Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

+30
Denny_Crane
dejo94
ladja
sh1
gennius
Nebojsa
srdjan dimitric
Dejan NS
Losmi
Lexy
ramkens
Ian Ashbury
Dragutin
*Nebojsa*
Deneb
Labud
shorty
djemba djemba
deda
Dimitrije BP
BodiBond
Mickey
Svetinja
Faul u napadu
Patriots
laki
VolimPFC
NenadBG
Bokkie
Markisa
34 posters

Strana 31 od 33 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Sledeći

Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Sub Maj 28, 2011 7:24 am

Žilijen iz kambek ::@Boki...
Dve poruke su mi obrisane al nebitno i nisam te razumeo ovo oko prebacivanja na ovu temu jer obe poruke nema ni tamo ni ovde pa je 100% da su obrisane... Prva je ona de sam pomenuo da svi skaču na Ramkea i mene ovde a druga je ona gde sam vas terao u pičku materinu..
Нисам ти ни рекао да ћу пребацити поруке овде, а наравно да су обрисане када нису биле у складу са темом. На крају крајева, нисам ни имао овлашћења за пребацивање на ову тему (велика мана овог форума, али то су већ технички детаљи).
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sub Maj 28, 2011 7:29 am

NenadBG ::zile,nemam visoko misljenje o seb,a cak i da imam nema veze sa ovom pricom...ti si napisao tamo diskutujuci sa modom koji je editovao ramkensov post
Ako ja ne smem da vas zovem Cigani,musavi,Kurdi itd već samo Delije i navijači CZ onda tražim danonoćno dežuranje moderatora i brisanje u momentu kad neko nas Grobare nazove Grobljem,franjevcima,topalovićima itd...
znaci smatrao si da je neki zvezdas editovao,a posto sam samo ja bio neki mod koji je u tom trenutku bio ukljucen u diskusiju i on line,logicno je bilo da jedino mozes na mene da mislis...inace ne znam zasto bi se na ovakav nacin obracao bokiju...ali nema veze...

Ništa ne kapiraš...boli me ko je brisao...
Al ako već briše i ako ovde ima primabalerina onda brisanja,upozorenja i slično ima da budu neselektivna...
Uvreda upućena meni stoji i dan danas ,niko je nije ni pomenuo ni zacrveneo a kamoli obrisao a recimo Aleksina (Luiđi),Ramkeova i moja reč se mere na kantar odma...
Radi se samo o selekciji i ničem drugom...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Sub Maj 28, 2011 7:33 am

Žilijen iz kambek ::
Radi se samo o selekciji i ničem drugom...

Ovo nije tacno definitivno.
Visim odje od prvog dana i nisam primijetio nikavo selektiranje sve ove 3 godine.

Dosli smo do same ivice,samo jos malo da gurnemo kola i to je to...
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 79
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Labud Sub Maj 28, 2011 7:37 am

Žilijen iz kambek ::Ah,da najvažnije sam zaboravio...

Takođe nikako me ne smete vređati "žuti" već ako mi se obraćate ko članu DS morate Dragan Mitrović,uvaženi i poštovani član Demokratske stranke...
I ko mi pomene lidera stranke i predsednika države negativno smatraću to ličnom uvredom,napadom na slobodu mišljenja i izražavanja i napadom na integritet ličnosti ... Isto važi i za sve članove vlade iz DS ...

za Mlađana D. me boli kurac,njega slobodno vređajte...

jel ti ovo ozbiljno pises?
Labud
Labud
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2793
Datum Registracije : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Sub Maj 28, 2011 7:37 am

Намерне селекције није било, то тврдим! Свако ко прича супротно је или нереалан, или злонамеран. Уместо да се потрудите да помогнете модераторима да форум преживи (буквално је на самрти!) овде добар део форумаша гледа како само још да додатно погорша ситуацију.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sub Maj 28, 2011 7:38 am

Faul u napadu ::
Žilijen iz kambek ::
Radi se samo o selekciji i ničem drugom...

Ovo nije tacno definitivno.
Visim odje od prvog dana i nisam primijetio nikavo selektiranje sve ove 3 godine.

Dosli smo do same ivice,samo jos malo da gurnemo kola i to je to...

E,jbg...ne vredi...
Pa ja imam 870 poruka i 100 obrisanih najmanje...
Takođe procentualno Partibrejker i Ramke takođe imaju mnogo brisanja...

Dok recimo Patriota koji je mod ima verovatno 2 obrisane od koliko hiljada već ima...
ako to nije selekcija ja onda ne znam šta je...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Labud Sub Maj 28, 2011 7:39 am

bilo je namerne selekcije. pozitivne diskriminacije ima vise od dvije godine.

Labud
Labud
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2793
Datum Registracije : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Dragutin Sub Maj 28, 2011 7:44 am

E moji matorci, oko cega se vi svadjate hihihi
Dragutin
Dragutin
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 1294
Godina : 29
Datum Registracije : 27.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Labud Sub Maj 28, 2011 7:44 am

Žilijen iz kambek ::
Faul u napadu ::
Žilijen iz kambek ::
Radi se samo o selekciji i ničem drugom...

Ovo nije tacno definitivno.
Visim odje od prvog dana i nisam primijetio nikavo selektiranje sve ove 3 godine.

Dosli smo do same ivice,samo jos malo da gurnemo kola i to je to...

E,jbg...ne vredi...
Pa ja imam 870 poruka i 100 obrisanih najmanje...
Takođe procentualno Partibrejker i Ramke takođe imaju mnogo brisanja...

Dok recimo Patriota koji je mod ima verovatno 2 obrisane od koliko hiljada već ima...
ako to nije selekcija ja onda ne znam šta je...

ti si zadnji covjek koji treba da se buni za brisanje. pickaranje i vredjanje na ovom forumu je bilo nepoznato dok se ti nisi pojavio,i zasluzio si trajni ban posle tvog 3. posta.
nisi banovan jer se licno znas sa nekim forumasma. genijus je za manje uvrede vise banovan. i tu jeste bilo selekcije.
Labud
Labud
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2793
Datum Registracije : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Sub Maj 28, 2011 7:45 am

Žilijen iz kambek ::
Faul u napadu ::
Žilijen iz kambek ::
Radi se samo o selekciji i ničem drugom...

Ovo nije tacno definitivno.
Visim odje od prvog dana i nisam primijetio nikavo selektiranje sve ove 3 godine.

Dosli smo do same ivice,samo jos malo da gurnemo kola i to je to...

E,jbg...ne vredi...
Pa ja imam 870 poruka i 100 obrisanih najmanje...
Takođe procentualno Partibrejker i Ramke takođe imaju mnogo brisanja...

Dok recimo Patriota koji je mod ima verovatno 2 obrisane od koliko hiljada već ima...
ako to nije selekcija ja onda ne znam šta je...
А са претходним налогом?
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sub Maj 28, 2011 7:46 am

Labud ::
Žilijen iz kambek ::
Faul u napadu ::
Žilijen iz kambek ::
Radi se samo o selekciji i ničem drugom...

Ovo nije tacno definitivno.
Visim odje od prvog dana i nisam primijetio nikavo selektiranje sve ove 3 godine.

Dosli smo do same ivice,samo jos malo da gurnemo kola i to je to...

E,jbg...ne vredi...
Pa ja imam 870 poruka i 100 obrisanih najmanje...
Takođe procentualno Partibrejker i Ramke takođe imaju mnogo brisanja...

Dok recimo Patriota koji je mod ima verovatno 2 obrisane od koliko hiljada već ima...
ako to nije selekcija ja onda ne znam šta je...

ti si zadnji covjek koji treba da se buni za brisanje. pickaranje i vredjanje na ovom forumu je bilo nepoznato dok se ti nisi pojavio,i zasluzio si trajni ban posle tvog 3. posta.
nisi banovan jer se licno znas sa nekim forumasma. genijus je za manje uvrede vise banovan. i tu jeste bilo selekcije.

Ma važi... hihihi
ja sam takođe i zvao u više navrata neke forumaše noću posle ponoći telefonom da im pretim...

I da,nek se jave ti koje sam ja ovde PIČKARAO i vređao (a da nije Patriota kad sam skoro samo odgovorio naa uvredu nanetu meni)...


Poslednji izmenio Žilijen iz kambek dana Sub Maj 28, 2011 7:48 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Sub Maj 28, 2011 7:46 am

Kakve selekcije? Ko je to bio povlascen,ajde kazite redom,sve ih nabrojte!

I koji su to moderatori vrsili selkciju? Daj da vidimo to,nevjerovatno me zanima...

Nikad,ali nikad nisam gledao tolerantniji forum.I upravo ta tolerancija ga je unistila i dovela dovde.A zasto? Zato sto svaki clan moze da ostri kurac na moderatore i da cera neku svoju pravdu,zato sto se moderatori medjusobno svadjaju i napadaju,zato sto nije bilo jake ruke i rijeci.I kapiram to.Ljudi su pokusali na ljepsi nacin,ali ne ide to kod nas,bez batine ces kurac nesto da uvedes u red.Da se niko ne uvrijedi...

Ocigledno me vole i grobarski i ciganski moderatori,imam preko 10 hiljada poruka,mislim da su mi dvije izbrisane...pa da li je moguce da sam toliko povlascen...Hvala Tole!
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 79
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sub Maj 28, 2011 7:56 am

Faul u napadu ::

I koji su to moderatori vrsili selkciju? Daj da vidimo to,nevjerovatno me zanima...


Stvarno ne znam,nikad ne gledam ko je na forumu jer link u bookmarku za ovaj forim mi je direktan,tako mi je napregledniji... (http://www.sportski-forum.net/search.forum?search_id=newposts )

ja sam recimo na forum svratio u ponedeljak ili utorak i bacio dve poruke...obe obrisane...
danas popodne tri,dve obrisane...

u ponedeljak sam napisao dve pesme (bez ijedne uvredljive reči) na temi FKCZ u slavu demokrata koji plaćaju dugove FKCZ ne bi li ih vratili u život a danas sam pokušao da odbranim Ramkea za reč "musavi" jer niko nikad ovde nije crveneo,upozoravao ili brisao franjevci,groblje i sl. i oba put sam obrisan bez objašnjenja...
možda to i nije selekcija,ko zna...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Sub Maj 28, 2011 8:33 am

Žilijen iz kambek ::
Dok recimo Patriota koji je mod ima verovatno 2 obrisane od koliko hiljada već ima...
ako to nije selekcija ja onda ne znam šta je...

Potrioti je preko 20 postova obrisano samo na temi KKCZ ... wink
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sub Maj 28, 2011 8:41 am

Bokkie ::
А са претходним налогом?

nemoj i tu temu da otvaraš odosmo onda baš daleko...
s prethodnim nalogom sam banovan...banovao me Sveta bez objašnjenja...

bilo je il ja il moderator...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Sub Maj 28, 2011 8:44 am

Dragutin ::E moji matorci, oko cega se vi svadjate hihihi
aplauz aplauz aplauz aplauz aplauz molitva
95% si u pravu,opnih 5% je da ipak treba ozbiljno porpicati i unaprediti forum...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sub Maj 28, 2011 8:54 am

NenadBG :: treba ozbiljno porpicati i unaprediti forum...

Zamisli ovde se slažem s tobom...
Mislim to što ima ovde nema ni kod Bernarda Jurišića...

Uđeš u raspravu sa moderatorom,on ti lepo briše postove,svoje ne dira nit to radi kolega i unapređenje samo što nije stiglo na forum... aplauz

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od laki Sub Maj 28, 2011 9:02 am

Da se čovek prekrsti levom nogom.

Ako se nešto ne sredi u narednih par dana, daj da se ljudski razilazimo, pre nego što nastanu ozbiljne pizdarije.

laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od ccccc Sub Maj 28, 2011 10:05 am

Nebojsa ::

A o cemu drugom? Jedino som jura ne pripada nijednom taboru. O cemu da raspravljamo, o kuglanju? Resenje su novi forumasi.



SRBIJA PRVAK SVETA

ccccc
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac

Broj poruka : 188
Datum Registracije : 31.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od ramkens Sub Maj 28, 2011 10:07 am

Jel ima Partizana i Zvezde u kuganju? I ko je bolji? Da znamo da li vredi rasrpavljati ili ne Very Happy
ramkens
ramkens
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3571
Datum Registracije : 26.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Dragutin Sub Maj 28, 2011 10:09 am

Pa dajte ljudi o kakvim pizdarijama i razilazenju pricate?
Da je tako onda bi pola clanova Bureka izginulo kao cigani na ringispilu.
Dragutin
Dragutin
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 1294
Godina : 29
Datum Registracije : 27.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od ramkens Sub Maj 28, 2011 11:25 am

Dragutin ::Pa dajte ljudi o kakvim pizdarijama i razilazenju pricate?
Da je tako onda bi pola clanova Bureka izginulo kao cigani na ringispilu.

Sad si najebao kad Pjer vidi ovo Very Happy
ramkens
ramkens
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3571
Datum Registracije : 26.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Labud Sub Maj 28, 2011 7:46 pm

Žilijen iz kambek ::
Labud ::
Žilijen iz kambek ::
Faul u napadu ::
Žilijen iz kambek ::
Radi se samo o selekciji i ničem drugom...

Ovo nije tacno definitivno.
Visim odje od prvog dana i nisam primijetio nikavo selektiranje sve ove 3 godine.

Dosli smo do same ivice,samo jos malo da gurnemo kola i to je to...

E,jbg...ne vredi...
Pa ja imam 870 poruka i 100 obrisanih najmanje...
Takođe procentualno Partibrejker i Ramke takođe imaju mnogo brisanja...

Dok recimo Patriota koji je mod ima verovatno 2 obrisane od koliko hiljada već ima...
ako to nije selekcija ja onda ne znam šta je...

ti si zadnji covjek koji treba da se buni za brisanje. pickaranje i vredjanje na ovom forumu je bilo nepoznato dok se ti nisi pojavio,i zasluzio si trajni ban posle tvog 3. posta.
nisi banovan jer se licno znas sa nekim forumasma. genijus je za manje uvrede vise banovan. i tu jeste bilo selekcije.

Ma važi... hihihi
ja sam takođe i zvao u više navrata neke forumaše noću posle ponoći telefonom da im pretim...

I da,nek se jave ti koje sam ja ovde PIČKARAO i vređao (a da nije Patriota kad sam skoro samo odgovorio naa uvredu nanetu meni)...

ne znam je li jos ko ali ja sam te zvao.jednom i ne posle ponoci. ne da prijetim vac da te pitam da li si normalan i koji problem imas sa mozgom i sa mnom te se ponasas kao kakav debil,stavljas u potpis da ti mogu popusit i ajkula i ostali cigani,i jos puno socnijih psovki.
da sam ti prjetio vjerjem da me ne bi posle par mjeseci zvao dok sam bio na plazi. da ne otkrivam detalje razgovora.
znaci pickarao si mene najvise zbog pbrisanog posta pa onda i sve ostale "cigane". mene non stop.
obrisao sam svaki tvoj post u kome si to radio da ne bi ljudi citali te budalastine i taj tvoj licni rat sa ne znam kim.

kazes sveta te banovao bez objasnjenja?

bilo moderator ili ti?

e pa ovako je islo ako sve ne znas.

toliko si insistirao na svadji sa mnom da sam javio sveti i pok. pufti da obrate paznju. oni su rekli da ce te odmah banovati ako treba. znas li zasto nisi banovan?
zato sto sam rekao da je steta da te banuju jer znas dosta o basketu i kad se unormalis, i iskontrolisies to sto te tjera da budes debil imas jako citljive postove.

i dogovoreno je da se ne banujes a da ja brisem uvrede. i tako je to islo. medjutim ti si nastavio sa potpisima i uvredama na moj racun i da ti ne bi bio banovan ja sam otisao sa foruma neko vrijeme da bi se ti smirio.
nakon toga je i miki otisao mislim i onda si banovan.

i opet sad ti pravis sranja i optuzujes narod bez veze. ako ti se ne svidja nestani. niko te silom ne tjera da budes ovdje. tako je jednostavno.nije ovaj forum valjda jedino mjesto gdje se socijalizujes.

vidis,VOLIM PFC je imao rjecnik slican tvom ,i brisaoko sam mu sve postove sa tema dje sam ja bio moderator. i one uvredljive i one normalne. slao mi privatne poruke,zvao me sveta da urgira i prestao sam da mu brisem posle nekog vremena a on je prestao da pise uvredljive stvari.

e sad,on je tada imao 16 godina ,a ti imas 40. pa ti vidi dje si.
Labud
Labud
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2793
Datum Registracije : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sub Maj 28, 2011 9:19 pm

kao sto rekoh opcija o ignorisanju pojedinih forumasa je spas za ovaj forum
izaberes s'kim mozes i hoces da komuniciras i ne gledas provokacije onih koji preko foruma lece neke svoje probleme ...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od djordje Sre Jun 01, 2011 12:13 am

trebali bi otvoriti sve forume sem pricaonice
ovako novi clan kada navrati moze da cita SP 2010 i pricu o bob timu Srbije:)
mislice da je ovo forum duhova:)

djordje
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 984
Lokacija : Beograd
Datum Registracije : 08.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 31 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 33 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu