Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

+30
Denny_Crane
dejo94
ladja
sh1
gennius
Nebojsa
srdjan dimitric
Dejan NS
Losmi
Lexy
ramkens
Ian Ashbury
Dragutin
*Nebojsa*
Deneb
Labud
shorty
djemba djemba
deda
Dimitrije BP
BodiBond
Mickey
Svetinja
Faul u napadu
Patriots
laki
VolimPFC
NenadBG
Bokkie
Markisa
34 posters

Strana 25 od 33 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 33  Sledeći

Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od gennius Pon Nov 29, 2010 9:40 am

NenadBG ::genius cesto psuje clanove foruma i vredja.ovog puta je te psovke uputio klausu,koji na svu srecu se nije upecao,jer ga ocigledno poznaje sa drugog foruma.mislim da bi admini(tj sveta posto je mnogo redoniji ovde) trebao prvo i prvo da mu uputi najostrije upozorenje,a i da razmisli oko banovanja...mene nikada nije dirao,vecinom je neke ljude koje zna jos sa drugog foruma... do sada se niko nije nesto previse pecao na njegove psovke,ali stvarno bi moglo da ispadne neko sranje.

Ok, iznervirao sam se i postavio sam par uvredljivih recenica? I sta sada? Naravno da sam stavio blokadu .hr na mom racunaru. Jako mi smeta kad me neko proziva i bilo kog Srbina, ja se identifikujem sa svakim srbinom.
Vi vise govorite o sebi nego o Meni... Usvojite Klausa i dajte mu administreciju... Odjebite iz mog zivota klosari
gennius
gennius
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 312
Godina : 47
Datum Registracije : 29.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od srdjan dimitric Pon Nov 29, 2010 9:40 am

Pjer ::
srdjan dimitric ::ne trebaju drugi da nas prejebavaju sami smo sebi dovoljni za takvu radnju

tu se slazemo, divan bi ovaj svet bio kad bi bilo vise dimitrica schlider

hvala mister pjer schlider
srdjan dimitric
srdjan dimitric
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2723
Godina : 41
Lokacija : Backa Palanka
Datum Registracije : 18.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Pon Nov 29, 2010 9:41 am

Patriots ::ovu raspravu treba da vode moderatori i administratori... ja ne znam sto je Sveta ukinuo podforum koji je bio samo za moderatore.... :nezna

И ја се то питам...
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od gennius Pon Nov 29, 2010 9:41 am

ju, sad sam se iznervirao
gennius
gennius
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 312
Godina : 47
Datum Registracije : 29.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Pon Nov 29, 2010 9:45 am

genius,ovo je sportski,ne politicki forum.sto smo se dotali neke politicke teme to je druga stvar,ali bas zato i ne treba da se pokoljemo oko politike,jer to nije tema foruma.a ja sam i uzeo u "zastitu" neku "srpsku stvar",ali na normalan nacin.a to sto ti odmah zapenis pa onda pickaras,to je vec problem...niko ti ne brani da napises sta mislis bez pickaranja...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od gennius Pon Nov 29, 2010 9:47 am

Sram vas bilo sve od reda!
Pa jeli ja ne smem da kazem svoje misljenje? Jeli treba da me Klosari prozivaju? Ja stvarno nemam teksta a Admina molim da ugasi moj nalog jer ste mi se zgadili svi od reda. Zivece te vi bez mene i ja bez vas ali nikada nemojte da mi pricate o Moralu!
gennius
gennius
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 312
Godina : 47
Datum Registracije : 29.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pon Nov 29, 2010 9:48 am

Ajde jebote spuštajte loptu...
Ionako nas malo pa još fali da sad beže ljudi odavde...
Nije im prvi put da se kače njih dvojica a ni zadnji nadam se...

Neću da sudim i sečem ,najbolje je da neko obriše sve da se strasti smire i da nastavimo dalje...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pon Nov 29, 2010 9:48 am

gennius ::
NenadBG ::genius cesto psuje clanove foruma i vredja.ovog puta je te psovke uputio klausu,koji na svu srecu se nije upecao,jer ga ocigledno poznaje sa drugog foruma.mislim da bi admini(tj sveta posto je mnogo redoniji ovde) trebao prvo i prvo da mu uputi najostrije upozorenje,a i da razmisli oko banovanja...mene nikada nije dirao,vecinom je neke ljude koje zna jos sa drugog foruma... do sada se niko nije nesto previse pecao na njegove psovke,ali stvarno bi moglo da ispadne neko sranje.

Ok, iznervirao sam se i postavio sam par uvredljivih recenica? I sta sada? Naravno da sam stavio blokadu .hr na mom racunaru. Jako mi smeta kad me neko proziva i bilo kog Srbina, ja se identifikujem sa svakim srbinom.
Vi vise govorite o sebi nego o Meni... Usvojite Klausa i dajte mu administreciju... Odjebite iz mog zivota klosari

jel moze da ti meni, po zelji, pises sta hoces na op, ili na teme s hrvatskim sportom, a da u svoju mrzlnju prema meni ne uvlacis ljude koji to nisu zasluzili?


Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od gennius Pon Nov 29, 2010 9:51 am

NenadBG ::genius,ovo je sportski,ne politicki forum.sto smo se dotali neke politicke teme to je druga stvar,ali bas zato i ne treba da se pokoljemo oko politike,jer to nije tema foruma.a ja sam i uzeo u "zastitu" neku "srpsku stvar",ali na normalan nacin.a to sto ti odmah zapenis pa onda pickaras,to je vec problem...niko ti ne brani da napises sta mislis bez pickaranja...
Na istom "sportskom forumu" cutis kada se raspravlja o "Srpskoj Stvari" a mene i jedino mene napadas. Idi druze na lecenje, Nisam ti ja nikakva opasnost. Opasan si sam sebi
gennius
gennius
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 312
Godina : 47
Datum Registracije : 29.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pon Nov 29, 2010 9:51 am

ti bi do daljeg mogao da smanjis komentare dok se mi ne dogovorimo, uspeo si u nameri da izazoves zesci odgovor pa bi sad mogao malo da iskuliras da ne upotrebim onu vasu cuvenu o tome gde pises

odnosi se na klausa!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od gennius Pon Nov 29, 2010 9:53 am

klaus ::i

jel moze da ti meni, po zelji, pises sta hoces na op, ili na teme s hrvatskim sportom, a da u svoju mrzlnju prema meni ne uvlacis ljude koji to nisu zasluzili?

[/quote]
Jeli ti stvarno mislis da si zasluzio i jedno slovo? Ja tebi da pisem???
gennius
gennius
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 312
Godina : 47
Datum Registracije : 29.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Pon Nov 29, 2010 9:56 am

ovako posto sam mod,mislim da je svako rekao sta je imao ovde na ovoj temi...ja cu brisati svaki naredni komentar od ljudi koji nisu modovi ili admini...pri cemu bolje da i oni iskuliraju sem svete ako ima nesto da kaze.

i slazem se sa patrioom i bokijem,da je bespotrebno ukinut deo samo za admine i modove(iako je istina da su ovde pola forumasa modovi) gde bi lepo o ovome pricali i ne bi se digla ovakva frka...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od gennius Pon Nov 29, 2010 10:00 am

Ti si Moderator?
Ajd mi u dve recenice pojasni kako SMEM da ucestujem u diskusijama na forumu koji VI Moderirate?
Vec se smejem odgovoru Smile
gennius
gennius
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 312
Godina : 47
Datum Registracije : 29.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Pon Nov 29, 2010 10:02 am

Ја шта год предложим или питам у вези форума остали кулирају. Чим је нестао тај посебан подфорум за модераторе и админе указао сам на то да нам је неопходан, а буквално нико није реаговао.

Елем, Мики је још раније предложио да политику на овом форуму треба забранити.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od gennius Pon Nov 29, 2010 10:06 am

Bokkie ::Ја шта год предложим или питам у вези форума остали кулирају. Чим је нестао тај посебан подфорум за модераторе и админе указао сам на то да нам је неопходан, а буквално нико није реаговао.

Ja imam predlog... Ajde da izglasamo moralna nacela i da na osnovu toga odrzavamo ovaj forum. Koliko para? Glupo Bosansko pitanje! Koliko bre?
gennius
gennius
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 312
Godina : 47
Datum Registracije : 29.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Uto Nov 30, 2010 3:46 am

Dvije stvari:

1. Da li je ovo srpski ili ex yu sportski forum? Ako je prvo,onda da podsjetim da ispod hedera pise
Dobrodošli na ex-YU sportski forum, prijatan boravak želi Vam administracija sajta
i da bi trebali da maknete to.
Ako je drugo,onda ne znam cemu prebrojavanje na nase i njihove i zasto bi neko ko je srbin imao vise prava na forumu od hrvata.Te price,kako vam moze bit miliji ovaj od onoga,ostavite za drugo mjesto,ja zbog toga nisam dosao na ovaj SPORTSKI forum i iskreno,u raspravama koje mi vodimo na ovim sportskim temama me to apsolutno ne zanima.

2. I sad se vidi da je Miki bio u pravu.Tema "Politika" je suvisna na sportskom forumu.


I da dodam jos nesto na ovo prvo.Neko se trudio da prikupi ljude van Srbije koji ce dolaziti na ovaj forum i to je dosta tesko islo,ali opet je nekako funkcionisalo,a sad ce neko iz zajebancije za 3 dana da ponisti sve to. Neozbiljno.Ne znam koja je svrha podforuma o BiH i HR sportu ako ce forum izgledati ovako.

Boki je pricao o uzdizanju foruma na visi nivo sa cim se slazem potpuno,ali sad vidim da bi za to bila potrebna kompletna reorganizacija.Od nacina moderisanja do striktne i jednake primjene pravila.

I da,hocete li konacno zabraniti opciju brisanja naloga,imam osjecaj da za godinu dana nece ostat jedan potpisan post na forumu.
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 79
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od deda Uto Nov 30, 2010 3:52 am

Faul u napadu ::Dvije stvari:

1. Da li je ovo srpski ili ex yu sportski forum? Ako je prvo,onda da podsjetim da ispod hedera pise
Dobrodošli na ex-YU sportski forum, prijatan boravak želi Vam administracija sajta
i da bi trebali da maknete to.
Ako je drugo,onda ne znam cemu prebrojavanje na nase i njihove i zasto bi neko ko je srbin imao vise prava na forumu od hrvata.Te price,kako vam moze bit miliji ovaj od onoga,ostavite za drugo mjesto,ja zbog toga nisam dosao na ovaj SPORTSKI forum i iskreno,u raspravama koje mi vodimo na ovim sportskim temama me to apsolutno ne zanima.


2. I sad se vidi da je Miki bio u pravu.Tema "Politika" je suvisna na sportskom forumu.


I da dodam jos nesto na ovo prvo.Neko se trudio da prikupi ljude van Srbije koji ce dolaziti na ovaj forum i to je dosta tesko islo,ali opet je nekako funkcionisalo,a sad ce neko iz zajebancije za 3 dana da ponisti sve to. Neozbiljno.Ne znam koja je svrha podforuma o BiH i HR sportu ako ce forum izgledati ovako.

Boki je pricao o uzdizanju foruma na visi nivo sa cim se slazem potpuno,ali sad vidim da bi za to bila potrebna kompletna reorganizacija.Od nacina moderisanja do striktne i jednake primjene pravila.

I da,hocete li konacno zabraniti opciju brisanja naloga,imam osjecaj da za godinu dana nece ostat jedan potpisan post na forumu.
aplauz schlider

deda
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 7985
Godina : 84
Lokacija : Nishville,Republika Srbija
Datum Registracije : 30.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Uto Nov 30, 2010 3:55 am

slazem se sa faulom...

vecina nas na forumu je odmereno u pisanju i ne ulazi u svadju,pa eto cak ni kad se povela ova prica o politici,ali dovoljno je da jedna osoba uleti i napravi sranje.pogotovo sto ce onda neki stati na ovu stranu,a drugi na onu...kad sam mislio da nema problema da tema politika bude ovde na forumu,polazio sam od ogromne vecine ljudi na forumu.i to je sasvim ok funkcionisalo.ali na kraju ispadne mozda i da to nije tako...
mada do ispada moze doci i na drugim podforumima,genius je napao markisu na temi o tenisu nicim izazvan.bilo je i sranja se tegijem ranije,ali sve se nekako resavalo.ali uvek su teme gde moze doci do podela opasne,tj npr taj sukob zvezdasi-partizanovci ili u ovom slucaju srbi-hrvati... priznajem i da sam ja kriv naivno verujuci da smo svi normalni i odmereni i da moze da se pise o ovim skakljivim temama na normalan nacin.ispalo je da izgleda da ne moze...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Uto Nov 30, 2010 3:57 am

Правила форума су јасна. Е сад, што се она не примењују је друга прича.

ПРАВИЛА

Посебно скрећем пажњу модераторима да реагују када их неко не примењује, али не три дана после, већ ОДМАХ!

Najstrožije je zabranjena svaka prepirka te uvreda na nacionalnoj osnovi za koju sledi momentalna sankcija Administratora prema Članu.
Нема ни санкције, а камоли моменталне...

Кад мало боље размислим, тема о политици је потпуно безопасна. Опасно је када се дозволи некоме да је злоупотреби, а ко хоће, учиниће то на било којој теми.

Поновићу по хиљадити пут. Овај форум расте из дана у дан. Све је више сталних корисника (немамо нешто много нових корисника, али људи су све редовнији на форуму), све више порука се оставља тако да просто мора истог тренутка да се реагује, јер док трепнеш настане срање.


Poslednji izmenio Bokkie dana Uto Nov 30, 2010 4:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Uto Nov 30, 2010 4:04 am

Politika bi mogla ako bi svi imali isto misljenje ili ako bi svi bili tolerantni.S obzirom da ce se tesko ikad ispunit ijedan od ta dva uslova,bolje da je nema.

I naravno,pravila su potpuno jasna,a zasto se ne primjenjuju,to vi moderatori morate izmedju sebe vidjeti.Ko ne koristi ili pogresno koristi ovlascenja.

Ovakvim vodjenjem,forum ce se svesti na mjesto okupljanja navijaca Partizana i Zvezde i njihovu diskusiju.Nisam siguran da je sa tim ciljem osnovan.

Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 79
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od srdjan dimitric Uto Nov 30, 2010 4:04 am

ja sam za to da tema politika ostane, jer ako neko zeli moze doci do svadje i na temi basketball fantasy ili aleji velikana
srdjan dimitric
srdjan dimitric
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2723
Godina : 41
Lokacija : Backa Palanka
Datum Registracije : 18.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Uto Nov 30, 2010 4:20 am

Ево, пре годину дана...

Mickey ::
ajkula ::ovaj forum po kvalitetu sportskih,pogotovo kosarkaskih i politickih tema je jedan od najkvalitetnijih uopste,a po tolerantnosti sigurno najkvalitetniji.

Neko moje mišljenje je da politika nema šta da traži na sportskom forumu ali kada se već toliko zanimate sa piskaranjem o njoj šteta bi bilo ukinuti je.
Ostalo sve što si rekao je tačno,a dodao bih da i za druge sportove (fudbal,rukomet) ima odličnih poznavalaca.
Meni je žao što nema još poneki član iz ex yu republika.

Ни ајкуле више нема, а штета, био је добар члан. kez
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Uto Nov 30, 2010 4:31 am

otvorice se tema za ovo i o njoj ce raspravljati smao ljudi koji imaju dosta postova i koji su redovni na forumu
Prestanicve na ovoj temi please
u toku dana ce biti jasno zasto
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Dimitrije BP Uto Nov 30, 2010 10:24 am

Je l' i ostalima, koji nemaju pristup delu za guzičare, signalizira na glavnoj strani da imate nepročitane poruke na Puftinom podforumu (zapravo signalizira nove poruke u tom delu)? Ili je to samo meni, koji sam se odrekao pristupa? Ako je samo meni, Sveto, liši me te iritacije. Blagodarim.
Dimitrije BP
Dimitrije BP
VIP clan
VIP clan

Broj poruka : 12185
Datum Registracije : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od shorty Uto Nov 30, 2010 10:29 am

I meni je..
shorty
shorty
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2468
Datum Registracije : 28.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 25 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 33 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu