Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

+25
Black Adder
*Nebojsa*
NenadBG
Markisa
x2ox2o
Patriots
Deneb
DzoniPFC
djemba djemba
Bokkie
Žilijen duke of Leskovac
stef_mrcina
Brada-BL
PS
Pufta
shorty
Faul u napadu
Mickey
Srle
sh1
deda
laki
Dimitrije BP
VolimPFC
Svetinja
29 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Deneb Uto Feb 24, 2009 7:58 am

potpis broj dva na peticiju "laki za admin-a"


kad ga postave ima da casti u MK


edit: da ne kaznite i mene, jer ne pisem na sportse teme plazi se
Deneb
Deneb
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 1098
Godina : 48
Lokacija : Struga,Makedonija
Datum Registracije : 09.07.2008

http://www.save70.mk/

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Pufta Uto Feb 24, 2009 8:13 am

Srle,Nenad je i postavljen jer je mnogo cesto tu,za razliku od sh1,bas da ima ko da redovno brise.
Pufta
Pufta
Admin
Admin

Broj poruka : 9920
Lokacija : Republika Srpska
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Srle Uto Feb 24, 2009 8:14 am

Pa ko je spominjao Nenada i Sh1????
Srle
Srle
VIP clan
VIP clan

Broj poruka : 10413
Datum Registracije : 25.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Uto Feb 24, 2009 8:18 am

sto se mene tice dokle god neka prepucavanja ne predju u nesto licno, nemam nista protiv.... podbadanja izmedju zvezde i partizana ce uvek biti.... tako nesto ima svako i u RL zivotu.... samo sto naravno tada shvatate kao zaebanciju, a ocigledno da ovde to neki shvataju previse ozbiljno... samo ako uvodite mere sankcija onda lepo napiste negde i pravilnik, da se zna sta tacno koju kaznu zasluzuje :fiju:
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od DzoniPFC Uto Feb 24, 2009 8:30 am

Srle ::Ne znam u cemu je problem sada ???? Zasto se navijaci Partizana zale na forum??? Pa ovaj forum i jesu osnovali navijaci Partizna sva tri administratora su grobari a tu su i dva tri moderatora. Ako neko treba da se zali onda je to manjina. Pogledajte razliku izmedju vaseg i naseg podforuma. Kod vas se nista ne sme napisati protiv Partizana(odmah se sve brise) a kod nas se na primer sve tolerise. Kakve je sve Zilijen gluposti prosuo po nasem forumu pa se niko od nas nije bunio :nezna
Evo Dzoniju se ne svidja to sto sam ja napisao da je Tegeltija mozda jedina osoba na ovoj planeti na koju bi mozda i fizicki nasrnuo da se sretnemo negde na ulici a u redu mu je to sto se na PFC topiku glorifikuje stavljanje kite u Pesiceva usta,maltretiranje Guroviceve familije itd :fiju: Navijacke trzavice na ovom forumu postoje od kako je osnovan. Administratori i moderatori treba da sprecavaju medjusobno vredjanje forumasa i da kolko- tolko drze raspravu u okviru teme.



OVO

Srle ::
Ovu upravu izgleda boli kita sto nas ovi misevi prozivaju i blate :fiju: Izgleda da se oni prave gospoda ,sve se nesto ustrucavaju. Pokusali smo sa njima lepo ali to ne pali.Zato sam ja uvek bio za Covica. Covek je sposoban i zna da igra na kvarnjaka. Sa onim debilima iz Partizanove uprave mozes samo na kvarno. I ova ekipa mi izgleda previse malaksalo,svi ih gurkaju,nema te vatre u njima.Imaju kvalitet ali nemaju ratnicki duh kao sto su ga imali Gurovic,Radivojevic itd. Voleo bi na primer u sledecm derbiju da Tripko ,Novica ili bilo ko iz njihove ekipe dobije lakat u rebro,zube itd za ono sramno nesportsko ponasanje posle utakmice, da im to bude opomena ali tesko je tako nesto ocekivati od ovih mlakonja udri glavom

Tema KK Crvena Zvezda SESTI DEO!!!, post sa pete strane.


Inace, vrlo mudar i pametan predlog.
DzoniPFC
DzoniPFC
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 793
Godina : 39
Datum Registracije : 01.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Srle Uto Feb 24, 2009 8:35 am

Pa nije to pozivanje na neko nasilje to je normalna pojava u svim ligama. Na prozivke i ponizavanja moras da uzvratis tj da pokazes zube.
Srle
Srle
VIP clan
VIP clan

Broj poruka : 10413
Datum Registracije : 25.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od VolimPFC Uto Feb 24, 2009 8:41 am

Evo ga Nebojsa na forumu. aplauz
VolimPFC
VolimPFC
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15053
Godina : 29
Lokacija : Ulcinj
Datum Registracije : 25.06.2008

https://www.youtube.com/user/3pkovic#p/u

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Srle Uto Feb 24, 2009 8:44 am

Bilo bi lepo da se sada dozvoli i Extermu da se vrati na forum aplauz
Srle
Srle
VIP clan
VIP clan

Broj poruka : 10413
Datum Registracije : 25.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Žilijen duke of Leskovac Uto Feb 24, 2009 8:58 am

Smirio sam se malo i imam samo još nekoliko rečenica da kažem ...

Srđanu se najpre izvinjavam , to je najmanje što mogu da učinim ...
Bilo bi mi krivo da ne uvaži izvinjenje jer sam ga napušio ni krivog ni dužnog ... Ali neću se ljutiti i ako ne prihvati ima puno pravo da me škartira ... Razumeću ...

Od onog ko je dao mač i gumicu Nenadu tražim da mu je oduzme i da zatraži od Nenada da mi se javno izvini ...

Ukoliko to ne učini da ga banuje mesec dana ....

u suprotnom ja odlazim odavde za vek vekova ...
Žilijen duke of Leskovac
Žilijen duke of Leskovac
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 626
Godina : 53
Lokacija : Tamo gde je Bog odavno reko zbogom ...
Datum Registracije : 08.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Žilijen duke of Leskovac Uto Feb 24, 2009 9:01 am

I da, meni jesu obrisana sigurno 30-ak postova ...
Brisali su ih svi pomalo najviše Sveta i nikad se nisam ljutio jer sam spamovao,skretao sa teme i provocirao ...

Al sad kad sam u pravu ima nekom srce da iščupam ...
Žilijen duke of Leskovac
Žilijen duke of Leskovac
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 626
Godina : 53
Lokacija : Tamo gde je Bog odavno reko zbogom ...
Datum Registracije : 08.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Srle Uto Feb 24, 2009 9:03 am

Ja se ne ljutim Smile Mene ne pogadjaju mnogo pisanja po forumima pravi problemi su napolju kez3


Poslednji izmenio Srle dana Uto Feb 24, 2009 9:13 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Srle
Srle
VIP clan
VIP clan

Broj poruka : 10413
Datum Registracije : 25.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Pufta Uto Feb 24, 2009 9:05 am

Zile,ja sam mu je dao i on po pravilima foruma,nezvanicnim,koja svi znamo,ima pravo da brise sve sto zeli.
Na SD moderatori imaju 100% slobodu,jer i VPFC brise sve ciganske provokacije i ja kao admin.
Kad bi ti na nekom drugom podforumu neko obrisao post,korektan,bez obrazlozenja,morao bi da se izvini ili bih mu mod nalog skinuo.
Sveta nikad nista ne brise,ja brisem,mada sve redje,a sad ono sto je bitno:
Mi o CZ komentarisemo na EuroCupu,Jelen SL i sl. temama,a i oni o nama isto JSL i EL i sl. i tamo nas mogu provocirati i mi njih. Na SD je njihova slobodna volja hoce li ti opstati post.
Pufta
Pufta
Admin
Admin

Broj poruka : 9920
Lokacija : Republika Srpska
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Uto Feb 24, 2009 9:09 am

ja san brisao zilijenove postove jer je banovan sa zvezdinih foruma.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Žilijen duke of Leskovac Uto Feb 24, 2009 9:12 am

Pufta ::Mi o CZ komentarisemo na EuroCupu,Jelen SL i sl. temama,a i oni o nama isto JSL i EL i sl. i tamo nas mogu provocirati i mi njih. Na SD je njihova slobodna volja hoce li ti opstati post.[/color]

Aha dobro ... to nisam znao ...
Odo da napušavam Ajkulu na Eurokupu ...
Žilijen duke of Leskovac
Žilijen duke of Leskovac
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 626
Godina : 53
Lokacija : Tamo gde je Bog odavno reko zbogom ...
Datum Registracije : 08.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Pufta Uto Feb 24, 2009 9:13 am

Ne mozes ga napusavati,ali zezati za poraz da,naravno bez spamovanja.
Pufta
Pufta
Admin
Admin

Broj poruka : 9920
Lokacija : Republika Srpska
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Uto Feb 24, 2009 12:36 pm

laki ::Daj mi samo sedam dana da uvedem red.
Ima da ovaj forum bude kako treba ili ce imati samo tri clana

hoces?
nema bre frke, svako ko misli da moze je welcome
za koje podforume zelis?
znas pravila?
Ne smes brisati bez razloga
za svaki obrisati mora da postoji obrazlozenje
hajde lepo napisi za koje delove foruma zelisd a budes mod i resicemo to
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Uto Feb 24, 2009 12:39 pm

Žilijen duke of Leskovac ::I da, meni jesu obrisana sigurno 30-ak postova ...
Brisali su ih svi pomalo najviše Sveta i nikad se nisam ljutio jer sam spamovao,skretao sa teme i provocirao ...

Al sad kad sam u pravu ima nekom srce da iščupam ...

ma ja od nastanka foruma nisam izbrisao 2 psota sveukupno
ali koliko vidim ovde ce se stvari menjati
ne sto ja mislim da treba vec mi se cini da ce ljudi otici sa foruma u suprotnom
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Uto Feb 24, 2009 12:46 pm

Dakle
Ko od sadasnjim moderatora ne zeli vise da obavlja svoju funkciju?
Ko od clanova koji nisu moderatori pak zeli da postane moderator i kog dela foruma?
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Uto Feb 24, 2009 12:55 pm

Sto se mene tice,kako god ocete...
Meni manje vise,nista ne smeta...
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 79
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Uto Feb 24, 2009 12:58 pm

thx faule
no znadoh za tebe... wink
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od x2ox2o Uto Feb 24, 2009 2:03 pm

laki ::Daj mi samo sedam dana da uvedem red.
Ima da ovaj forum bude kako treba ili ce imati samo tri clana
Sa gazda Laki, nema shale... Videcete... Ko prestupi, na*ebace zestoko... obrve
Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Originswolverinephotosc.th
Laki über alles... kez
x2ox2o
x2ox2o
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3029
Godina : 114
Lokacija : tu negde tamo
Datum Registracije : 06.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Mickey Uto Feb 24, 2009 8:48 pm

Svetinja ::Dakle
Ko od sadasnjim moderatora ne zeli vise da obavlja svoju funkciju?
Ko od clanova koji nisu moderatori pak zeli da postane moderator i kog dela foruma?

Meni ste dali da budem moderator za deo oko igrica i to je objektivno nešto što meni najviše odgovara i u čemu se najbolje snalazim.
Sa tim sam zadovoljan,ne bih ništa više od toga.Naravno,ako je neko od forumaša protiv, nije problem da preuzme tu funkciju.
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Uto Feb 24, 2009 9:22 pm

ne ne, tu ostaje mickey
posle cu da napravim spisak moderatora pa da vidimo ko je manje aktivan pa da dodje neko drugi na to mesto
mnogi se zale, znak da se ensto treba menjati wink
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Mickey Uto Feb 24, 2009 11:00 pm

Mislim da je sasvim logično da moderatori budu forumaši koji češće posećuju forum...naravno,ko ima volju i želju da nešto radi i opet ko na kojoj temi više voli da piše i više poznaje tematiku...
Ima sigurno 15-20 redovnih forumaša,od čega mislim da bar polovina njih može uzeti neku temu da bude moderator.
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Žilijen duke of Leskovac Uto Feb 24, 2009 11:09 pm

Svetinja ::Dakle
Ko od sadasnjim moderatora ne zeli vise da obavlja svoju funkciju?
Ko od clanova koji nisu moderatori pak zeli da postane moderator i kog dela foruma?

Pazi meni je najmanje bitno ko je mod i gde je mod ...
Na to najmanje obraćam pažnju ...

Činjenica da je da sam preterao i to ohoho ali dati toliku slobodu pojedincima na pojedinim delovima foruma je ipak previše ...
Nebitno dal je Grobarski ili Kurdski deo ...

Ako ste me već pustili da divljam (znači ima i deo vaše krivice) onda ste trebali to rešiti na suptilniji način a ne pustiti jednog lika koji jedva čeka evo već godinama da dokaže "silu" i briše mi postove ...
Kažem obrisano mi je bar 50-ak stvarno spamerskih postova i ne postoji nigde moja reč protiv toga niti sam ikad od ikoga tražio da obriše bilo čiji post bilo gde ...
I onda odjednom i kad napišem nešto pametno pojavi se pršutokradica i iz obesti deli "pravdu" ...

Ja nisam nedokazan i bila je dovoljna samo jedna reč Svete ili Pufte i ja bi se doveo u red ...
Ovako ostaje gorak ukus da na jednom mestu koje koristim isključivo za zaebanciju i razonodu doživim da neko samo zarad svojih kompleksa učini mi ovo mesto odvratnim ...

Ja se neću praviti uvređena snajka, bojkotovati, odlaziti i sl. ali ukoliko se ponovi mislim stvarno nema razloga za moje bitisanje ovde ...


Elem i samo još jedno pitanje ,,,
Vidim da je gospodin sa mačem i gumicom dao sebi 2 kartona ali kako reče zbog vređanja Gurua ...
Pretpostavljam da je reč o TPM ...

Ako ima toliko istančan ukus za pravdu i poštenje mogo je bar da prizna da je i on mene sinoć vređao , ponašao se bahato i potcenjivački ...

Jedino ako ja nisam taj Guru ... Ako jesam stvarno mi je čast ...

schlider
Žilijen duke of Leskovac
Žilijen duke of Leskovac
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 626
Godina : 53
Lokacija : Tamo gde je Bog odavno reko zbogom ...
Datum Registracije : 08.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 6 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu