Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

+30
Denny_Crane
dejo94
ladja
sh1
gennius
Nebojsa
srdjan dimitric
Dejan NS
Losmi
Lexy
ramkens
Ian Ashbury
Dragutin
*Nebojsa*
Deneb
Labud
shorty
djemba djemba
deda
Dimitrije BP
BodiBond
Mickey
Svetinja
Faul u napadu
Patriots
laki
VolimPFC
NenadBG
Bokkie
Markisa
34 posters

Strana 30 od 33 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Sledeći

Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Sub Maj 28, 2011 2:54 am

Faul u napadu ::Musavi,kurdi,egipcani,askalije,oni iz rupe,manjina,to sve moze da se koristi zavisno od situacije,sto se mene tice.Sa druge strane,ne smeta mi ni groblje,franjevci,tudjmanovci,jugosloveni,kompleksasi,misevi,glodari...
Мени рецимо неки од тих атрибута баш сметају. Изгледа да сам у великој мањини. kez
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Sub Maj 28, 2011 2:56 am

NenadBG ::istina je i ovo sto pise boki,tj da je bilo uvredjenih zbog izraza cigani.ali nisam siguran u kakvom kontekstu.tj zasmetalo je peri ipak u nekom drugom kontekstu,kad je deda napisao za vojvodinu,i sam rekao da nije ni mislio cak na cigane kao navijace zvezde...znaci malo je drugaciji slucaj.i cini mi se da se i ajkula nesto slicno ljutio,ali ne secam se tacno za sta...
Микију, док је био активан, је икс пута засметало. Само колико сам скапирао он није тај тип да диже узбуну.

Мене нервира што би сви нешто на готово да добију, а нико не би ни прстом да мрдне да нешто конкретно и уради на овом форуму. А кад нешто треба да се критикује, сви се дижу, и одмах живне форум. Али такви смо какви смо...


Poslednji izmenio Bokkie dana Sub Maj 28, 2011 2:58 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Sub Maj 28, 2011 2:57 am

@Boki

Nasih ili njihovih?

Ja stvarno ne koristim vecinu ovih,ali mi ne smetaju uopste....
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 79
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od srdjan dimitric Sub Maj 28, 2011 2:57 am

luidjilamonika ::sto je doslo do brisanja postova sa politike tek kad sam somu odgovorio?

zbog toga sto nemas pravo na svoje misljenje, pogotovo da se neko ne bi uvredio
srdjan dimitric
srdjan dimitric
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2723
Godina : 41
Lokacija : Backa Palanka
Datum Registracije : 18.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Sub Maj 28, 2011 2:58 am

luidjilamonika ::sto je doslo do brisanja postova sa politike tek kad sam somu odgovorio?
ja sam obrisao...znas i sam gde je vodila ta diskusija...nismo ocigledno mogli da precutimo dogadjaj sa mladicem iako smo rekli da nema price o ratu u bivsoj jugi vise...sto je samim tim krsenje tog dogovora i pravila.ali kad je vec tako onda treba zadrzati na nekoj normalnoj diskusiji,gde najbolje da hrvati ne ucestvuju(sada u stvari imamo jednog jedinog hrvata na forumu),da ne ode u kurac da se brise,zakljucava i sl...
nisam video njegovu poruku,mada meni cak i nije smetala.kad sam video njegovu poruku i tvoj odgovor obrisao sam...

srdjane,daj ne kenjaj sada...svako ima pravo na misljenje.ali ako je obrisan jurin post,sigurno da treba obrisati i odgovor na njega.posebno sto kao sto rekoh ta diskusija je jasno isla u smeru u kome ne zelimo...nisam primetio da je ista drugo obrisano na politici o mladicu,iako je bilo razlicitih misljenja...


Poslednji izmenio NenadBG dana Sub Maj 28, 2011 3:00 am, izmenjeno ukupno 1 puta
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sub Maj 28, 2011 3:00 am

ja sam napisao sta mi smeta i ne zelim da se ponavljam a oni sto i dalje koriste te izraze mogu tako da se obracaju svojim roditeljima jer su komunikaciju samnom zavrsili, pogotovo posle apela koji sam uputio

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Sub Maj 28, 2011 3:00 am

Faul u napadu ::@Boki

Nasih ili njihovih?

Ja stvarno ne koristim vecinu ovih,ali mi ne smetaju uopste....
Када они ословљавају нас. Ја од тих "спорних" једино користим цигани, а искрено не обраћам пажњу када нас ослове овако или онако.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Sub Maj 28, 2011 3:01 am

Rekosmo onda to za politiku...

Bio je dogovor da ostane tema za dnevno politicka prepucavanja a da se ratovi ne pominju.E sad,svaka cast onome ko uspije da razgranici uvijek te dvije stvari...
Zajeban posao.

U svakom slucaju,ne sjecam se da je jednom pricano o ratu a da nije bilo frke...
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 79
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od srdjan dimitric Sub Maj 28, 2011 3:01 am

preterujes neso, zasto se ne bi cuo svaciji stav, pogotovo sto nije bilo vredjanja i sta tebe boli kur gde bi to vodilo
srdjan dimitric
srdjan dimitric
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2723
Godina : 41
Lokacija : Backa Palanka
Datum Registracije : 18.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od luidjilamonika Sub Maj 28, 2011 3:02 am

NenadBG ::
luidjilamonika ::sto je doslo do brisanja postova sa politike tek kad sam somu odgovorio?
ja sam obrisao...znas i sam gde je vodila ta diskusija...nismo ocigledno mogli da precutimo dogadjaj sa mladicem iako smo rekli da nema price o ratu u bivsoj jugi vise...sto je samim tim krsenje tog dogovora i pravila.ali kad je vec tako onda treba zadrzati na nekoj normalnoj diskusiji,gde najbolje da hrvati ne ucestvuju(sada u stvari imamo jednog jedinog hrvata na forumu),da ne ode u kurac da se brise,zakljucava i sl...
nisam video njegovu poruku,mada meni cak i nije smetala.kad sam video njegovu poruku i tvoj odgovor obrisao sam...

srdjane,daj ne kenjaj sada...svako ima pravo na misljenje.ali ako je obrisan jurin post,sigurno da treba obrisati i odgovor na njega.posebno sto kao sto rekoh ta diskusija je jasno isla u smeru u kome ne zelimo...nisam primetio da je ista drugo obrisano na politici o mladicu,iako je bilo razlicitih misljenja...

i ti se onda zalis na represiju murije i tkz slobodne medije hahaha molitva

luidjilamonika
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 947
Datum Registracije : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Sub Maj 28, 2011 3:02 am

srdjan dimitric ::
luidjilamonika ::sto je doslo do brisanja postova sa politike tek kad sam somu odgovorio?

zbog toga sto nemas pravo na svoje misljenje, pogotovo da se neko ne bi uvredio
Доле Тадић. Уа уа kez

Јел ти стварно верујеш у то што причаш да на овом форуму појединци немају право на своје мишљење?
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od srdjan dimitric Sub Maj 28, 2011 3:03 am

uvek imam kocnicu
srdjan dimitric
srdjan dimitric
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2723
Godina : 41
Lokacija : Backa Palanka
Datum Registracije : 18.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Sub Maj 28, 2011 3:06 am

Иначе, највећи проблем што се тиче политике овог форума је тај што смо ми и даље "екс-ју спортски форум". Мислим да постоје само два решења:

1) задржати то "екс-ју", а тему Политика поптуно обрисати и забранити било какву причу о томе, јер обично води у несугласице
2) обрисати то "екс-ју", додати "српски", и оставити тему Политика

Јебала вас политика да вас јебала, кад се око ње редовно свађате.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Sub Maj 28, 2011 3:07 am

Bokkie ::Иначе, највећи проблем што се тиче политике овог форума је тај што смо ми и даље "екс-ју спортски форум". Мислим да постоје само два решења:

1) задржати то "екс-ју", а тему Политика поптуно обрисати и забранити било какву причу о томе, јер обично води у несугласице
2) обрисати то "екс-ју", додати "српски", и оставити тему Политика

Јебала вас политика да вас јебала, кад се око ње редовно свађате.

molitva molitva

Koliko je lakse sacekati da neko napise ono sto mislis i onda potpisati kez
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 79
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sub Maj 28, 2011 3:13 am

Bokkie ::Иначе, највећи проблем што се тиче политике овог форума је тај што смо ми и даље "екс-ју спортски форум". Мислим да постоје само два решења:

1) задржати то "екс-ју", а тему Политика поптуно обрисати и забранити било какву причу о томе, јер обично води у несугласице
2) обрисати то "екс-ју", додати "српски", и оставити тему Политика

Јебала вас политика да вас јебала, кад се око ње редовно свађате.

nisam ispratio najnovije dogadjaje na politici ali smatram da je tamo najmanje zle krvi kad je forum u pitanju, na skoro svakoj sportskoj temi ima uvreda i odmetanja koliko hoces ali retko ko na to reaguje

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Sub Maj 28, 2011 3:17 am

Pjer ::
Bokkie ::Иначе, највећи проблем што се тиче политике овог форума је тај што смо ми и даље "екс-ју спортски форум". Мислим да постоје само два решења:

1) задржати то "екс-ју", а тему Политика поптуно обрисати и забранити било какву причу о томе, јер обично води у несугласице
2) обрисати то "екс-ју", додати "српски", и оставити тему Политика

Јебала вас политика да вас јебала, кад се око ње редовно свађате.

nisam ispratio najnovije dogadjaje na politici ali smatram da je tamo najmanje zle krvi kad je forum u pitanju, na skoro svakoj sportskoj temi ima uvreda i odmetanja koliko hoces ali retko ko na to reaguje
Па ето, ја одреаговах на једну па се дигла узбуна. Водим се тиме да ако бар сваки десети члан се ту пронађе увређеним, да би морали да обратимо пажњу на то. Не знам за друге, али ја овај форум не схватам као неку кафаницу где размењујемо мишљења, па дигнемо гласове кад причамо о политици и слично. Волео бих далеко озбиљнији утисак да остављамо, а баш на таквим детаљима се то показује. Не знам, можда и грешим. Видим да сам у мањини. Ајде да сачекамо (боље речено дочекамо) да се администратори изјасне. Ако се добро сећам, мени је Небојша пре пар месеци дао инструкције да такве ствари бришем.

Форум се свео буквално на томе да из дана у дан доказујемо да смо већи и јачи од оног другог. То никако није добро и зато јесмо ту где јесмо. Нема више ни неких стручних дискусија, већ само пљуни што више можеш по другоме.

И опет ћу споменути Микија. Он је дечко баш имао жељу да нешто конкретно пише, да се не препуцава са другима, и стварно сам волео да прочитам шта мисли, али он оде. Мислим да је неко споменуо да се сморио овде. Због чега ли, питам се...


Poslednji izmenio Bokkie dana Sub Maj 28, 2011 3:26 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od srdjan dimitric Sub Maj 28, 2011 3:26 am

verovatno zbog brisanja i forsiranja rasprave na akademskom nivou
srdjan dimitric
srdjan dimitric
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2723
Godina : 41
Lokacija : Backa Palanka
Datum Registracije : 18.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Sub Maj 28, 2011 3:29 am

Ништа ниси скапирао шта сам хтео да кажем.

Мени је скоро свеједно да ли ћемо дозволити те неке изразе. Ако то ретко коме овде смета, онда је у суштини небитно.

Поента је та да се цео форум свео на тај однос Партизан - Звезда, и то је сваким даном све израженије.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Nebojsa Sub Maj 28, 2011 3:36 am

Bokkie ::Поента је та да се цео форум свео на тај однос Партизан - Звезда

A o cemu drugom? Jedino som jura ne pripada nijednom taboru. O cemu da raspravljamo, o kuglanju? Resenje su novi forumasi.

Bokkie ::Ако се добро сећам, мени је Небојша пре пар месеци дао инструкције да такве ствари бришем.

Ja ti nisam nista rekao... :fiju: kez

Nebojsa
Nebojsa
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2814
Godina : 30
Datum Registracije : 11.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od ramkens Sub Maj 28, 2011 4:51 am

NenadBG ::istina je i ovo sto pise boki,tj da je bilo uvredjenih zbog izraza cigani.ali nisam siguran u kakvom kontekstu.tj zasmetalo je peri ipak u nekom drugom kontekstu,kad je deda napisao za vojvodinu,i sam rekao da nije ni mislio cak na cigane kao navijace zvezde...znaci malo je drugaciji slucaj.i cini mi se da se i ajkula nesto slicno ljutio,ali ne secam se tacno za sta...


Trebaju neki ljudi da razgraniče u koju svrhu je u nekim situacijama upotrebljena reč "cigan":

1. Upotrebljava za ljudsku osobinu (recimo kada se Navaro, Barselona, ili kluv Vojvodina na tom meču ciganili), tada naravno da niko ne misli na Zvezdu ili bilo šta vezano za nju
2. Kada se misli na navijače zvezde
3. Kada se misli na Rome, tj. na nacionalnost

ramkens
ramkens
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3571
Datum Registracije : 26.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sub Maj 28, 2011 7:11 am

ovaj bi forum trebalo da ima opciju za ignorisanje pojedinih forumasa

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Sub Maj 28, 2011 7:12 am

Mi bi trebali da se razilazimo polako.
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 79
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sub Maj 28, 2011 7:14 am

@Boki...
Dve poruke su mi obrisane al nebitno i nisam te razumeo ovo oko prebacivanja na ovu temu jer obe poruke nema ni tamo ni ovde pa je 100% da su obrisane... Prva je ona de sam pomenuo da svi skaču na Ramkea i mene ovde a druga je ona gde sam vas terao u pičku materinu...

@Nenade

Tebe ništa ne razumem,mislim na pp ... ustvari pretpostavlja da si ti mislio da sam ja mislio da si ti obrisao ... lepo je što imaš toliko visoko mišljenje o sebi da misliš da ja mislim na tebe ...


Inače od sad pa nadalje i ubuduće ko me ne oslovi sa najmanje gospodin Dragan Mitrović,navijač Partizana prekidam svaku komunikaciju s njim...sve ispod toga je nedopustivo...
I molim ovlašćene da daju i meni moderatorsku funkciju bar da brišem uvrede koje se upućuju meni lično ako već neće aktuelni moderatori da ih brišu...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Sub Maj 28, 2011 7:22 am

zile,nemam visoko misljenje o seb,a cak i da imam nema veze sa ovom pricom...ti si napisao tamo diskutujuci sa modom koji je editovao ramkensov post
Ako ja ne smem da vas zovem Cigani,musavi,Kurdi itd već samo Delije i navijači CZ onda tražim danonoćno dežuranje moderatora i brisanje u momentu kad neko nas Grobare nazove Grobljem,franjevcima,topalovićima itd...
znaci smatrao si da je neki zvezdas editovao,a posto sam samo ja bio neki mod koji je u tom trenutku bio ukljucen u diskusiju i on line,logicno je bilo da jedino mozes na mene da mislis...inace ne znam zasto bi se na ovakav nacin obracao bokiju...ali nema veze...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sub Maj 28, 2011 7:24 am

Ah,da najvažnije sam zaboravio...

Takođe nikako me ne smete vređati "žuti" već ako mi se obraćate ko članu DS morate Dragan Mitrović,uvaženi i poštovani član Demokratske stranke...
I ko mi pomene lidera stranke i predsednika države negativno smatraću to ličnom uvredom,napadom na slobodu mišljenja i izražavanja i napadom na integritet ličnosti ... Isto važi i za sve članove vlade iz DS ...

za Mlađana D. me boli kurac,njega slobodno vređajte...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 30 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 33 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu