pm

iako sam debelo protiv zakljucavanja bilo koje teme bez nekog velikog razloga(zestoko medjusobno svadjanje i sl) nemam nameru da je otkljucavam...kao sto sam vec rekao ja sam za to da ljudi pisu dok zele,a tema ce se fakticki sama ugasiti,jer prestaje interesovanje za nju.ali ok laki je zakljucao,i nije problem...

bodi,ko ti je zabranio pre gane da postavis gubitnicku pesmu,to mi je promaklo?a kad si zatrazio da se tema o superligi normalizuje,izbrisao sam medjusobna prepucavanja.tako da znaci nije da te niko ne zarezuje ni 2%,ja te zarezujem bar 3% kez3
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od BodiBond Pet Jun 18, 2010 12:57 pm

NenadBG ::bodi,ko ti je zabranio pre gane da postavis gubitnicku pesmu,to mi je promaklo?a kad si zatrazio da se tema o superligi normalizuje,izbrisao sam medjusobna prepucavanja.tako da znaci nije da te niko ne zarezuje ni 2%,ja te zarezujem bar 3% kez3
Ok, hvala Nenade i izvinjavam se, još uvek mi je malo nejasno ko je gde moderator.
Moj post je većim delom ironičan, nisam ja hteo da postavim gubitničku pesmu, neko drugi je to uradio, a i svi pesimistički postovi su izbrisani, sa čime se ja apsolutno slažem. Ja sam samo hteo da ukažem na to da se neke stvari koje nikoga ne vređaju dozvoljavaju, a neke nenormalne stvari se dozvoljavaju. Ništa više. Bilo bi dobro kada biste malo pooštrili kriterijume ovde kada je u pitanju ono što sme i ono što ne sme da se piše, ali vi ste tu dugo pa valjda znate šta vam je činiti. Ja samo smatram da neke stvari nisu dobre i da gotovo jednom nedeljno izbije haos na forumu na kome nema preterano mnogo redovnih forumaša.
BodiBond
BodiBond
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3638
Godina : 38
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 08.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Sub Jun 19, 2010 1:16 am

ja sam moderator na delu nase reprezentacije i nisam nijedan post obrisao... a pesimizam se nije brisao do sad nika, ja sam bio najveci sto se nase kosrake tice prosle sezone pred Ep pa mi nijedan post nije obrisan... a mi savrseno funkcionisemo u hausu Very Happy .... velika vecina je vec dugo ovde pa se ta prepucavanja ne shvataju kao uvrede kez
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Ned Jun 27, 2010 11:50 am

jebem li ga
ja ne vidim mane forumu
ja licno necu nikada dozvoliti da se ovde trenira strogoca
non stop se neko buni...ali ...ko misli da nesto ne valja, neka napise ovde
svaki savet je dobrodosao
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Pon Jul 05, 2010 10:39 pm

Faul u napadu ::Иначе,да није тога,био би репрезентативац за примјер aplauz

На бар 4-5 тема покрећете расправе пар-цзв без икакве потребе... :nezna
Ovo treba u jednini..
Ovakvo BEEP ponasanje nisam video jos od kad je pisao TPM na forumu...Znaci,lupetanje na kvadrat i to jos moderatorsko...

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Uto Jul 06, 2010 12:16 am

deda ::
Faul u napadu ::Иначе,да није тога,био би репрезентативац за примјер aplauz

На бар 4-5 тема покрећете расправе пар-цзв без икакве потребе... :nezna
Ovo treba u jednini..
Ovakvo BEEP ponasanje nisam video jos od kad je pisao TPM na forumu...Znaci,lupetanje na kvadrat i to jos moderatorsko...

moderatora na SDCZ sa kosarkom apsolutno nemam nikakve veze... a sto se tice lupetanja, pa bilo bi dobro da pogledas postove koje ste pisali 15-ak dana dok nisam bio tu.... sve samo lupetanje i pljuvanje po svima koji nisu iz KK Partizan... ali verovatno ja gresim sve su to bile neoborive cinjenice Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 390182

edit: a za ovo TPM nikakv problem nek napise jos neko da smatra za isto i ja cu sam napustiti forum... nece biti potrebe da mi bilo ko lupa ban kao njemu...
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Uto Jul 06, 2010 12:35 am

Patriots ::
deda ::
Faul u napadu ::Иначе,да није тога,био би репрезентативац за примјер aplauz

На бар 4-5 тема покрећете расправе пар-цзв без икакве потребе... :nezna
Ovo treba u jednini..
Ovakvo BEEP ponasanje nisam video jos od kad je pisao TPM na forumu...Znaci,lupetanje na kvadrat i to jos moderatorsko...

moderatora na SDCZ sa kosarkom apsolutno nemam nikakve veze... a sto se tice lupetanja, pa bilo bi dobro da pogledas postove koje ste pisali 15-ak dana dok nisam bio tu.... sve samo lupetanje i pljuvanje po svima koji nisu iz KK Partizan... ali verovatno ja gresim sve su to bile neoborive cinjenice Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 390182
Zasto se krijes iza mnozine?I to stalno...
"koje ste pisali".Kazi konkretno,to i to je napisao taj i taj(lupio,provocirao,ovo ,ono)a ne ovako da ispadas smesan.
To sto nisi moderator na podforumu kosarka ne znaci da nisi uopste moderator a zalosno je videti da se moderator na nekom forumu tako ponasa.Dodjes na forum posle nekog vremena i razumem zezanje i bockanje ali tebi svaki post bude provokatorski i podjebavacki(u najboljem stilu TPM-a koji je banovan).To ne zasluzuje "titulu" moderatora.
Inace,ja pisem ukupno na dva foruma gde imam oko 15 hiljada postova ukupno i nikome do sad nisam napisao da lupa a ti se zapitaj zasto sam tebi to napisao.
Mene zabole u sustini.Mogu da odgovaram na isti nacin ali smatram da bi trebalo odrzati neki nivo...
Moze za promenu i nesto smisleno da se napise..

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Uto Jul 06, 2010 2:48 am

deda ::
Zasto se krijes iza mnozine?I to stalno...
"koje ste pisali".Kazi konkretno,to i to je napisao taj i taj(lupio,provocirao,ovo ,ono)a ne ovako da ispadas smesan.
To sto nisi moderator na podforumu kosarka ne znaci da nisi uopste moderator a zalosno je videti da se moderator na nekom forumu tako ponasa.Dodjes na forum posle nekog vremena i razumem zezanje i bockanje ali tebi svaki post bude provokatorski i podjebavacki(u najboljem stilu TPM-a koji je banovan).To ne zasluzuje "titulu" moderatora.
Inace,ja pisem ukupno na dva foruma gde imam oko 15 hiljada postova ukupno i nikome do sad nisam napisao da lupa a ti se zapitaj zasto sam tebi to napisao.
Mene zabole u sustini.Mogu da odgovaram na isti nacin ali smatram da bi trebalo odrzati neki nivo...
Moze za promenu i nesto smisleno da se napise..

pa zar ti mislis da cu ja ovde da citiram 10 stranica vaseg provociranja... naravno ti, a ni ostali grobari niste ni videli post koji je napisan na temi KKCZ... to uopste nije provokacija... to sto si ti rekao da lupam je tvoja stvar... kada budes poceo da opominjes grobare za provokacije na racun zvezde onda cu tvoju primedbu shvatiti ozbiljno... dokle god budu postojale provokacije na racun Zvezde ja cu odgovarati istom merom...
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od ramkens Uto Jul 06, 2010 2:52 am

Patriots ::

pa zar ti mislis da cu ja ovde da citiram 10 stranica vaseg provociranja... naravno ti, a ni ostali grobari niste ni videli post koji je napisan na temi KKCZ... to uopste nije provokacija... to sto si ti rekao da lupam je tvoja stvar... to si rekao zato sto si partizanovac i zato sto ti provokacije na racun partizana smetaju... kada budes poceo da opominjes grobare za provokacije na racun zvezde onda cu tvoju primedbu shvatiti ozbiljno...

Misliš u kkcz forumu gde je Nenad odgoviorio sa pričama o gepekovanju i svakavim nebulozama na račun Partizana i onda zabranio bilo kakav odgovor na taj njegov post, i obrisao svaki, ma koliko konstruktivan bio? A njegovo pljuvanje po Partizanu i svega oko njega je ostavio da stoji, i onda kao šlag na tortu, to mu nije bilo dovoljno, već je posle par dana došao da provocira na Partizanov podforum, opet sa pričama o gepekovanjima, prebijanjima i ko zna čime ne, kad je video da niko od grobara više ni ne otvara CZ podforum, sem zilijena koliko vidim...


A mislim na ovo...

NenadBG ::o tome ko je sta zasluzio nece moci ovde da se pise(odgovor na moju poruku cu da brisem,ima drugih tema za takvu pricu),ali ako cemo ko je sta zasluzio i ko je dobio sta je trazio i sl,partizan bi zbog tuce sudija,ponasanja vujosevica,vise puta su se sudije bunile da im je i preceno(prvih par godina duleovog mandata,dok su jos smeli bar malo da pisnu),zvanja sudija pred odlucujucu utakmicu finala,maksimalnog dizanja tenzija preko izjava i pljuvanja svega i svakoga i sl stvari,zasluzio da mu se desi sve najgore.tako da me batalite tih glupih prica ko je sta zasluzio i dobio i sl...
ramkens
ramkens
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3571
Datum Registracije : 26.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Uto Jul 06, 2010 3:02 am

Patriots ::
deda ::
Zasto se krijes iza mnozine?I to stalno...
"koje ste pisali".Kazi konkretno,to i to je napisao taj i taj(lupio,provocirao,ovo ,ono)a ne ovako da ispadas smesan.
To sto nisi moderator na podforumu kosarka ne znaci da nisi uopste moderator a zalosno je videti da se moderator na nekom forumu tako ponasa.Dodjes na forum posle nekog vremena i razumem zezanje i bockanje ali tebi svaki post bude provokatorski i podjebavacki(u najboljem stilu TPM-a koji je banovan).To ne zasluzuje "titulu" moderatora.
Inace,ja pisem ukupno na dva foruma gde imam oko 15 hiljada postova ukupno i nikome do sad nisam napisao da lupa a ti se zapitaj zasto sam tebi to napisao.
Mene zabole u sustini.Mogu da odgovaram na isti nacin ali smatram da bi trebalo odrzati neki nivo...
Moze za promenu i nesto smisleno da se napise..

pa zar ti mislis da cu ja ovde da citiram 10 stranica vaseg provociranja... naravno ti, a ni ostali grobari niste ni videli post koji je napisan na temi KKCZ... to uopste nije provokacija... to sto si ti rekao da lupam je tvoja stvar... kada budes poceo da opominjes grobare za provokacije na racun zvezde onda cu tvoju primedbu shvatiti ozbiljno... dokle god budu postojale provokacije na racun Zvezde ja cu odgovarati istom merom...
I dalje udaras tako da ozbiljnog razgovora nema...Ostanes bez argumenata pa nastavis da vrtis.A o tome dal opominjem ili ne Grobare mogu samo da stavim smile Pitaj eto druga Svetinju koliko puta sam mu kao administratoru slao pp na tu temu...Pominjes mi nesto na KKCZ a ja tamo retko svratim a i kad svratim obicno napisem nesto afirmativno o igracima tog kluba.Uglavnom opet si se upleo.Btw,tvoj prvi post posle povratka sa svadbe je bio na temi reprezentacija srbije(naravno na temu par-czv)

Ja zavrsavam ovu konverzaciju za svagda i ponavljam konstataciju da nije pohvalno da forum ima tako navijacki ostrascene moderatore...

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Uto Jul 06, 2010 3:14 am

ramkens,a sto nisi citirao post zbog koga sam ja napisao taj citiran post?a to je post u kome se kaze
Dobili ste šta ste zaslužili,gasite klub pa jovo nanovo ako neko ne ugasi svetlo pre nego što izađe ...
a na partizanovom forumu sam napisao to sto sam napisao zato sto je ponovo na temi o kkcz receno kako je zvezda dobila sta je zasluzila,posto smo prizvali djavola,stavili se izanad naroda,pokusali preko noci da postanemo klub nebirajuci sredstva i nezaleci tudjih para,i jos dosta stvari na zvezdin racun.a onda na temi o partizanu pisu nerealni hvalospevi o partizanu,sve od jednog istog forumasa.e na to sam ja onda odgovorio.i dok ne budes video sta pisu grobari,pa zasto onda ja uzmem da odgovorim bolje da se ni ne javljas,i da se zavuces u misiju rupu,zagradjenu od tvojih iluzija,u kojoj je partizan sve ono najbolje i najcistije,a zvezda potpuna suprotnost...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od ramkens Uto Jul 06, 2010 3:19 am

I onda ti opleteš pa Partizanu u istom stilu, umesto da obriseš taj post ili samo napišeš da takvim stvarima nema mesta tamo?
ramkens
ramkens
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3571
Datum Registracije : 26.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Uto Jul 06, 2010 3:36 am

deda ::
I dalje udaras tako da ozbiljnog razgovora nema...Ostanes bez argumenata pa nastavis da vrtis.A o tome dal opominjem ili ne Grobare mogu samo da stavim smile Pitaj eto druga Svetinju koliko puta sam mu kao administratoru slao pp na tu temu...Pominjes mi nesto na KKCZ a ja tamo retko svratim a i kad svratim obicno napisem nesto afirmativno o igracima tog kluba.Uglavnom opet si se upleo.Btw,tvoj prvi post posle povratka sa svadbe je bio na temi reprezentacija srbije(naravno na temu par-czv)

Ja zavrsavam ovu konverzaciju za svagda i ponavljam konstataciju da nije pohvalno da forum ima tako navijacki ostrascene moderatore...

ma o kakavom ozbiljnom razgovoru priucas ? zar moze da se ozbiljno razgovara kad se krene sa provokacijama i zajebavanjem ? ja se uopste nisam upleo nego ti... nigde tebe licno nisam prozvao da bi tvoje postove citirao... a dal zalazis na temu KKCZ ili ne nemenja stvar dal je bila provojacija od strane grobara ili ne... tamo necu da se raspravljam ali sam spreman na svim ostalim temama... i prvi post posle povratka nije bio na relaciji czv-part nego sam samo konstatovao da su neki okarakterisali Kapicica kao glavnog krivca za Dudin zahtev, a taj Duda ga je na poslednjoj konferenciji branio i nahvalio... ali lepo je sto priznajes da je Kapicic zbog relacije czv-par napadnut od strane grobara aplauz

a sto se tice statusa moderatora i za to si trebao da se zalis Sveti na pp kao i za grobare wink ja sam vec nekoliko puta ovde sam trazio da mi skinu status moderatora jer mi nije potreban ... eto sad ti podnesi zalbu sveti pa me mozda napokon oslobode te funkcije cheers
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Uto Jul 06, 2010 3:40 am

:w

Patriots ::pazi sto su se grobari okomili na Kapicica da je krivac za Dudino sjkracenje ugovora hihihi hihihi lepo je kad vi bolje znate od Dude ko je glavni krivac, posto na toj konferenciji o kojoj pricate Duda je uporno branio Kapicica aplauz


Jako bitno sta su po navijackom opredeljenju oni koji su napadali Kapicica :vidiga


Crtani film... :vidiga






:w


nego,za sta bese ono banovan TPM?

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Uto Jul 06, 2010 3:46 am

pa ako ga napadaju samo navijaci Partizana, a pri tom Duda zbog kojeg ga napadaju brani Kapicica naravno da itekako ima veze za koga navijaju ti ljudi koji ga pljuju i koji su razlozi zbog cega ga napadaju wink al ko sto sam i tu napisao i sad potvrdjujem da ocigledno neki imaju vise informacije od samog Dude o razlozima njegovog odlaska :w

ko se toga seca davno je to bilo... :fiju:
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 15 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 33 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu