Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.

Join the forum, it's quick and easy

Sportski forum
DOBRODOŠLI NA SPORTSKI FORUM
Da bi ste pristupili kompletnom sadržaju sajta potrebno je da se ulogujete.
Ako niste Član,možete se potpuno besplatno registrovati.
Registracija je krajnje jednostavna i brza.
Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

+30
Denny_Crane
dejo94
ladja
sh1
gennius
Nebojsa
srdjan dimitric
Dejan NS
Losmi
Lexy
ramkens
Ian Ashbury
Dragutin
*Nebojsa*
Deneb
Labud
shorty
djemba djemba
deda
Dimitrije BP
BodiBond
Mickey
Svetinja
Faul u napadu
Patriots
laki
VolimPFC
NenadBG
Bokkie
Markisa
34 posters

Strana 28 od 33 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33  Sledeći

Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Pet Apr 22, 2011 4:21 am

ako zabranjujete teme o ratu onda obrisite sve postove o tome i kraj price...
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od laki Pet Apr 22, 2011 4:27 am

kakva je ovo pizdarija, koja gadarija....sad su izjednacili agresora i zrtvu, pa toga nema nigdje. To je sve jer lomimo kicmu samo da udjemo u eu. Jel vrijedno uci u eu i da budes etiketiran kao zlocinac u istom rangu kao srbija? Ili da ti ostane barem neki ponos, kad vec love nemamo, niti ju budemo imali tak skoro makar udjemo u eu?

Zapad je s ovim jednostavno opral ruke od balkana, svi ste krivi, ajmo sad dalje...e pa napusite se qrca....

glavno da su svi srbi nevini i jadni...a mi smo krivci,agresori,zvijeri,nasilnici,otimači tuđe zemlje
a isti ti srbi koji su klali nas hrvate i dan danas šeću sloboddno našom zemljom ,počevši od sela u istocnoj slavoniji u okolici vukovara....
europo jebem ti mrtvu mater u pičku!!!!

OPROSTITI NIKADA!!!

Ovakva presuda neće doprinijeti normalizaciji odnosa na ovom području dapače samo će
povećati napetost među narodima...nikad mira biti neće...

Bez zezanja, hitno mu se uvudi u dupe, jer nakon ove presude Tadic ima pravo tuziti Hrvatsku sto se branila.

Da ne govorim o vladi RSK u Zemunu, oni su ovom presudom legalizirani kao ustavnopravni faktor.

Kome je do normalizacije odnosa, neka se nosi u 3 lijepa Beograda. Dezulovicevim stopama revolucije.

dobit ćeš malo poduži post,čim očistim govna sa forumama,trebat će mi jedno vreme



Gotovina je pet dana poslije Oluje, vec bio u BiH i cistio zaledjinu Hrvatske od bizantijske napasti. A kriv je jer "je znao sta ce se desiti, a nije nista uciunio da to sprijeci".

Da podsjetim na presudu vukovarskom krvniku, crnogorskom brdjaninu Sljivancaninu, "nije kriv za Ovcaru jer nije mogao znati sto ce se tamo desiti", nije doslovan citat.


I zavrsio.

Na traktorima.

Jos jedan povijesni podatak cuvene srpske hrabrosti i vojnicke ustrajnosti.

e vidis ja mislim da Srbe i 'srbe' treba poslat u pizdu materinu za sva vremena,jebu nas 50 godina i jebu nas i dalje...


Ne mogu opisati tugu. Naši heroji su u zatvoru, dok četnici sjede u Saboru. Ali ovo još nije gotovo, isto ovakvu presudu (ako ne i goru) očekujem i u slučaju Hrvata iz HB.

Hrvatski Srbi su u rat usli pod parolom "ili cemo pobijediti, ili nas nece biti".

To su sami vise puta ponovili, njihove vodje.

Sami pali, sami se ubili, tocka.


točno...
to se pogotovo zna u istoćnoj slavoniji gdje je to sve godinama unaprijed planirano
pa su se tako i naseljavala sela ,da sva srpska sela okruže naša sela...i da kraj velikih gradova (vinkovci i vukovar) odmah uz njih bude sprsko selo naseljeno četnicima...


Sluziti de fakto srpsku vojsku, i raditi na ostvarivanju ciljeva pomahnitalog beogradskog vozda, previse je i za jugoslovena iz Hrvatske.

Mada je i takvih bilo... sta je Frenki Simatovic nego izrod.


ma jebite si mater, vi i vaša liga i vaša 2 kluba i robi i svi ti posrbljeni "hrvati"
prokleti svi bili



Možeš li Pero da pronadješ JEDAN post ovakve ili slične sadržine na ovom forumu? Da te podsetim, ovo je forum na kome ti učestvuješ, ali nešto nisam primetio da si kritičan prema moderaciji (valjda zato što je pola ovih postova upravo od njih)
Baš zbog ovih IDIOTA, ovih kretena, ovih ustaških smradova, moj apel je da se ne komentarišu ratna dešavanja u Hr i BiH.
Ako misliš da ćeš pretnjom napištanja foruma promeniti moje mišljenje, nećeš. Znaš me dobro, kao što znam da nećeš otići odavde, i ne trebaš, naravno.

Postoji neki plan da se omasovi ovaj forum. Za sada je sve u domenu preeliminarnih dogovora. Kroz nekoliko dana ćemo imati više informacija. Rat sigurno neće doneti nove članove.

laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Patriots Pet Apr 22, 2011 5:09 am

a za ovu temu nije potrebna registracija kez3 lepa nam je reklama za forum ... prebacujte ovo u neki drugi podforum !
Patriots
Patriots
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8848
Datum Registracije : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od ladja Pet Apr 22, 2011 6:06 am

djemba djemba ::Ako ste vec protiv toga da seprica o ratu, tako neka i bude, ali ostavite temu da mozemo da brstimo nasu lokalnu politiku..

Tako je.
Nećemo o ratu ali zašto ne komentarisati pizdarije u svakodnevnom političkom sranju na prostoru bivše juge...iliti recimo post Tome Nikolića... kez
ladja
ladja
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 5344
Godina : 38
Datum Registracije : 29.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od ladja Pet Apr 22, 2011 6:17 am

Patriots ::a za ovu temu nije potrebna registracija kez3 lepa nam je reklama za forum ... prebacujte ovo u neki drugi podforum !


Pa baš zato što se "vidi" poruka za one koji eventualno gledaju....

"glavno da su svi srbi nevini i jadni...a mi smo krivci,agresori,zvijeri,nasilnici,otimači tuđe zemlje
a isti ti srbi koji su klali nas hrvate i dan danas šeću sloboddno našom zemljom ,počevši od sela u istocnoj slavoniji u okolici vukovara....
europo jebem ti mrtvu mater u pičku!!!!"

OPROSTITI NIKADA!!!


Evo sutra baš u selima u istočnoj slavoniji preciznije u Boboti okrećemo Ćelijanca na ražnju a u Borovu prže Sotinca na gradele....
Vaskrs je red je....


Molim da mi se ovaj post ne obriše jednostavno nisam izdržao da ne potvrdim svoju krvožednost... hihihi
ladja
ladja
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 5344
Godina : 38
Datum Registracije : 29.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pet Apr 22, 2011 7:00 am

[quote="laki"]

Možeš li Pero da pronadješ JEDAN post ovakve ili slične sadržine na ovom forumu? Da te podsetim, ovo je forum na kome ti učestvuješ, ali nešto nisam primetio da si kritičan prema moderaciji (valjda zato što je pola ovih postova upravo od njih)
Baš zbog ovih IDIOTA, ovih kretena, ovih ustaških smradova, moj apel je da se ne komentarišu ratna dešavanja u Hr i BiH.
Ako misliš da ćeš pretnjom napištanja foruma promeniti moje mišljenje, nećeš. Znaš me dobro, kao što znam da nećeš otići odavde, i ne trebaš, naravno.

Postoji neki plan da se omasovi ovaj forum. Za sada je sve u domenu preeliminarnih dogovora. Kroz nekoliko dana ćemo imati više informacija. Rat sigurno neće doneti nove članove.


Sta mislis da je to sto nema takvih postova ovde zbog toga sto treniras strogocu i sufliras ko sta treba i moze da kaze?
Gresis prijatelju to sto ovde nema takvih komentara je zato sto je okupljena grupa ljudi koja nije opterecena mrznjom prema bilo kome pa ni prema braci Hrvatima i svi oni koji hoce da doddju ovde su dobrodosli samo ne mogu uzivati veca prava od nas ostalih jer bi onda polako ali sigurno dosli u rang foruma b92 sto sumnjam da je vecini ovde namera
Jos jednom kazem da gresis sto sve uporedjujes sa SN forumom jer ovde nema takvih likova da bi se trenirala strogoca i brisalo napisano, ja tamo ucestvujem na odredjenim temama jer sam ukapirao da oni imaju svoja pravila, moj odlazak je bio iz solidarnosti pre svega sa andrijom kad je to bilo potrebno a licno nikad nisam imao vecih neprijatnost ako izuzmem par postova onog govna iz njujorka
Ako postoji neki plan moglo je to i nama da se kaze a ne da se preko nasih ledja trenira strogoca i kupuje poverenje kod potencijalnih novih clanova, mozda ima nas nekoliko koji kvarimo idilu pa je fer da nam se to kaze u oci, ja forum mogu da napustim kad god me je volja nisam pupcanom vrpcom vezan za isti ali cu to reci javno zbog cega odlazim, sacekacu par dana da vidim u kom pravcu ide sve ovo i doneti odluku a vi koji imate neke planove jos jednom kazem bilo bi fer da izadjete pred obicnim clanovima i to saopstite

Do daljenjeg pozdrav od Pere!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Labud Pet Apr 22, 2011 8:29 am

zakljucavanje teme je nemoc moderatora da temu dovede u red.

ako oce ljudi da s eposvadjaju posvadjace se i na bilo kojoj sportskoj temi.

ako neko nekog uvrijedi treba da se kazni adekvatno,a ne da se zakljucavanjem teme omoguci da se ti eventualni nesporazumi izglade.
nije prica o ratu samo svadja. moze i tu da se vodi polemika na normalan nacin.

Labud
Labud
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2793
Datum Registracije : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Losmi Pet Apr 22, 2011 9:08 am

Pjer je sve lepo objasnio u prethodnim postovima, a Labud poentirao prvom recenicom svog gornjeg posta

kakav je to forum bez rasprave? Ko ocekuje da na ovim prostorima ima posecen forum, a na kojem nema rasprave, svadja i vredjanja na nacionalnostickoj osnovi, taj je u velikom problemu i ovim ne bi trebalo da se bavi.
Losmi
Losmi
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2552
Lokacija : Sirbistan
Datum Registracije : 08.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od ramkens Pet Apr 22, 2011 9:45 am

NenadBG ::

PS.ramkens,nadam se da se sada neces ti uvrediti,ali stvarno meni je taj stav mentolski,nisam tebe nazva mentolom,a nisam nasao bolju i odgovarajucu rec wink

Druže nemaš brige, ja se ne vređam lako plazi se
ramkens
ramkens
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 3571
Datum Registracije : 26.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Pet Apr 22, 2011 9:55 am

Ако стварно желимо да омасовимо форум, онда то дефинитивно нећемо успети тако што ћемо привући Хрвате. Односно, они би у најбољем случају чинили 5% чланова (мислим да сам реалан). Немам апсолутно ништа против Хрвата. Данас нпр. баш у бусу помогох једном из Загреба да се оријентише, а и скоро сам путовао са двојицом 4-5 сата возом и супер нам је било. Али, мислим да овај форум треба да иде у правцу да постане српски форум. Ако неки Хрват хоће да се региструје, ОК, добродошао је, али та прича о екс-ју форуму је утопија.

П.С. Форум нам је на хрватском језику. wink
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od laki Pet Apr 22, 2011 10:13 am

Ajmo još jednom za tribinu stajanje!!!!

Na ovom forumu NE TREBA PRIČA O RATNIM DOGADJAJIMA NA PROSTORU BiH I HR !!!

Nisam rekao ništa konkretno za politiku, za crkvu, za medjunarodne odnose, za trista drugih govana koji se obrću oko politike, ništa !!!

Mi sa njima nećemo NIKADA naći zajednički jezik povodom tih dogadjaja, pogotovo ne na forumu gde svako iznosi što mu padne na pamet, ma koliko to bilo glupo.

Tema politika će biti otključana.

Pero, pišeš da nema ovde takvih likova. Nema zato što nas aktivnih ima tridesetak, plus desetak gostiju koji ostave jedan do dva posta sedmično.
Ovo nije pričaonica i seljacizam kao na Indexu ili SN. I da, to su apsolutno prave stvari za uporedjivanje, jer veće boleštine teško da možeš gde videti.

Nismo ni B92 pa da treniramo jednoumlje i pederluk, jer ovde ljudi rade volonterski, a tamo se barem debelo plaća "kulturni fašizam"

Labude, ne seri. Gde priča o ratu, pa još sa Hrvatima, može da bude normalna? Možda, ali o Spartancima ili Vizigotima...
laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Labud Pet Apr 22, 2011 10:52 am

moze ako su ljudi normalni i ako se postuju neki osnovni fakti.
Labud
Labud
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2793
Datum Registracije : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Pet Apr 22, 2011 11:03 am

laki,lepo te opletose tvoj kum,a i jako dobar drug-losmi kez

pero,posto ti laki nije odgovorio,napisacu ja nesto,valjda jer se nalazim u ovim kritikama moderatorima,pa stalno mislim da je nesto upuceno i meni...vezano za planove koje je spominjao laki,ne znam tacno o cemu se radi,nisam imao sa njim nikakav razgovor o tome,a kako je sam napisao pricao je sa nebojsom na fejsu.nema razloga praviti od toga neku zaveru,jer je sigurno nema...pretpostavljam da je prosto rec o onome o cemu smo dosta puta pricali o poboljsanju foruma,glasalo se da li ste za masovniji forum i sl...znaci prosto je rec o tome da se promeni host,tj mesto gde se cuva forum i sve teme,jer koliko se secam prica je bila da je fakticki vlasnik cele baze foruma forumation,a ovako bi sam forum bio vlasnik toga.takodje se pricalo o unapredjenjeu izgleda foruma,reorganizaciji podforuma i omasovljenju(ne znam tacno kako ljudi zamisljaju da se omasovi,ali dorbo)...i manje vise mislim da je to to...iako ti kao sto rekoh nisam ni sa lakijem ni sa nebojsom pricao o tome,ovo su stvari o kojima su mnogi forumasi vec pricali i razmenjivali misljenje,pa pretpostavljam da je laki mislio na nesto od toga(mozda i na sve)...

takodje se slazem i sa bokijem da ce ovo tesko ikada biti ex yu forum(u pravom smislu reci,sa nekim ujednacenim brojem forumasa iz bivsih republika i sl),mada bi mi mnogo dobili kad bi imali kao stalne ucesnike i forumase koje redovno pisu npr 3-4 hrvata i npr isto toliko muslimana.ali isto tako puno bi dobili kad bi kao stalne i redovne forumase imali i navijace vojvodine,pa npr nekog od navijaca radnickog iz kragujevca i sl.i to bi vec bio veliki dobitak,a mozda je lakse ostvariti od dovodjenja hrvata...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pet Apr 22, 2011 11:46 am

Forum je kurac i to na biciklu...dolazim ovde jer sad već polovinu članova znam lično...
da nije toga ne bi se zadržao ni 2 sekunde...

e sad šta ćete da uradite ne znam al nešto morate...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Losmi Pet Apr 22, 2011 11:46 am

NenadBG ::laki,lepo te opletose tvoj kum,a i jako dobar drug-losmi kez

ko ce kome ako nece svoj svome plazi se
Losmi
Losmi
Aktivan forumas
Aktivan forumas

Broj poruka : 2552
Lokacija : Sirbistan
Datum Registracije : 08.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Pet Apr 22, 2011 9:57 pm

Ako ce zamisljeno omasovljenje foruma da se sprovede tako sto ce me neko stalno upozoravati sta mogu da napisem i kako da se ponasam onda nam tako nesto po mom skromnom misljenju nije potrebno
Ja samo reagovao najvise zbog lakijevih upozorenja da prekinemo diskusiju sa jurom iako ga perthodno niko nicim nije uvredio, ne znam da li je jura to trazio od lakija ili je laki plaseci se neke uvrede hteo isto kao na Adi da predupredi nesto nepredvidjeno nije moje da sudim ali jednostavno ja u ove moje stare godine ne mogu da iskuliram ako neko nepotrebno trenira strogocu i na izvestan nacin zloupotrebljava "vlast"na ovom forumu
Moglo je lako da se izadje iz svega jednostavno brisanjem cele diskusije o ratu, ostavljanje jurinog komentara i sugestija da niko od nas vise ne odgovara na tae komentare je u najmanju ruku nespretno odradjeno, ako je to nova politika ovog foruma red je da nam se kaze da znamo na cemu smo.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od laki Pet Apr 22, 2011 11:50 pm

Pjer :: Ako ce zamisljeno omasovljenje foruma da se sprovede tako sto ce me neko stalno upozoravati sta mogu da napisem i kako da se ponasam onda nam tako nesto po mom skromnom misljenju nije potrebno
Ja samo reagovao najvise zbog lakijevih upozorenja da prekinemo diskusiju sa jurom iako ga perthodno niko nicim nije uvredio, ne znam da li je jura to trazio od lakija ili je laki plaseci se neke uvrede hteo isto kao na Adi da predupredi nesto nepredvidjeno nije moje da sudim ali jednostavno ja u ove moje stare godine ne mogu da iskuliram ako neko nepotrebno trenira strogocu i na izvestan nacin zloupotrebljava "vlast"na ovom forumu
Moglo je lako da se izadje iz svega jednostavno brisanjem cele diskusije o ratu, ostavljanje jurinog komentara i sugestija da niko od nas vise ne odgovara na tae komentare je u najmanju ruku nespretno odradjeno, ako je to nova politika ovog foruma red je da nam se kaze da znamo na cemu smo.

Nema potrebe da te neko upozorava, postoje pravila foruma
Zar je trebalo da neko nekog uvredi pa da prekinemo diskusiju? Odgovor si sam dao u nastavku posta.
Ovde niko ne zlopupotrebljava vlast, primer kako se vlast zloupotrebljava imaš na "onom" forumu na kojem učestvuješ, a opet tamo ne komentarišeš niti na bilo koji način ne kritikuješ rad njihove moderacije i administratora
Obrisana je većina komentara o ratu (uglavnom njegovih), pogledaj. Jura je zamolio da ga o tim stvarima ne zapitkujemo, dao je NAJBOLJI mogući razlog i na tome bi trebalo da se stvar završi.
Tema je bila zaključana zbog prepiske Nenada i Genniusa , na kojoj je ovaj insistirao. Šta tu nije jasno?
laki
laki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 5733
Godina : 104
Lokacija : Dve stanice odavde, kod restorana
Datum Registracije : 14.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sub Apr 23, 2011 7:40 am

ne zelim da produbljujem diskusiju ali totalno nisi u pravu no puska je u tvojim rukama pa kako kazes tako ce i da bude, kez
nisam znao da ti toliko tresko pada da priznas da mozes da pogresis?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od dejo94 Sub Apr 23, 2011 8:54 am

Ne bih puno da se miješam, ali ovaj forum koliko ja znam se zove "SPORTSKI FORUM", a ne "politički forum", tako da mjesto politici nije ovde.
dejo94
dejo94
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 727
Godina : 30
Lokacija : Višegrad (BiH)
Datum Registracije : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Gost Sub Apr 23, 2011 9:01 am

dejo94 ::Ne bih puno da se miješam, ali ovaj forum koliko ja znam se zove "SPORTSKI FORUM", a ne "politički forum", tako da mjesto politici nije ovde.

da i to pravilo tgreba da vazi podjednako za sve bez obzira koje nacije je forumas
nije se postovalo to pravilo i zasto sam reagovao

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od dejo94 Sub Apr 23, 2011 11:19 pm

Pjer ::
dejo94 ::Ne bih puno da se miješam, ali ovaj forum koliko ja znam se zove "SPORTSKI FORUM", a ne "politički forum", tako da mjesto politici nije ovde.

da i to pravilo tgreba da vazi podjednako za sve bez obzira koje nacije je forumas
nije se postovalo to pravilo i zasto sam reagovao

Naravno. Kako za jedne, tako i za druge i gotova proča...
dejo94
dejo94
Redovni posetilac
Redovni posetilac

Broj poruka : 727
Godina : 30
Lokacija : Višegrad (BiH)
Datum Registracije : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Bokkie Čet Apr 28, 2011 8:29 am

*Nebojsa* ::Evo me,vidim,Laki je malo nervozan Smile
Nisam tu jer u zadnje vrijeme imam nekih zdravstvenih problema.
Ajd recite,sta je problem?
Тек сад видим ову поруку. Треба доста тога, а своди се на то да нам је потребан хостинг, а техничке детаље ћемо лако.

Ако ти треба помоћ реци. Ја све то могу за дан да одрадим. Већ јесам за неки свој форум који чека на убацивање тема и којеквих пикантерија, што је посао ортака, али све ради како треба.
Bokkie
Bokkie
Moderator
Moderator

Broj poruka : 15910
Datum Registracije : 15.08.2008

http://www.mudrosti.org

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od NenadBG Čet Apr 28, 2011 9:56 am

Labude,budi malko pazljiviji sa pises wink a moze da napravi problem na forumu...ladja covek misli da stvarno hoces da ga banujes na 7 dana zbog razlicitog misljenja.sto bi stvarno bilo teska cenzura.a nije shvatio da nisi bas ozbiljan,i da cak ni nemas mogucnost da ga banujes...hocu reci izuzetno mu je to zasmetalo,jer bi to stvarno bila cenzura...
pozdrav...
NenadBG
NenadBG
Moderator
Moderator

Broj poruka : 10594
Datum Registracije : 12.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Svetinja Ned Maj 01, 2011 7:10 pm

Napisacu sada Nebojsi mail da mi se javne kada ga prodju zdravstveni problemcici pa da stvarno odradimo to sto vecina na forumu zeli.
Ne mislite da se nece nista odraditi, samo je sada to teze izvodljivo jer je Nebojsa opravdano odsutan Smile
Svetinja
Svetinja
Admin
Admin

Broj poruka : 22389
Godina : 47
Lokacija : Holandija
Datum Registracije : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od ladja Uto Maj 03, 2011 3:56 am

Ko je prćkao po prostoru za pisanje?

I zašto?Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 648993
ladja
ladja
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 5344
Godina : 38
Datum Registracije : 29.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!! - Page 28 Empty Re: Predlozi, sugestije, primedbe DRUGI DEO!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 33 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu