Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

+30
Denny_Crane
dejo94
ladja
sh1
gennius
Nebojsa
srdjan dimitric
Dejan NS
Losmi
Lexy
ramkens
Ian Ashbury
Dragutin
*Nebojsa*
Deneb
Labud
shorty
djemba djemba
deda
Dimitrije BP
BodiBond
Mickey
Svetinja
Faul u napadu
Patriots
laki
VolimPFC
NenadBG
Bokkie
Markisa
34 posters

Strana 26 od 33 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 29 ... 33  Sledeći

Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Mickey Uto Nov 30, 2010 10:44 am

Da napišem i ovde svoje mišljenje koje sam izneo na skrivenom delu foruma...ukratko,smatram da skriveni deo foruma za koji ovlašćenje čitanja imaju samo pojedinci ne treba da postoji i siguran sam da neće doprineti poboljšanju atmosfere na forumu i kvaliteta pisanja.
Naprotiv,mislim da može da izazove nove podele i možda čak i nove odlaske sa foruma i brisanje naloga...
A u poslednje vreme nam je otišao Parti koji je bio među onima koji su najviše pisali,a odlazi i nam i ono malo ljudi koji nisu Srbi odavde No
Mickey
Mickey
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11458
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Uto Nov 30, 2010 10:49 am

Ја чекам да видим шта конкретно Светиња мисли да уради са тим делом форума, тј. која му је намена, па ћу тек онда дати своје мишљење о истом, а мислим да је за одређене ствари и те како потребан.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Uto Nov 30, 2010 8:58 pm

Pošto vidim da su mnogi pogođeni mojim izjavama koje su uvredili
dragog nam sagovornika koji piše iz susedne države moram još jednom da pojasnim iako mislim da svi dobro znaju o čemu se radi.
Ja sam klausa upozorio na pravllo koje je važilo na forumu gde smo zajedno ja on i još barem deset forumaša sa ovog foruma učestvovali on dobro zna o čemu je reč i nikad ga nisam video da je na to reagovao i ušao u sukob sa "gazdama"zbog toga na tom forumu.
Ovo nije moj forum i ja ne uvodim pravila ali sam morao da ga opomenem jer je pre dva dana došlo da takve situacije da padaju mnogo teške reči među forumašaima pa sam ga upozorio da ne doliva ulje na vatru nego da ostavi da to sami sredimo što smo na kraju nekako i uspeli.
Ne moram da podesećam da je sve krenulo njegovim pisanjem o ratu u hrvatskoj što apsolutno nije tema nigde na ovom forumu.
vidim da se neki zalažu da pojedini učesnici imaju status zaštićenih samo zbog toga što dolaze iz neke druge države i da im je žao što je klaus koliko sam ja razumeo svojevoljno otišao moraću da ih podestim da su sa ovog foruma odlazili i Srle, Parti i Albion pa nisam video da su se tolike suze ronile i pokretali peticije za njihov povratak a nadam se da se slažemo da su to bili vrlo korektni forumaši s'kojima je vredelo polemisati.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od laki Uto Nov 30, 2010 9:21 pm

Pjer :: Pošto vidim da su mnogi pogođeni mojim izjavama koje su uvredili
dragog nam sagovornika koji piše iz susedne države moram još jednom da pojasnim iako mislim da svi dobro znaju o čemu se radi.
Ja sam klausa upozorio na pravllo koje je važilo na forumu gde smo zajedno ja on i još barem deset forumaša sa ovog foruma učestvovali on dobro zna o čemu je reč i nikad ga nisam video da je na to reagovao i ušao u sukob sa "gazdama"zbog toga na tom forumu.
Ovo nije moj forum i ja ne uvodim pravila ali sam morao da ga opomenem jer je pre dva dana došlo da takve situacije da padaju mnogo teške reči među forumašaima pa sam ga upozorio da ne doliva ulje na vatru nego da ostavi da to sami sredimo što smo na kraju nekako i uspeli.
Ne moram da podesećam da je sve krenulo njegovim pisanjem o ratu u hrvatskoj što apsolutno nije tema nigde na ovom forumu.
vidim da se neki zalažu da pojedini učesnici imaju status zaštićenih samo zbog toga što dolaze iz neke druge države i da im je žao što je klaus koliko sam ja razumeo svojevoljno otišao moraću da ih podestim da su sa ovog foruma odlazili i Srle, Parti i Albion pa nisam video da su se tolike suze ronile i pokretali peticije za njihov povratak a nadam se da se slažemo da su to bili vrlo korektni forumaši s'kojima je vredelo polemisati.

Nemam blage veze zasto je otisao Srle, vidim da je bio vrlo aktivan nekada, ali koliko se secam neki ljudi su pokusali da ga vrate nazad. Zbog cega se uvredio nemam pojma, ali ako se oglusis na pozvanje virtuelnih prijatelja da se vratis, a ti to odbijes, onda nema druge nego srecan put i sve najbolje u zivotu
Albion je brat-bratu izbrisao svoj nalog bar jedno sest-sedam puta. Tog forumasa izuzetno cenim, narocito zbog ljubavi prema kosarci i neverovatnoj energiji da prikupi gomilu informacija za mlade kosarkase. Zao mi je sto je poslednji put registovan dugacije, ali, on je na forumu i nije (jos uvek) izbrisao svoj nalog. Jednom prilikom sam bio primoran da "reagujem" na svadju njega i jos jednog forumasa, pa sam zbog toga bio kritikovan (a samo smo sprovodili pravilo foruma)
Parti je budala. Ja njega mnogo volim, ali koji mu je qrac, ja stvarno ne znam. Ako se naljuti zbog moje "tiranije" na temi KK Partizan, evo ja mu se javno izvinjavam. Ako je razlog odlaska sa foruma zabrana da se igraci kosarkaskog kluba psuju, onda stvarno nemam reci.

Apsolutno si u pravu za pisanje o ratu u Hr, i to nije smelo da se dozvoli. Takve i ostale "skakljive" teme treba spreciti u startu da se rasplamsaju

Na kraju, neko moje misljenje je da bar par puta godisnje dodje do talasanja na forumu, tomu nekako dodje ka normalna stvar. Narocito ako forum udje u neku kolotecinu, bas kao sto smo mi. Ovom forumu, ovo je moje misljenje, nedostaje jedno dvadesetak kvalitetnih sagovornika, ne spamera, nego sagovornika. Nije cilj nabacati 75 poruka dnevno, a od kojih je 72 "bravo". "Lol", neki kretenski smajli ili opaska kako nema sta da radi pa mu je dosadno.


I pod obavezno ukinuti mogucnost da korisnik izbrise svoj nalog! to mogu da urade samo admini (u stvari Sveta posto ovog drugog nema ko qrca na TV 1000)


laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Uto Nov 30, 2010 9:38 pm

Ja sam pomenutu trojicu naveo kao forumaše koji su sami otišli jer su nečim bili pogođeni ne znam tačno koji su razlozi ali sigurno nedostaju ovom forumu na neki način i možda je trebalo da se više potrudimo oko njih ili je problem u tome što nisu iz druge države pa nema potrebe da im mazimo jajca
Cela gužva je pre dva dana nastala ubacivanjem ratnih priča na ovaj forum i to je po meni bila čista provokacija od strane klausa kojeg koliko sam primeto niko nije na nekoj drugoj temi prozivao ili vređao zato što je iz druge države

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Uto Nov 30, 2010 9:52 pm

ma kakvi guzicari, kakvi skriveni delovi kakvi bakraci?
Otvoren deo da ljudi koji zele promene na forumu napisu svoje ideje, da se dogovorimo i posle nece biti svrhe za istim
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Uto Nov 30, 2010 11:30 pm

Pjer ::Cela gužva je pre dva dana nastala ubacivanjem ratnih priča na ovaj forum i to je po meni bila čista provokacija od strane klausa kojeg koliko sam primeto niko nije na nekoj drugoj temi prozivao ili vređao zato što je iz druge države
Колико се сећам прво је кренула прича о компанијама у Србији у које је ушао хрватски капитал, а онда је како то обично и бива миц по миц то све отишло у причу о рату.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Uto Nov 30, 2010 11:44 pm

Moze se to vrlo prosto resiti
ne bude vise ex yu sport vec srpski sport.
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Uto Nov 30, 2010 11:57 pm

Bokkie ::
Pjer ::Cela gužva je pre dva dana nastala ubacivanjem ratnih priča na ovaj forum i to je po meni bila čista provokacija od strane klausa kojeg koliko sam primeto niko nije na nekoj drugoj temi prozivao ili vređao zato što je iz druge države
Колико се сећам прво је кренула прича о компанијама у Србији у које је ушао хрватски капитал, а онда је како то обично и бива миц по миц то све отишло у причу о рату.

dok se pričalo o kapitalu nije bilo frke ali kad je krenula priča s'jedne strane o poštenim hrvatskim srbima i njihovim zločinima moralo je da pukne
čemu pitanja da li bi forumaši iz Srbije išli u rat

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Sre Dec 01, 2010 12:03 am

Ja to nisam video
Da sma video dao bih ban bez razmisljanja
Poprilicno sam osetljiv na price o hrvatskom postenju
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Sre Dec 01, 2010 12:31 am

ja nisam citao celu raspravu Klausa i ostalih na temi politika ali mislim da na ovom forumu ne bi trebalo da se dozvole prepucavanja i vredjanja zbog nekog drugog foruma... da je bio neki drugi clan u pitanju mozda bi se i slozio sa Pjerom da je bio isprovociran od Klausa ali genius je i ranije napusavao ovde ljude cak je i Markisu na tenisu bez ikakvog razloga izprozivao....
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sre Dec 01, 2010 12:36 am

ja mislim da je klaus svojim provokacijama zaslužio da ga napuši a ako je genius ranije nekog bezrazložno vređao trebao je da bude kažnjen
u ovom slučaju radilo se o namernoj i svesno plasiranoj provokaciji pa sam zato reagovao da se strasti smire bez nekog kažnjavanja

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Sre Dec 01, 2010 2:26 am

Patriots ::ja nisam citao celu raspravu Klausa i ostalih na temi politika ali mislim da na ovom forumu ne bi trebalo da se dozvole prepucavanja i vredjanja zbog nekog drugog foruma... da je bio neki drugi clan u pitanju mozda bi se i slozio sa Pjerom da je bio isprovociran od Klausa ali genius je i ranije napusavao ovde ljude cak je i Markisu na tenisu bez ikakvog razloga izprozivao....
sa ovim se slazem...i lakija je prozivao koji je u neku ruku bio na njegovoj strani,a naravno i mene ovde na temi(dobro to je bilo vezano za sukob sa klausom)...markisu je bez ikakvog razloga napao,a ranije i dejana.iako se politicki sa dejanom nikako ne slaem i mislim sve najgore o toj politickoj opciji,nije u redu psovati ga i sl.sa te strane su mi tada sigurno bili blizi geniusovi stavovi,ali brate ne mozes ako ti se ne svidja sta neko pise da ga odmah psujes i vredjas...

ja klausa od ranije ne poznajem,i ne mogu da procenim dal je imao nameru nekog da isprovocira,meni se to stvarno nije tako cinilo(jedino sto bi evo sada gledajuci mogao da protumacim ko provokaciju jeste da je rekao da su njegovi iz virovitice,nesudjene zapadne granice srbije,na sta mu je srdjan odgovorio da je to trst)...da sam pomislio da provocira prvi bih reagovao.mozda se i varam,ne znam...

meni licno nije nikakav problem da diskutujem i sa hrvatima o ovim skakljivim temama,dok god i jedni i drugi ipak vodimo normalnu diskusiju,ne vredjamo se i sl.ok,neko je mozda osetljiviji od mene,kapiram da je genius iz bosne,da je tamo bilo puno sranja,i da je to mnogo vise na svojoj kozi osetio od mene iz beograda,isto i pera npr koji je morao da bezi iz svog rodnog grada...sve ja to razumem...ali mozemo valjda normalnim tonom o svemu da pricamo,iako se ne slazemo...
npr kad sam pricao o srbiji i posledicama stvaranja jugoslavije,svesno nisam zeleo da spominjem makedoniju,jer znam da se isto oko nekih stvari nikad ne bih slozio sa denebom,a posto nije bio ukljucen u diskusiju,nisam hteo da ga bespotrebno uvlacim,jer mogu da pretpostavim da bi mi on odgovorio na nesto od toga...s druge strane jura i klaus koji su na neki nacin zapoceli tu diskusiju,nije mi bio problem da im odgovorim...

inace prica je pocela oko mesica i njegove penzije,jurinog komentara da nije on ni razbijao jugoslaviju i sl,i klausove tvrdnje kako ni srbi nisu bili za jugoslaviju ravnopravnih naroda,ni onu iz 18,ni onu iz 45...da im ja nisam odgovorio,verovatno bi sve proslo bez problemna,ali ja sam im odgovorio i onda je pocela diskusija...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Sre Dec 15, 2010 4:37 am

jel se jos nekom u delu gde je bio cat prikazuje umanjen forum ? kez
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od srdjan dimitric Sre Dec 15, 2010 4:39 am

meni da
srdjan dimitric
srdjan dimitric
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2723
Godina : 41
Lokacija : Backa Palanka
Datum Registracije : 18.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Čet Dec 16, 2010 12:54 am

doslo je do nekih promena na gore u radu foruma...tj kad se udje na forum i vidis podforume,i sada ti stoji da na nekom od njih imas neprocitanu poruku,i naravno vidi se ime zadnje teme na tom podforumu na kojoj je pisano,ja cesto pritisnem tu temu i on me prebaci na poslednje postove na toj temi...tako je do danas bilo.danas kad to pritisnem on me prebaci na pocetak(prvu stranu) te teme...ako moze da se to vrati na staro bilo bi dobro...ako ne nista strasno...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Čet Dec 16, 2010 12:59 am

Ја то нисам ни приметио пошто по навици кликћем број за последњу страницу теме, а тако је на скоро свим форумима које ја посећујем. Слажем се да је боље кад би се кликом на тему ишло на последњу страницу, а не прву.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Čet Dec 16, 2010 1:05 am

klikcem i ja na broj,i tako je i na svim forumima,da kad kliknes na temu ide na prvu stranu...nisi dobro razumeo...
znaci kad udjem na forum i ne ulazim ni u jedan podforum,i sada kad si napisao ovu poruku vidim da na puftinom podforumu ima neka neprocitana poruka,i vidim da je poslednja tema na kojoj je pisano predlozi,sugestije,ne ulazeci u puftin podforum,pa dobrodosli pa da klikcem na temu,direktno iz glavnog menija foruma kliknes na temu gde pise poslednja poruka(na desnoj strani menija,i imas vreme i datum poruke i ko je napisao),i do danas me povezivalo sa poslednjom stranicom,a sada prebacuje na prvu...o tome sam pricao...

ovo sto si ti rekao,da i to bi bilo bolje,ali kako i sam kazes na svim forumima je tako i nije mi to ni palo na pamet.samim tim i ja kao i svi ostali klikcem na br strane...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Čet Dec 16, 2010 1:21 am

meni se desava da mi prikazuje poruke kao neprocitane iako sam ih prethodno pogledao... ali pre ce biti da je to do servera nego do podesavanja foruma...
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Čet Dec 16, 2010 1:24 am

То може бити до тога да ли идеш редом до неке поруке (значи, главни форум, подфорум па тек на крају на тему) или рецимо преко "Последњих порука од последње посете". Знам да је тако било на неким другим форумима. Мада, ја поруке гледам преко последњих од последње посете и све је ОК.

Ненаде, разумео сам те.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Čet Dec 16, 2010 1:29 am

hm...zanimljivo.kao sto sam rekao ako direktno iz glavnog menija foruma kliknes na temu prebacuje te na prvu stranu teme.a ako udjes u podforum,nebitno koji,i onda kliknes na temu u nekom od pod-podforuma,prebacuje te na zadnju stranu, i to dno strane,tj na zadnje postove...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Čet Dec 16, 2010 1:45 am

Bokkie (Čet Dec 16, 2010 1:24 pm) ::То може бити до тога да ли идеш редом до неке поруке (значи, главни форум, подфорум па тек на крају на тему) или рецимо преко "Последњих порука од последње посете". Знам да је тако било на неким другим форумима. Мада, ја поруке гледам преко последњих од последње посете и све је ОК.

Ненаде, разумео сам те.

ja idem preko poslednjih poruka... ali mi se desava kad upalim ponovo browser da mi stoje neke neprocitane poruke od pre 10-ak minuta iako sam ih vec pogledao aplauz
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Markisa Čet Dec 16, 2010 4:27 am

ista situacija kao i kod Partiotsa

takodje idem preko poslednjih poruka
Markisa
Markisa
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 10369
Godina : 35
Datum Registracije : 02.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od laki Uto Dec 21, 2010 7:55 am

Kud se dede čat?

Pa nije valjda?

Eh, a to je tako dobro funkcionisalo...

Vratite nam čat, nemam s'kim da pričam :kava
laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od gennius Ned Jan 02, 2011 6:45 am

Jeste zbunjiv foruma ali nema prostora za kritike. Hvala ljudima sto uopste postoji. Ja zaista imam problem da pronadjen odredjene teme koje me zanimaju ali mi nije tesko... Moja glupost i kraj price! Ne dao vam bog da ja organizujem forum, katastrofa bi to bila!
Sve cestitke administratorima a namcore ko hebe Smile
gennius
gennius
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 312
Godina : 47
Datum Registracije : 29.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 26 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 33 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 29 ... 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu