Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

+30
Denny_Crane
dejo94
ladja
sh1
gennius
Nebojsa
srdjan dimitric
Dejan NS
Losmi
Lexy
ramkens
Ian Ashbury
Dragutin
*Nebojsa*
Deneb
Labud
shorty
djemba djemba
deda
Dimitrije BP
BodiBond
Mickey
Svetinja
Faul u napadu
Patriots
laki
VolimPFC
NenadBG
Bokkie
Markisa
34 posters

Strana 27 od 33 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33  Sledeći

Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od laki Pon Apr 18, 2011 10:51 pm

Sveto i *Nebojša*

Hitno da se sredi preglednost foruma. Ovo ovako ne ide.
Prva stvar da se pojavi na sportskom forumu je tema o Četnicima.

Da ne bude zabune, nemam ja ništa protiv te teme, ali ovo je sportski forum i sportske teme su te koje bi trebale da se nadju na naslovnoj stranici, a sve "nespostke" u jednoj svaštari.

Ima još primedbi, ali sam prehladjen i baš me mrzi da pišem.
laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Pon Apr 18, 2011 10:53 pm

To sto ti vidis o cetnicima mogu da vide smao oni koji se uloguju
Izbacuju se zadnje teme
Ja ne bih znao kako to da promenim tako da ostaje da sacekamo nebojsu.
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od laki Pon Apr 18, 2011 11:21 pm

Dok sačekamo da se *Nebojša* pojavi na forumu, Toma Nikolić će i dalje štrajkovati, Zvezda će potpisati novi sedamdesetogodišnji sponzorski ugovor sa Gaspromom, a Krle će i dalje predvoditi odbranu Partizana na novom velelepnom stadionu od 87538 sedećih mesta.
laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Pon Apr 18, 2011 11:23 pm

cini mi se da se nebojsa pojavljuje redovno za derbije.sto bi znacilo u subotu kez3
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Uto Apr 19, 2011 12:42 am

Већ смо (сам) причали о томе па ником ништа.

Овде: http://www.sportski-forum.net/t964-struktura-foruma

и овде: http://www.sportski-forum.net/t959-kuda-dalje

Ово о чему сам причао у другом линку може да се одради за дан, без већих цимања. Само би нестале све теме и поруке, али мислим да то и није нека огромна штета.


Сваки предлог па и овај Лакијев се завршава на овоме:
Svetinja ::zanimnjive ideje, pogledacu kasnije da li ja umem da premestim ili moram da cekam Nebojsu. Mislim da cu umeti i ja, ali prvo da se dogovorimo kako zelite
kez
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od *Nebojsa* Sre Apr 20, 2011 9:48 am

Evo me,vidim,Laki je malo nervozan Smile
Nisam tu jer u zadnje vrijeme imam nekih zdravstvenih problema.
Ajd recite,sta je problem?
*Nebojsa*
*Nebojsa*
Admin
Admin

Broj poruka : 640
Godina : 41
Lokacija : Zvornik
Datum Registracije : 22.04.2008

https://sportski-forum.darkbb.com

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od laki Sre Apr 20, 2011 9:58 am

Sveta me banovao kez


Posle više od 3 sata jedva udjoh. Koliko sam uspeo da čujem još neki su imali problema
laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Sre Apr 20, 2011 10:18 am

http://www.sportski-forum.net/t964-struktura-foruma

Ovdje je predlozeno par stvari koje se mogu relativno lako odraditi valjda.To je eto za pocetak moglo da se izvede...
Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 79
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od laki Sre Apr 20, 2011 10:22 am

Ajde *Nebojša* sunce mu žarko, odgovaraj, vidiš da smo nestrpljivi. kez
laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Labud Čet Apr 21, 2011 7:47 pm

laki mnogo zakljucava.
Labud
Labud
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2793
Datum Registracije : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Čet Apr 21, 2011 10:08 pm

Vidim da su zaklucali temu o politici pa me zanima zasto se ovde uvode dvostruki standardi za forumase tj.zasto se na silu pokusava uvesti neka multietnicnost kad to svi znamo da nece proci jer ne postoji zainteresovanost za to
Ako je potrebno da svaki dan gutamo zabu na ovom forumu citajuci o zlocinima Srba i nevinosti Hrvata zarad mira u kuci izadjite javno i kazite to da znam sta mi je ciniti, Laki kaze da ne smemo ciniti greske kao neki ali po meni ovde se pokusava na silu uvesti nesto sto ne ide, mozda smo patriota ja i genije smetnja pa bi zarad mira u kuci i suzivota mogli i da nas banujete da ne bi kvarili idilu.Pre izvesnog vremena imali smo slican problem sa nasim"prijeteljom"koji je malo posle toga pokazao svoje pravo lice a malo je tad nedostajalo da napustim ovaj forum dokazujuci Nenadu da ne veruje u svaki slatkorecivi post koji se ovde napise
I na kraju da predlozim da izbrisete temu o politici u suprotnom nemoj da mi niko od moderatora savetuje sta mogu da pisem

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od sh1 Čet Apr 21, 2011 11:33 pm

Laki Bernande!!!!!! ne bre
sh1
sh1
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 632
Godina : 48
Lokacija : Chicago - Serbland
Datum Registracije : 25.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Pet Apr 22, 2011 1:18 am

nesto mi bas pade na pamet,jebo te ovo je bio pre svega kosarkaski forum,i vecina ljudi vise je pratila kosarku,ali pre svega stanje u zvezdi,koje je godinama katastrofa,tako da smo se ove godine borili za opstanak,uz stanje ostalih klubova(osim partizana) je dovela do toga da prvo cak i kada gledam zvezdine utakmice(a idem na vecinu) nemam ni volju ni zelju da komentarisem,i ne samo ja,nego vidim i drugi...miki se povukao koji jeste sto se tice kosarke i zvezde bio jedan od najaktivnijih,verovatno i najaktivniji(dobro njegovo povlacenje nema veze sa stanjem u zvezdi),a kao sto rekoh ostali smo ocigledno izgubili volju i zelju za pisanjem,pa npr i nole koji mnogo vise pise na zemlji kosarke vezano za nas kk ne postavlja nista ovde,jer prosto nema diskusije.pri tom cak su i partizanovci smanjili dosta pisanje o kosarci,jer je u neku ruku izgubilo draz,jer je partizan ubedljivo najjaci,a ostali nemaju nikakvu sansu da se suprotstave,cak sta vise mogu svakog trenutka da se raspadnu...
zato s druge strane mnogo vise pisemo u fudbalu,jer je tamo bar zanimljivije...
sve u svemu jos nesto sto dovodi do laganog zamiranja foruma...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pet Apr 22, 2011 2:41 am

forum nece biti nista bolji ako se nekom od ucesnika uvlacimo u bulju

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od laki Pet Apr 22, 2011 2:53 am

Pjer :: Vidim da su zaklucali temu o politici pa me zanima zasto se ovde uvode dvostruki standardi za forumase tj.zasto se na silu pokusava uvesti neka multietnicnost kad to svi znamo da nece proci jer ne postoji zainteresovanost za to
Ako je potrebno da svaki dan gutamo zabu na ovom forumu citajuci o zlocinima Srba i nevinosti Hrvata zarad mira u kuci izadjite javno i kazite to da znam sta mi je ciniti, Laki kaze da ne smemo ciniti greske kao neki ali po meni ovde se pokusava na silu uvesti nesto sto ne ide, mozda smo patriota ja i genije smetnja pa bi zarad mira u kuci i suzivota mogli i da nas banujete da ne bi kvarili idilu.Pre izvesnog vremena imali smo slican problem sa nasim"prijeteljom"koji je malo posle toga pokazao svoje pravo lice a malo je tad nedostajalo da napustim ovaj forum dokazujuci Nenadu da ne veruje u svaki slatkorecivi post koji se ovde napise
I na kraju da predlozim da izbrisete temu o politici u suprotnom nemoj da mi niko od moderatora savetuje sta mogu da pisem


Svi znamo da od politike koristi imaju samo političari. Ti Pero, baš kao i ja, smo daleko od toga. Politika na sportskom forumu je samo stvar koja će rasterati i ovo malo preostalih kvalitetnih sagovornika. Učiti se na greškama sa SN je obavezna literatura. Nekada je taj forum bio "multietičan", bilo ga je baš zadovoljstvo posećivati sve dok onaj klipan iz Splita nije dozvolio da se otvori tema o ratu i gde smo nazivani četničkim teroristima i ostalim gluposima. Dakle, tada je počelo i nastavilo se konstantno sa pljuvanjem i dvostrukim standardima kada smo mi bili u pitanju. Niko, pre svega mislim na onu seljačinu iz Splita, nije odreagovao na takve stvari, nego ih je još potpaljivao. Glupu klinčadiju je prećutno ohrabrivao da nas pljuju što više i jače. U redu, samo je sprovodio ideju etničkog čišćenja i maštao o tome da dobije čisto Hr forum.

Dobio je kurac, i to veliki. Forum mu je dve godine bio u debeloj stagnaciji, a tek ponovnim VAŠIM pojavljivanjem je dobio na intezitetu i kvalitetnijim raspravama i dijalozima. Ovde, neće biti pisanja o ratu u Bih i Hr. Neće, jer nemam šta da raspravljam o odluci da se ratni zločinci osude. Nema potrebe i to je DOKAZANO, da se vodi virtuelni rat koji je prestao pre 16 godina.

Kao što rekoh, politika će privući samo budale, glupe nacionalističke zatupljenike koji neće znati da beknu reč o sportu. Praviće pizdarije na svakoj temi, svaki post će morati pažljivo da se čita i tumči. Koji će to ovde?
Zar vam nedostaju tipovi poput Vilenjaka ili Dimnjačara? Jel to pokušava neko da ih kopira ovde?

Tema POLITIKA treba da bude zaključana do daljeg. Ako Svetinja ili *Nebojša* odluče drugačije neka je otključaju, ja sigurno neću dok se ne usaglasimo.

laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Faul u napadu Pet Apr 22, 2011 2:57 am

Ja vec rekoh...

Cackanje ratnih tema definitivno nije za sportski forum.To su osjetljive stvari,neki su imali direktne ili indirektne posledice tih ratova,a neki to ne shvataju i zato je najbolje bataliti takve teme.

...a i tema 'Politika' nam nije toliko potrebna...ako ne moze da se odrzava,bolje je ugasiti potpuno,a ne pustati donekle,da neko iznese stav,pa gasiti kad neko treba da odgovori.

Forum je u jako losem stanju zato sto ga posjecuju samo navijaci dva kluba.Dok god ne dodje jos neko,bice smor...


Faul u napadu
Faul u napadu
VIP Član
VIP Član

Broj poruka : 11197
Godina : 79
Datum Registracije : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od djemba djemba Pet Apr 22, 2011 2:58 am

Ako ste vec protiv toga da seprica o ratu, tako neka i bude, ali ostavite temu da mozemo da brstimo nasu lokalnu politiku..
djemba djemba
djemba djemba
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3108
Godina : 39
Lokacija : debela ladovina
Datum Registracije : 05.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Pet Apr 22, 2011 3:06 am

pero,nisam hteo nista da pricam i objasnjavam,posto nisam zakljucao temu politika,nego je to kao sto znas uradio laki.ali kad ovako napises odmah posle mog posta,jedino mogu da shvatim da je to meni upuceno...
na temi politika sam jedino izbrisao genniusov post zato sto je otprilike da parafraziram u postu objasnjavao da su hrvati bolestan narod,zahvaljivao se bogu da nije hrvat i sl...to je bila sustina celog posta.jer stvarno i tebi trebam kao i njemu da objasnjavam zasto takav post treba obrisati?
pre nego sto sam obrisao taj post laki je schinetorov post editovao,fakticki izbrisao,ne zato sto je ista lose napisao(cak nije iznosio nikakve stavove,nego je postavio neka pitanja juri) uz objasnjenje da nema potreba o tome pricati,da jura isto ne zeli vise o tome i sl...on nek ti vec objasni sta je i zasto radio,ja licno to ne bi uradio,ali ne vidim nista lose i pogresno ni u tome sto je on uradio...ako je problem zadnji jurin post o ratu,agresiji, kazite,ako vas toliko iritira,ja cu ga obrisati...
sam znas da sam i sa klausom diskutovao i iznosio svoje misljenje koje je sigurno mnogo,mnogo blize tvom nego klausovom.sada kad je krenula prica o presudi isto si video da sam i te kako odgovorio na neke jurine postove,gde je on na kraju rekao dobro niste u pravu,ali nema smisla raspravljati jer se necemo sloziti...kad je ponovo usao u pricu sa patriotom,nisam zeleo da se ukljucujem bas jer se necemo sloziti i nisam hteo da rasplamsavam diskusiju.pri cemu je ona vodjena na korektan nacin...
meni licno nije nikakav problem da neko od hrvata iznese svoje stavove o politici,ratovima i sl,dok se to radi na korektan nacin,dok ne vredja nikog i sl.isto mi naravno nije problem da im se na isti nacin odgovori,sto sam i sam vise puta radio.
laki je mislio da treba da se manemo te teme,ne mogu ti objasnjavati zasto,jer mu nisam advokat,iako sigurno razumem zasto je tako mislio.ja sam samo na kraju svega obrisao taj jedan post i stojim da je on trebao 100% da se obrise...

ranije sam mislio da nije nikakav problem da imamo topic o poliotici,i da mozemo o tome normalno i civilizovano da diskutujemo iako se ne slazemo.sada mislim da definitivno treba nesto promeniti,ili ostaviti zauvek zakljucan taj topic i npr izbrisati ga ili npr osaviti topic za neke vise unutar politicke teme,a da tema zadnjih ratova,i nasih odnosa bude zabranjena,a da modovi brisu i edituju svako spominjanje te tematike...

i ja sam pre za ovu drugu varijantu,kao i djemba.ostaviti taj topic,a zabraniti i svako spominjanje ratova i sl stvari brisati i editovati...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od laki Pet Apr 22, 2011 3:20 am

NenadBG ::
pre nego sto sam obrisao taj post laki je schinetorov post editovao,fakticki izbrisao,ne zato sto je ista lose napisao(cak nije iznosio nikakve stavove,nego je postavio neka pitanja juri) uz objasnjenje da nema potreba o tome pricati,da jura isto ne zeli vise o tome i sl...

Nisam ja ništa editovao. Schinter je sam prepravio post.
laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pet Apr 22, 2011 3:27 am

ako se ostavlja topic o poltici normalno je da tamo bude i diskusije o
ratovima jer su oni produkt politike to ide jedno uz drugo.
Poceo je laki ovde da zavodi red onako kako on smatra da treba i po svom politickom ubedjenju a to morate priznati nije dobro i ne vodi boljem radu ovog foruma barem ja mislim da je tako kao sto vec rekoh ako je problem u nama recitie da eto zbog nas par nacionalista na ovaj forum ne dolaze pripadnici drugih nacionalnosti i nema problema barem sto se mene tice necu praviti problem sam cu otici sa ovog foruma
Ovde je polako postalo dozvoljeno da se opljune po Srbiji po pravoslavnoj veri i mnogo jos cemu ali moderatori reaguju samo ako se ugroze prava nekog ko u diskusiji iznese prilicno rigidne stavove o pripadnicima naseg naroda pa onda objavi da vise nece o politici, naravno njegovi komentari ostaju a odgovori od kojih tacno je neki i neprimereni bivaju brisani ili editovani uz upozorenje da budemo fini.
Ostavicu vam ovaj vikend praznik da izmedju sebe dogovorite u kom ce pravcu ici ovaj forum pa kad vidim zvanicno iz cega je stala vecina znacu da se prema tome odredim, nikad nisma bio problem pa nece tako biti ni ovog puta ako je vecina da se nastavi ovaj trend prevaspitanja forumasa OK ja cu to ispostovati u svom stilu.
Ako je politika vec zakljucana trebalo je onda obrisati sve komentare koji su bili u vezi presude Gotovini i ratu u Hr ovako stali ste na stranu jednog forumasa a to po meni nije dobro za rad ovog foruma
Koliko sam ja pratio ni jedan jedini pripadnik nesrpske nacije nije na ovom forumu napadnut ili izvredjan a da to nije svojim komentarom prethodno izazvao vredjajuci i provocirajuci




Poslednji put izmenio Pjer dana Pet Apr 22, 2011 3:33 am, izmenio ukupno 2 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Pet Apr 22, 2011 3:30 am

laki,aha,izvini...ja sam video ovo
Schintor ::.... iz dana u dan u svakom pogledu sve vise napredujemo !

Laki schlider

pa sam pogresno zakljucio da si ti editovao,a nisam obratio paznju wink
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od ramkens Pet Apr 22, 2011 3:46 am

Pjer ::
Ovde je polako postalo dozvoljeno da se opljune po Srbiji po pravoslavnoj veri i mnogo jos cemu ali moderatori reaguju samo ako se ugroze prava nekog ko u diskusiji iznese prilicno rigidne stavove o pripadnicima naseg naroda pa onda objavi da vise nece o politici, naravno njegovi komentari ostaju a odgovori od kojih tacno je neki i neprimereni bivaju brisani ili editovani uz upozorenje da budemo fini.



Ovo je verovatno upućeno meni? Smile Ja nisam pljuvao po pravoslavnoj veri, već po veri i religiji uopšteno, u isti koš stavljam pravoslavnu, katoličku, islamsku, judeističku, budističu... wink

Što se tiče foruma, ili zaključati teme (tj. zabrabiti rasrpavu o nekim temama), ili dozvoliti pisanje bez prekopotrebne cenzure (tj. dogod nema ličnih uvreda), ipak je ovo forum gde dolaze različiti ljudi, sa različitim stavovima i mišljenjima, ljudi moraju biti spremni da će biti mišljenja i stavova koji se njima lično ne sviđaju.
ramkens
ramkens
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3571
Datum Registracije : 26.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Pet Apr 22, 2011 3:47 am

evo posto vidim da je onaj jurin predzadnji post u kome je spominjao agresiju i sl ali da nece vise o tome, problem, ja sam ga obrisao...nadam se da ce to malo smiriti strasti...
meni stvarno nije toliko bitno dal je neciji post bio zadnji pa receno ajde ok smirite se,iako je i meni na tome zamerano kad sam na nekim partizan-zvezda temama odgovorio po nesto,a onda rekao dosta vise,pa kao eto ti izneses svoje i onda zabranis dalju pricu(a pre toga se na 3 strane razvlaci prica)...ok mnogima ovde to ocigledno smeta,i zato je sada taj post izbrisan...

pero,nas ovde ima premalo,tako da svaki odlazak je po meni jako-jako los za forum.pri tom stvarno i ne vidim sto bi spominjao uopste tako nesto...pri tom ako ti smeta moderiranje,evo ja prvi ti predlazem da postanes mod,pa da radis shodno svom ubedjenju,sta treba izbrisati sta ne...veruj mi da ti a ne bih rekao i da izbrises neke stvari koje je ostavljam(prosto ne zeleci da se posle ljudi bune,kao sto je bilo price,da se ne dozvoljava diskusija na forumu,da se brise i sl,a i ja sam misljenja da dok se normalnim tonom prica,bez vredjanja mogu da se iznose svakakvi stavovi,pa i po meni toliko mentolski,kao one koje je izneo ramkens o religiji)...

PS.ramkens,nadam se da se sada neces ti uvrediti,ali stvarno meni je taj stav mentolski,nisam tebe nazva mentolom,a nisam nasao bolju i odgovarajucu rec wink
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pet Apr 22, 2011 4:00 am

Kao sto sam vec napisao ja smatram da je uzasno lose da se pusti diskusija(nebitna je tema)i da se onda nakon odredjenog broja komentara jednostranom voljom nekog od moderatora to prekine ili se savetuje da se vise ne odgovara samo zato sto je u pitanju pripadnik druge nacije kojeg uzgred za sve vreme od kad je clan ovog foruma niko nicim nije uvredio
obaveze koje ima moderator nisu lake ali to ste morali da uvidite jos pre prihvatanja tih obaveza i ja imam razumevanje da se moze pogresiti ali ovde je rec o tendenciji da ovaj forum ide u odredjenom pravcu sve uporedjujuci ga sa jednim Hr forumom na kojem je dobar deo nas bio ili i dalje pise sto u najmanju ruku nije fer prema clanovima ovog foruma koji nisu nikad na SN bili niti ih je briga kako rade vilenjak i dimnjacar
Postoji bojazan da ce neki"indijanci'na politici provocirati vredjati nesrbe ali koliko sam ja pratio u diskusiji smo bili mi dugogodisnji clanovi foruma i posle svih ovih godina nacin obracanja moderatora je bio ponizavajuci

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Pet Apr 22, 2011 4:19 am

ajde pero sad ti meni kazi,posto mi stvarno nije jasno,sta sada tacno zameras tim "moderatorima" i kome tacno zameras?zameras lakiju sto je prekinuo diskusiju,zameras meni sto sam obrisao genniusov post ili zameras obojici?nije mi bas najjasnije...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 27 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 33 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu